Mucizemi bekliyorum

nurderunn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2019
8
13
Kadınlar kulübüne bugün üye oldum, aylardır dur duraksız takip etmeme rağmen. Çünkü artık kimseye gidip benim bebeğim olmuyor diye ağlamak istemiyorum. Dertleşecek birini bulamıyorum... Bugün yine tek çizgi gördüm idrar testinde. Bu mevlid kandilin de sizden dua istiyorum. Evlat sahibi olmak isteyen herkese Rabbim hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsi...

Herhangi bir bayan

Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2019
67
165
Kadınlar kulübüne bugün üye oldum, aylardır dur duraksız takip etmeme rağmen. Çünkü artık kimseye gidip benim bebeğim olmuyor diye ağlamak istemiyorum. Dertleşecek birini bulamıyorum... Bugün yine tek çizgi gördüm idrar testinde. Bu mevlid kandilin de sizden dua istiyorum. Evlat sahibi olmak isteyen herkese Rabbim hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsi...
Bende bekliyorum canım inşallah olur. Allah ım isteyen herkese nasip etsin. Bu gece namaz kıl ve bol bol dua et. Rabbim kabul eder inşallah 🙏🏻

nurderunn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2019
8
13
Bende bekliyorum canım inşallah olur. Allah ım isteyen herkese nasip etsin. Bu gece namaz kıl ve bol bol dua et. Rabbim kabul eder inşallah 🙏🏻
Evet öyle yapacağım inşallah canım . Dualarda buluşalım 🤲🏻 umutsuz olmak istemiyorum ama bazen çok çok kötü hissediyorum. Olmayacak mı? Korkusu yeyip bitiriyor insanı. İnşallah en yakın zamanda hayırlısıyla nasip olur isteyen herkese

Usengecliktezirve

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
1.602
2.170
Rabbim tümm evlat sahibi olmak isteyenlere sağlıkla sıhhatle nasip etsin inşaAllah 🤲🤲🤲🤲

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-04-2020

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 115 gün kaldı.

Bebeğiniz düzenli, sabit hızla büyümesine devam ediyor. Sadece bu hafta boyunca bebeğiniz yaklaşık 170 gr ağırlık kazanacak. Bu büyüme atağı bebeğinizin rahim dışındaki yaşama hazırlanmasına yardımcı olacaktır. Bebeğinizin el kavramam ve irkilme refleksleri iyice gelişti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Bnszolmaz

Meleğini umutla bekliyor..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2019
395
547
Rabbim kimsenin kucagini bos. Birakmasin biz gibi bekleyiste olanlarin yüzünü güldürsun bi an evvel birbirimize. Dua edelim insallah bu mubarek günde kabul olur

Papatyaa00

🌼19.11 💙mucizeye gebeyimm💕
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2019
539
549
Amiiinnn amin inşallah banada dua edin lütfenn

blondgunes

Guru
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2010
11.288
13.097
kandil gecesi adet oldum o kadar üzüldüm ki dün gece

rabbim benım kısmetimde yoksa kk daki bütün isteyenlere nasip et diye dualar ederek uyudum ,

rabbim kucagınızı doldursun saglıklı bebeklerle:dua::anneadayı::emir_bebek::anne:

mucizelazim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2017
603
688
Allah en hayırlı zamanda nasip etsin inşallah, geciktiriyorsa vardır bir bildiği diye düşün :dua:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-05-2020

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 168 gün kaldı.

Sadece iki hafta içinde bebeğinizin boyu yaklaşık 12 cm ve ağırlığı yaklaşık 100-110 gr. oldu. Hamileliğinizi desteklemek için artan kan hacminizden dolayı damarlarınızın daha belirgin ve görülebilir olduğunu fark edebilirsiniz. Normal doğum yaptığınızda kaybedilen kan miktarı, yaklaşık olarak kan bağışında kullanılan bir ünite kan miktarı kadardır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt