• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Mutfağım :(

gzmliperi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2012
233
175
Kızlar fikirlerinize ihtiyacım var yeri bura değil biliyorum ama bi süre burda kalmasına müsade ederseniz minnettar olurum. Gelelim soruma; mutfağımı yaptırıyorum dolaplar membran kapak mat beyaz olacak inşallah. Granit tezgahta karar kıldık ama renk seçeneği çok az. Siyah çok yakışır biliyorum ama burda sular acayip kireçli diye hiç kimse önermiyor. Diğer renklere de karar veremedim hala. Belki kullananlarınız varsa bana bi fikir verebilirsiniz diye açtım konuyu. Yarın adama net kararımı söylemem gerekiyor ve fikirlerinize muhtacım şu anda. Yazan herkese şimdiden teşekkürler:KK200:

Visenyaa

Tüm bu bıkkınlıklar, eskiden hepsi arzuydu🕷🍸
Pro Üye
21 Aralık 2014
3.391
6.008
Merhabalar bir eski iç mimar olarak tarzınızı sevdim gayet güzel. Tüm modellerde ve mutfak seçimlerinde takdir edersiniz ki açık modeller daha çok önde.
Siyah çok şık ve asillik katıyor. Fakat sular kireçli imiş. Bende kararsız kaldım.
Renk seçenekleri belirtirseniz eğer yardımcı olabilirim.

Hayallidya7

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2017
1.771
2.241
Benim siyah granit çok şık duruyor star galaxy diye geçiyor minik pırıltılı duvar taşlarım beyaz siyah kırmızı. Dolaplarım beyaz. Küçük ev aletlerim lal serisi kırmızı. 5 sene önce yaptırmıştım maşallah aşırı memnunuz.
Visenyaa Visenyaa ayy iç mimar olduğunuzu okuyunca sorayım dedim ben nasıl seçmişim dekorasyoncu ile çalışmıştık ama iç mimardan duymak isterim çok kötü değil dimi ?

Safsarisin

🤰👼 Bir oğluş geliyormuş 🤲 🧿 💙
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2018
9.126
14.379
Benim siyah granit çok şık duruyor star galaxy diye geçiyor minik pırıltılı duvar taşlarım beyaz siyah kırmızı. Dolaplarım beyaz. Küçük ev aletlerim lal serisi kırmızı. 5 sene önce yaptırmıştım maşallah aşırı memnunuz.
Visenyaa Visenyaa ayy iç mimar olduğunuzu okuyunca sorayım dedim ben nasıl seçmişim dekorasyoncu ile çalışmıştık ama iç mimardan duymak isterim çok kötü değil dimi ?
Duvar taşı dediginiz fayans dimi dolapla tezgah arasinda kalan. Onun modası gecti diyorlar ne sacma benim suan oturdugum evde yok fayans
Ocaktan yag sicramasin diye internetten ocak koruyucu aldim hatta

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-07-2020

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 104 gün kaldı.

Bebeğinizin açılmaya başlayan burun delikleri, periyodik nefes alıp verme kas hareketleri yaparak doğumdan sonra nefes almaya hazırlanıyor. Bu nefes alıp verme hareketleri akciğerin gelişimini teşvik eder ve ultrason görüntülenmesinde tespit edilebilir. Bebeğinizin başından poposuna kadar olan mesafe yaklaşık 23 cm civarında ve bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 700-800 gr. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Safsarisin

🤰👼 Bir oğluş geliyormuş 🤲 🧿 💙
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2018
9.126
14.379
Merhabalar bir eski iç mimar olarak tarzınızı sevdim gayet güzel. Tüm modellerde ve mutfak seçimlerinde takdir edersiniz ki açık modeller daha çok önde.
Siyah çok şık ve asillik katıyor. Fakat sular kireçli imiş. Bende kararsız kaldım.
Avangarde ic tasarım mobilyalar hakkinda ne düşünüyorsun ? :)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-07-2020

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 104 gün kaldı.

Bebeğinizin açılmaya başlayan burun delikleri, periyodik nefes alıp verme kas hareketleri yaparak doğumdan sonra nefes almaya hazırlanıyor. Bu nefes alıp verme hareketleri akciğerin gelişimini teşvik eder ve ultrason görüntülenmesinde tespit edilebilir. Bebeğinizin başından poposuna kadar olan mesafe yaklaşık 23 cm civarında ve bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 700-800 gr. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Sellenno

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2018
549
694
Sanırım işin püf noktası asla ıslak bırakmamak sürekli kuru tutmakmış kireç,leke olmaması için.Arada da bakım vs .Ben de kararsız kaldım şimdi bana Ne oluyorsa :)Bembeyaz da güzel :)

gzmliperi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2012
233
175
Çok teşekkür ederim yaa iyi ki yazdınız:KK200:şimdi foto yükledim bi bakarsanız sevinirim

Yukarı Alt