• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Nars orgasm allık kullanan var mı?

Grey_

Popüler Üye
Pro Üye
26 Ekim 2014
2.392
5.071
Nars orgasm müptelası olduğum güzel allığım. Bir kutu bitirdim ikincisini aldım. Bence her tene gidecek joker bir allık . Hot mamada denemek için aldım ama orgasm bambaşka yerini dolduramıyor. Muadil gösterenler var ama hiçmi hiç alakaları yok birbirleriyle

Carmen_

I’m waiting for the miracle 💫
Pro Üye
7 Nisan 2010
5.319
4.785
Bayıldığım ve yıllardır kullandığım allık ama artk inanılmaz uçuk fiyatı yüzünden ara vermek zorunda kaldm. Muadilleri çok fazla var zaten, “ the balm hot mama” mesela en yakını.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-12-2020

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 203 gün kaldı.

Bebeğinizin cildi artık daha kalın ve daha az şeffaf duruma geldi. Kız bebeklerde vajina gelişmeye başladı. Erkek bebeklerin penisi artık ayırt edilebiliyor. 1 hafta gibi kısa bir sürede bebeğinizin ağırlığı iki katına çıktı. Bebeğiniz yaklaşık 7,6 gr. ağırlığında. Hamile anneler daha fazla oksijene ihtiyaç duyarlar, bundan dolayı hamilelik boyunca nefes darlığı hissedebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Gulcannnnnn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2019
81
20
Ben kullandım da bilmiyorum neden bu kadar abartılıyor geçmişte belki evet bu kadar çeşit yoktu fakat günümüzde her marka pek çok seçenek sunuyor...Şuan loreal ın peach blush unu kullanıyorum.öneririm,sevgiler🌺

Yukarı Alt