Mühendisler

N

nero_angelo

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi: nero_angelo
bayanlar aramızda hiç mühendis yokmu acıbı???
bende size neler neler anlatıcaktım. günde 11.685.478 insanla uğraşıp kafayı yemeden mesaiyi tamamlama çabamda yalnız değilimdir umarım:sm_confused:

E

EU1

Ziyaretçi
burdaaaaa :)
tabiki yanlız değilsin

canavar

Yılmak yok. Yola devam...
Pro Üye
Emoji Skoru
142
yani eğitmimi muühendislik diil ama şuan makina mühendisi gibi çizim yapıyorum şirkette başka çarem yok yap dediler yapıyom artıkın benim yaptığım asanörlere binenlerin vay haline :)

tualina

batuhan'ım can oğlum...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
benimde eşim inşaat mühendisi ama kamuda çalışıyor kızlar...nero sana kolay gelsin canım ya...

karadul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bilgisayar teknisyeniyim ama pazarlama işinde çalışıyorum :KK66:

setenayay74

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
doğalgaz sektöründe çalışan makina mühendisi varmı aranızda

nosey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
bende bilgisayar mühendisi adayıyım okul henüz bitmedi staj fln bişiler yapmaya çalışıyorum... bide ortamın çoğunluğunun erkek olamsı gibi bi durum söz konusu tabi.. neden burdayım sanıyosunuz :KK70:

nosey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
bayanlar aramızda hiç mühendis yokmu acıbı???
bende size neler neler anlatıcaktım. günde 11.685.478 insanla uğraşıp kafayı yemeden mesaiyi tamamlama çabamda yalnız değilimdir umarım:sm_confused:
nerde çalışıyosun? yani istanbulda mı?? asya avrp??

nosey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
ossque, okul biter bitmez hemen Ankara veya İstanbul' da yüksek lisans yapmaya çalış. bayan olmanın avantajları tahmin ettiğinden daha fazla aslında bu bölümde. hemen hemen heryerde iş bulabilme imkanın var. açıkta kalmak gibi bir sorunun asla olmayacaktır. Özellikle yüksek lisansını bitirdiğin an ya da okurken başvurularda pek çok kişiyi egale edersin.stajını eğer ayarlayabilirsen, çalışmak istediğin şirket veya fabrikalara denk getirmeye çalış. staj bitiminde pek çoğu çalışma teklifinde bulunuyorlar zaten. ufak bir ayrıntı; kaliteli bir fabrikada iyi para kazanarak hayatına devam etmek istiyorsan C dilinin tüm versiyonlarını adın gibi bil. ayrıca java ve versiyonları. ve dotnet gümbür gümbür gelmiş vaziyette. sana şimdiden çok kolay gelsin :)
yüksek lisansı şimdilik düşünmüyorum çünkü okul zaten uzadı ve not ortalamam da pek iyi sayılmaz.. ankarada 16 yıl yaşadım ve şimdi istanbula hiç alışamadım ama istanbulun özellikle bu alanda iş imkanlarını da göz ardı edemiyorum.. bilmiyorum zaman ne göstercek kesitiremiyorum açıkçası. fabrikada staj deneyimim oldu ve ağ yapısı ağ güvenliği gibi konularla ilgilendim. okulda bununla ilgili henüz bişi görmedim ve ilgimi çekti gerçekten bu yönde devam etmek gibi bir düşünce var kafamda bu yaz döneminde hem yaz okulu hemde staja göre netleştircem. biraz tembellik ettim ayıptır sölemesi ilk 2yıl şimdi sıkıştım :) tavsiyelerin için teşekkürler. sen nası bi yerde çalışıyosun ve ne gibi avantajlarını dezavantajlarını görüyosun? her tür tecrübe insanın bakış açısına yeni bişiler katıyo o açıdan soruyorum henüz yolun başındayken ve tecrübesizken insan napcağını bilemiyo...

gulseven

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben de harita mühendisiyim.ama şu an çalışmıyorum.
çok özeniyorum çalışanlara:KK43:

Yukarı Alt