Nasıl görünüyor sizce? Kullanışlı olur mu ?

Raheee

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2019
810
778
Yakın zamanda düğünüm olacak.Bu yatak odası takımını almayı düşünüyorum.Ben beğendim fakat dışardan nasıl görünüyor merak ediyorum.Sizce kullanış ve görsellik bakımından nasıl ?

Eklentiler

Brrk

Popüler Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
18 Mart 2011
5.748
14.580
Merhabalar, mutluluklar sizinle olsun. Benim hiç tarzım değil ama yatak başı hem kapitone hem çok açık renk temizlik açısından sizi zorlayabilir diye düşündüm :KK51:

Raheee

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2019
810
778
Merhabalar, mutluluklar sizinle olsun. Benim hiç tarzım değil ama yatak başı hem kapitone hem çok açık renk temizlik açısından sizi zorlayabilir diye düşündüm :KK51:
Teşekkür ederim :) Bu takım olmasa bile başka bir country tarzda takım alırım kesinlikle.Çünkü daha spor geliyor bana country takımlar.Ama yatak başlığını temizlik açısından hiç düşünmemiştim dikkatli olmam gerek bu konuda teşekkür ederim :)

Judy_K

Bir Mucize :)
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2017
4.481
5.932
Çok güzel görünüyor 😍 sadece boy aynası yok o biraz sıkıntı. Bide X gibi şeyler var ya dolapta o kısmı çabuk tozlanacak yani ekstradan işin olacak :) temizlik düşkünüysen sorun yok benim gibi tembelsen sorun :)
ama genel bakıldığında güzel seçim bence. Şimdiden hayırlı olsun. Allah mesut etsin ❤

Raheee

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2019
810
778
Çok güzel görünüyor 😍 sadece boy aynası yok o biraz sıkıntı. Bide X gibi şeyler var ya dolapta o kısmı çabuk tozlanacak yani ekstradan işin olacak :) temizlik düşkünüysen sorun yok benim gibi tembelsen sorun :)
ama genel bakıldığında güzel seçim bence. Şimdiden hayırlı olsun. Allah mesut etsin ❤
Teşekkür ederim :) takımda yok ama boy aynasını aynı renkten takıma uygun bir model almayı düşünüyorum :) Temizliği severim ama çok çok aşırı bir düşkünlüğüm yok umarım sıkıntı yaratmaz :)

Brrk

Popüler Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
18 Mart 2011
5.748
14.580
Teşekkür ederim :) Bu takım olmasa bile başka bir country tarzda takım alırım kesinlikle.Çünkü daha spor geliyor bana country takımlar.Ama yatak başlığını temizlik açısından hiç düşünmemiştim dikkatli olmam gerek bu konuda teşekkür ederim :)
Bende spor seviyorum daha kullanışlı oluyor, bana biraz farklı geldi sanırım takım ama temizlik açısından zorlayacaktır bence :)

Judy_K

Kayıtlı Üye
8 Eylül 2017
4.481
5.932
Teşekkür ederim :) takımda yok ama boy aynasını aynı renkten takıma uygun bir model almayı düşünüyorum :) Temizliği severim ama çok çok aşırı bir düşkünlüğüm yok umarım sıkıntı yaratmaz :)
Rengini çok sevdim takımın. Yatak odasına beyaz değil bu renk çok yakışıyor :)
Ama arkadaşın da dediği gibi yatak başlığı da çok zorlar seni. Kumaşı lekelenecek türden. Benim yatak başlığım deri olduğu için toz beziyle rahat temizleniyor.

Raheee

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2019
810
778
Rengini çok sevdim takımın. Yatak odasına beyaz değil bu renk çok yakışıyor :)
Ama arkadaşın da dediği gibi yatak başlığı da çok zorlar seni. Kumaşı lekelenecek türden. Benim yatak başlığım deri olduğu için toz beziyle rahat temizleniyor.
Bende çok beğendim rengini.Başlık konusu benimde kafama takıldı şimdi.Bazı yerlerde istek üzerine başlığı değiştirebiliyorlar diye biliyorum bu konuyu konuşmam gerek alacağım yerle. :)

Brrk

Popüler Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
18 Mart 2011
5.748
14.580
Bende çok beğendim rengini.Başlık konusu benimde kafama takıldı şimdi.Bazı yerlerde istek üzerine başlığı değiştirebiliyorlar diye biliyorum bu konuyu konuşmam gerek alacağım yerle. :)
Benim koltuklarım böyle, yani sadece sırt kısımları o deliklerin içi çok kötü toz oluyor hele ki açık renkse

Judy_K

Kayıtlı Üye
8 Eylül 2017
4.481
5.932
Eğer değiştirebiliyorsan sadece kumaşını farklı yaptır yani deri kumaş olursa rahat olur senin için.

Yukarı Alt