My wall

seyyah_m

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
27 Mayıs 2008
Mesajlar
104
Emoji Skoru
1
Şimdiden kuracak olduğumuz evin düzeni ile ilgili kafamda yerleşimler seçiyorum. Eh birde işim bu olduğu için ister istmez hayallere gidiyor aklım ve duvar kağıtlarına bakarken bu duvara işlenen fotoğraf baskılarını gördüm. Çokda hoşuma gitti... Ama mailyeti oldukça pahalıya geliyor.... Salonda bir duvarı bu şekilde yapılabilrse ne kadar güzel olur... Rabbim inş. herşeyi gönlümüze göre verir.amin..
Aşağıda detaylı bilgiyi verdim. Sizlerde beyenirsiniz umarım.
:CüvCüv:

Ev ve işyerleri duvarları için kaliteli görsel içerik sağlamak ve özel baskı hizmeti vermek amacıyla kurulan MyWall ile artık ev ve işyerinizde duvarlarınızı kişiselleştirebilmeniz mümkün. Birbirini tekrarlayan duvar kağıdı desenleri veya ufak fotoğraf baskıları yerine, tüm duvarınızı veya bir bölümünü özgün ve yaratıcı görüntülerle kaplayabililirsiniz.

MyWall, portföyündeki fotoğraf, resim ve ilüstrasyonlardan dilediğiniz boyutta baskı alıyor, rulo halinde evinize teslim ediyor. Baskıları, kaliteli fotoblok tabanlara yapıştırıp asılmaya hazır halde de isteyebiliyorsunuz.
Firmanın portföyünde, Kadir Çıtak, Mehmet Acar, Sadettin Aşkın ve Can Gürel’in fotoğraflarının yanında, eserleri New Yorker dergisine beş defa kapak olmuş Gürbüz Doğan Ekşioğlu'nun resim, çizim ve grafiği birleştiren çalışmaları yer alıyor.

Doğa, sualtı, manzara, eski İstanbul, kutsal yerler, bebek odası, mumlar, hayvanlar, uzay, mimari gibi tematik kategorilere ayrılmış fotoğraf, resim ve illüstrasyonlardan seçim olanağı ile kişiler, beğenilerine uygun görsellerden diledikleri boyutta duvar kağıdına dijital baskı siparişi verebiliyorlar.

MyWall ekibi, özel projeler için de yeni tasarımlar geliştirebiliyor veya varolan tasarımlar üzerinde boyut ve renk değişiklikleri yapabiliyor. Ayrıca mimarların getirebileceği fotoğraf, illüstrasyon ve resimleri uygulayabiliyor, projenin ihtiyaçlarına özel boyutlarda baskı alabiliyor, farklı dokulu kağıtlar kullanabiliyor.

Dileyenler için baskılar Forex’e yapıştırılarak asılabilir hale getiriliyor. Baskılar, siparişten sonra bir hafta içinde rulo halinde kargoya teslim ediliyor.

www.mywall.com.tr adresinden detaylı bilgi bulabilirsiniz.
 
Son düzenleme:

seyyah_m

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
27 Mayıs 2008
Mesajlar
104
Emoji Skoru
1
Beğendiğinize sevindim. Benimde çok hoşuma gitti. :asigim:kaydirigubbakcemile2
 

On41

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
27 Temmuz 2009
Mesajlar
4.257
Emoji Skoru
9
Yaş
34
wuwww ..gemiş yatak odası ve salonlar için harika olur
 
Yukarı Alt