muska yapan hoca tanıyan

meday

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
hocaya bel bağlıcanıza Allaha dua edin. size hocadan daha çok yardımcı olur.

aytixsxxsx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kızlar lütfen istanbulda muska yapan hoca tanıyan varmı lütfen söyleyin

HeartLess

HUZUR MELEĞİMSİN SEN..
Pro Üye
Emoji Skoru
31
lütfen günaha girmeyin arkadaşım...
Yani işlerinizi muska yoluylamı hallediyorsunuz...
lütfen,Allahtan yardım isteyin...
sevgiler...

M

MeSlİmİnA

Ziyaretçi
yani sizi içtenlikle kınıyorum bu zihniyeti düşünemiyorum
böyle bişeye inanmıyorum ayrıca sizin buna inanmanız şirktir...allah yarve yardımcınız olsun

aytixsxxsx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kızlar yanlış anladınız ben korkuyorum evde tek duramıyorum ışıkları hepsini açık tutuyorum onun için yoksa başka şey icin değil herkez hocaya git diyor ayet yazsın

prensesantepli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
ARKADAŞLAR ABARTMAYIN BENDE HAMİLE KALINCA KORKMAYA BAŞLADIM BANA DA MUSKA DUA ETTİLER GEÇTİ ve adam senin karnındaki kız dedi ondan korkuyon dedi ve daha yeni hamileydim ama çok yaşlı bir amcaydı

M

MeSlİmİnA

Ziyaretçi
ben hoca falan bu tür şeylere inanmıyorum allah istedikten sonra kim engeller...
sen kendin dua et şuan her yaptığımız ibadet biliyormusun sana o aklı verenler cahiliyetten araştırmayıp okumayıp eskiden günümüze gelen şeylere inananlara yazık...

M

MeSlİmİnA

Ziyaretçi
allah herşeyle sınar insanı belki gerçekten geçti ve sen buna inandın bu da bir sınav ....
bakın heybeliadad papaz var adamın okuması çok işe yarıyormuş duymayan yoktur...
bakın bu da bir sınav dikkatli olmakta yarar var kuran mealini okuyun böyle şeylere inanmayın sewgiler yurt dışındakiler o kadar araştırıyorlar farklı dinden doğru dini bulup müslüman oluyorlar bizler ise kendi dinimizi bilmiyoruz ki yaşayalım

balpetegim

küçük prensin annesi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
pes valla....kk da bu tip şeyleri de görüyoruz ya artık pes diyorum...geçenlerde biri de torpil arıyodu,bi de millete fırça atıyodu...ne günlere kaldık yarabbim

Eyylxuxl

önce rütbeni bilicen
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15
kızlar yanlış anladınız ben korkuyorum evde tek duramıyorum ışıkları hepsini açık tutuyorum onun için yoksa başka şey icin değil herkez hocaya git diyor ayet yazsın
nas, felak sureleri ve ayetel kürsiyi oku bişeyciğin kalmazsengözlerimebaksanab
muskanın içindekide dua değilmi niye allah la arana birni sokuyorsun anlamadım:kahve:

Yukarı Alt