• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Nutellasever0

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2018
52
73
Özellikle evli asgari ücretle çalısan 2 kişilik ailelere soruyorum. Eşim asgari ücret alıyor aylık 500 TL alısverese gidiyor, 500 borca, geri kalanını bitiyoruz artık eşimden habersiz birikim yapmaya basladım ama aylık en fazla 200 TL atabiliyorum geri kalanı nereye gidiyor anlamıyorum alıs veris yapsak bile 1 hafta sonra evde hic bisey kalmamıs oluyor bereketi yok sanırım. Ne cimriyim nede savurgan öyle marka takıntım da yok ama asgari ücretle büyük aile gecinderelere şaşıyorum. Sizler nasıl ssglıyorsunuz geciminizi

ince bilek

velhasıl ALLAH büyüktür
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
16 Temmuz 2010
19.535
36.840

trncysl

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2016
5.936
12.357
Valla asgari ucretle gecinip 200 tl birikim yapabiliyorsan sen bize tuyo ver :)) imkansizi basariyosun cunku
500 alisveris
500 borc
200 birikim
E kalan 800 de cok rahat gider zaten yani 1 ayda. Yani uzulerek soyluyorum ama elinizde ne kalacakki neyi birikim yapabilesiniz. Birikim yapmak icin bi meblag olmasi lazim.
Soruna cevap verecek olursam biriktiremiyoruz :)
Ev kredisi, oturduğumuz evin kirasi, faturalar, bebegimizin masraflari derken kalan nereye gidiyor bizde bilmiyoruz :)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-08-2020

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 89 gün kaldı.

Bebeğinizin vücüdundaki yağ oranı artmaya devam ediyor ve şu anda vücudunun %2-3'ü yağdan oluşmaktadır.Zaman zaman, rahminizin büyümesi ve bağların gerilmesinden dolayı pelvik (kasık) ağrıları görülür. Dinlenmek bu gibi durumda size yardımcı olacaktır. Bebeğinizin tekmelerini saymaya başladınız mı?

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

ATTRAENTE

ACTA EST FABULA
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
19 Ağustos 2008
12.582
25.269
Özellikle evli asgari ücretle çalısan 2 kişilik ailelere soruyorum. Eşim asgari ücret alıyor aylık 500 TL alısverese gidiyor, 500 borca, geri kalanını bitiyoruz artık eşimden habersiz birikim yapmaya basladım ama aylık en fazla 200 TL atabiliyorum geri kalanı nereye gidiyor anlamıyorum alıs veris yapsak bile 1 hafta sonra evde hic bisey kalmamıs oluyor bereketi yok sanırım. Ne cimriyim nede savurgan öyle marka takıntım da yok ama asgari ücretle büyük aile gecinderelere şaşıyorum. Sizler nasıl ssglıyorsunuz geciminizi
Geçti artık biriktirme devri
Her şey ateş pahası
Hele asgari ücretle 200 kenara atmak büyük başarı.

Yukarı Alt