naptın bana

KIMBERLY

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
naptın bana bilmıyorum

senın yüzünden hayatımın 3 senesi

BİTTİ

yaşayamıyorum OLMUYOR

SEVEMİYORUM KİMSEYI

ne SEni nede BAŞKASINI

artık seni görunce kalbim eskisi kadar CIZ etmesede

anlamıyorum neden hala aklımda sen varsın

sen artık beni TINlamıyorsun ama

her gece senın yüzünden ağlıyorum

gör bak sen yüzünden neler çekıyorum

off kızlar lanet olsun ona aşık oldugum güne ...nerden aynı ortamda bulundum onla kahretsın....o artık benı sadece bi slmlaşcak biri olarak göruyor..ama ben onun yüzünden hayatımın 3 senesını YALNIZ,KİMSEYE AŞIK OLAMAYAN BİRİ OLARAK geçirıyorum...her gece ağlamaktan sıkılıyorum neden ağlıyorum o değiyor mu buna? ama işte olmuyor..artık ona eskısı kadar sevgim yok ..ama kalbımın bi yerınde küçük parça gitmıyor sevemıyorum kımseyı kahretsın

senden nefret ediyorumm...HAYATIMI ÇALDIN BENDEN...naptın sen bana

Son düzenleme:
D

destinaber

Ziyaretçi
canım ya uzuldum bende ayrılık acısını yasıyanlardanım.. ve halada sevıyorum...ama senın sevgın nefrete donmus...uzulup kendını kahretme evet verılen emek ve gıden 3 sene var ama acıda olsa yasaman gerekıyormus canım..bosver canını sıkma

Blair Witch

DurdurunDünyayıİnecekVar!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
cnm belkide onu unutamamanın nedenı yazmamıssın ama ayrılma sebebındır..artık cok sevmıyorum dıyosun..belkıde karsına ıstedıgın gıbı bırı cıkmadıgından dolayı daha oncede onu sevdıgın ıcın halen onu dusunuyorsundur..takıntı yapıyorsundur..her ınsanda olabılıyor bole seyler..
bırde sureklı gozunun onunde sanırım o yuzden de deprestı askın,acıların...
ama baska seylere yonelmeye calıssan..o aklına geldıgınde kafanı dagıtacak seyler yapsan belkı faydası olur..
umarım onu unutturcak aman onun ıcın bos yere kendımı harap etmısım dıye dusunmenı saglıcak bırı cıkar karsına..:)

KIMBERLY

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
cnm belkide onu unutamamanın nedenı yazmamıssın ama ayrılma sebebındır..artık cok sevmıyorum dıyosun..belkıde karsına ıstedıgın gıbı bırı cıkmadıgından dolayı daha oncede onu sevdıgın ıcın halen onu dusunuyorsundur..takıntı yapıyorsundur..her ınsanda olabılıyor bole seyler..
bırde sureklı gozunun onunde sanırım o yuzden de deprestı askın,acıların...
ama baska seylere yonelmeye calıssan..o aklına geldıgınde kafanı dagıtacak seyler yapsan belkı faydası olur..
umarım onu unutturcak aman onun ıcın bos yere kendımı harap etmısım dıye dusunmenı saglıcak bırı cıkar karsına..:)
inşallah canım saol fikirin için

E

EU1

Ziyaretçi
cnm öncelikle lanet etme herşeyde bir hayır vardı de
unutmaki rabbim kimseye taşıyamıca yükü vermezmiş
neden ayrıldınız bılmıyorum ama
zor bır durum alllah yardımcın olsun

yorgun savaxsxçxix

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
20
ancak nefret duygun da bittiği zaman hayata yeniden sarılabilirsin. 3 yıl çok uzun bir süre. Ya tekrar beraber olma ihtimaliniz varsa adım atın bence daha önce ilişkinize şans vermediyseniz. yok eğer o evreleri geçmişseniz, hayat akıp gidiyor, kendini bu kadar yıpratma.

öyle ya da böyle artık kafanızda bu konuyu sonuçlandırmanız lazım. ben de yıllar önce 3 yılın sonunda tekrar görüşüp boşandığım eşimle bizim asla bir daha birlikte olamayacağımızı net bir şekilde görmüş ve o konuyu ancak noktalayabilmiştim içimde. o yüzden anlayabiliyorum.ancak nefret duygusunu çok kısa bir süre yaşamış sonra ne nefret, ne özlem kalmıştı aklımda. bilinçaltımda ise hep belki bir daha varmış 3 yıl boyunca, geç de olsa anlamıştım sonradan.

DUYGUCIKMAZI

maskeli balo ve shte yüzü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
13
canım 3 sene dıle kolay ama bu kadarda nefret ettıgıne gore senı cok uzmus o yuzden gelecek senelerın hıc olmassa kurtulmus uzulme unutursun ısallah..dıkkatını dagıtacagın senı mecgul eden seyler bul cokta takılma uzupte saglıgından olma

o.m.a.y.r.a

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
cnim üzülme lütfen...

yazdıklarında kendimi buldum..tek farkı ben 6 senedir unutamıyorum ve sevemiyorum..

çok acı geriye dönüp baktığında..koskocaman bi hiçtir elinde kalan ve kalbimde derin bi çizik..

o çiziktir unutamayışımıza sebep.. :çok üzgünüm:

Slogan

dolaşayım damarlarında...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.942
cnim üzülme lütfen...

yazdıklarında kendimi buldum..tek farkı ben 6 senedir unutamıyorum ve sevemiyorum..

çok acı geriye dönüp baktığında..koskocaman bi hiçtir elinde kalan ve kalbimde derin bi çizik..

o çiziktir unutamayışımıza sebep.. :çok üzgünüm:

ayy canım benim 6 senemi nasıl bi aşk bu senağlama tamda aşk acısı çekmek bile güzel dicektim ama 6 sene bu yaaa dile kolay :1shok:

o.m.a.y.r.a

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
ayy canım benim 6 senemi nasıl bi aşk bu senağlama tamda aşk acısı çekmek bile güzel dicektim ama 6 sene bu yaaa dile kolay :1shok:

evet cnim tam 6 sene dile kolay...ve aşkımdan bir parça eksilmiş değil benim..
2 yıl çıktık.4 yıl boyunca hiç görmedim..ve geçen ay bi gün buluştuk 4yıldan sonra..

arakdaşımın yazdıkları çok etkiledi beni gözyaşlarımı tutamıyorum gerçkten.. senağlama senağlama

Yukarı Alt