Mutfağa masa sandalye takımı mı yoksa köşe takımı mı?

BALAKIN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2008
1.037
1
Kızlar yeni ev döşüyoruz. mutfağa masa sandalye takımı mı alsam yoksa köşe takımı mı bir türlü karar veremedim.mutfağım oldukça geniş köşe için yer sıkıntısı yok yani.hangisi daha şık ve kullanışlı oluyor fikirlerinize ihtiyacım var.acil yardım lütfen:) köşe takımı alırsam da ..:: barby mutfak köşe takımı - Almoda Mobilya ::.. bu ürünü düşünüyorum nasıl sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:

sinyora

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2006
579
7
39
mutfağın uygunsa köşe düşünebilirsin , ayrıca ekte gönderdiğin takım süper bence

BALAKIN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2008
1.037
1
mutfağım baya geniş. beğenmene sevindim canım.fikrin için de teşekkürler.ben acaba kullanışlı olur mu köşe takım diye tereddüt ettim

Son düzenleyen: Moderatör:

fatmaipek

kızımın kardeşi yolda :)
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2012
5.482
1.578
39
köşe takımları güzel oluyor ama kullanışı çok iyi değil bence arada oturanlar kalkmak isteyince sıkıntı çıkabiliyor kimi masaya uzak oturmak kimi yakın oturmak isteyebilir ozaman istediğin kadar masayı sandalyeye yaklaştıramazsın.yengemlerde vardı yemek yenceği zaman sıralanıyorduk ama kalkarken zorluk oluyordu .bence güzel büyük bir masa ve deri sandalyeler alabilirsin.

..:: Polo bank takımı - Almoda Mobilya ::.. bak bu tarzda olabilir.senin siteden

Margarikotin

Nirvana
Pro Üye
29 Şubat 2012
61.650
63.225
Linkteki takımı beğendim..
Mutfağınız bu takıma müsait ise bu takımı düşünün derim..

soslusarma

hep Deniz kenarında...
Pro Üye
Anneler Kulübü
17 Şubat 2013
5.363
2.005
köşe takımları güzel oluyor ama kullanışı çok iyi değil bence arada oturanlar kalkmak isteyince sıkıntı çıkabiliyor kimi masaya uzak oturmak kimi yakın oturmak isteyebilir ozaman istediğin kadar masayı sandalyeye yaklaştıramazsın.yengemlerde vardı yemek yenceği zaman sıralanıyorduk ama kalkarken zorluk oluyordu .bence güzel büyük bir masa ve deri sandalyeler alabilirsin.

..:: Polo bank takımı - Almoda Mobilya ::.. bak bu tarzda olabilir.senin siteden

ben bu linkteki takımı daha çok beğendim :KK31:

prenses_84

...o beni prenses peri sanıyor..:)
Pro Üye
16 Aralık 2010
5.129
517
Ust komsumda kose takim var bende masa..Her gidisimde hosuma gidiyor ..Kendi evim olunca alirim ins.Ev kendine ait ise bu linkteki takim cok modern bence al:) Keske nutfagim buyuk olsa ben de alsam..

LoadedGun

Evlivemutlu <3
Kayıtlı Üye
1 Mart 2012
5.987
89
Yer sıkıntısı yoksa kesinlikle köşe takımlarnı mutfaklarda tercih ederim, takım çok güzel lakin cam masa her zaman risktir :)

misskokulumm

2 kızım 1 oğlum 🧿🧿🧿
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2008
4.437
5.182
36
benim mutfağımda banklı köşe takımım var istediğim gibi çevirebiliyorum 8 kişi rahat oturabiliyoruz bir de banklı modellere bak istersen tavsiye ederim