Nasıl söyleyeceğimi bilemedim...

Muberra23

Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2020
228
147
Konuyu hallettim , anlayışlı olgun bir şekilde cevap verenlere çok teşekkür ederim.

Yaklaşık 1 5 ay önce görücü usulü biriyle tanıştık. Bir önceki konumda bişeyler hissedemediğimle ilgili yazmıştım. 5 6 kez görüştük. Uzak mesafede. Aileside o da beni beğendiklerinden birdaha gelmeyelim söz olsun karar verdiyseniz falan dedi bende olumlu gibi dedim ama tedirginim dedim. Öyle böyle zaman istiyorum daha karar veremedim dedim. Zamanı uzattık. Ama ben gün geçtikçe onu sevemeyeceğimi düşünüyorum biraz ısınmıştım başta sanki ama çok iyi birisi olduğu için merhamet gibi bişey mi bu bilemedim. Olgun değil çocuksu tavırları ve küçük beyaz yalanlar var bariz anlaşılıyor . Belli olnayacak.Herşeye hazırlıklı olması gerektiğni bi şekilde konu açıldıkça anlatıyorum ama o benim ona hala bişeylee hissedemediğimi anlamadı kaptırdı kendini gidiyor pat diyede söylemek nasıl olur ben yapamaycağım demek . Bi umut vermedim kesin olck diye ama niye böyle hassas düşünüyorum bu kadar söylersem çok üzülecek . Nasıl söyliyim yavaş yavaş soğuk uzak davranmaya başladım. İşim var yoğunum diye düşünüyor. Halbuki istesem vakit bulurum konuşmaya . İçimden gelmiyor. Nasıl anlatıym . Kendimi neden suç lu gibi hissediyorum

Son düzenleme:

Sekerrenk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2016
2.505
5.954
23
Üzülecek ama siz süreyi uzattıkca umutlari artarak üzülme katsayisi da artacak.

Bence kisa net bi an once söyleyin. Millet 5 10 yillik sevgilisinden ayrılıyor bisey olmuyor, yeni tanıdığı biri icin intihar edecek değil. En fazla suçlar sizi ama emin olun 2 ay olmadan herkes her seyi unutur.

Sana bir sey söyleyeceğim, yanlis anlama, sen cok iyi bi insansin, ama içimde sana karşı his yok, hissedebilirim sanmıştım ama anladim ki asla degismeyecek, senin konuşman karakterin görünüşün hic biri ile alakali degil, tamamen benim icimde olan bir durum, vs vs olabildigi kadar kisa tutun ve umutvari hic bir soz kullanmayin ileriye yonelik

petrapuella

Guru
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2016
5.410
24.626
Direkt söyleyin böyle uzatmak daha can yakıcı emin olun.
5 6 görüşmede söz yapalım diyen biriyle zaten görüşmeyin bi sıkıntısı vardır. Çok da üzüleceğini sanmam sıradaki 5 6 görüşmede yüzük takabileceği kıza geçerler ailecek. Siz uzatmadan söyleyin. Fazla merhamet iyi değildir böyle durumlarda kimsenin vaktini almayın.

Nisa0676

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2020
187
72
Yaklaşık 1 5 ay önce görücü usulü biriyle tanıştık. Bir önceki konumda bişeyler hissedemediğimle ilgili yazmıştım. 5 6 kez görüştük. Uzak mesafede. Aileside o da beni beğendiklerinden birdaha gelmeyelim söz olsun karar verdiyseniz falan dedi bende olumlu gibi dedim ama tedirginim dedim. Öyle böyle zaman istiyorum daha karar veremedim dedim. Zamanı uzattık. Ama ben gün geçtikçe onu sevemeyeceğimi düşünüyorum biraz ısınmıştım başta sanki ama çok iyi birisi olduğu için merhamet gibi bişey mi bu bilemedim. Olgun değil çocuksu tavırları ve küçük beyaz yalanlar var bariz anlaşılıyor . Belli olnayacak.Herşeye hazırlıklı olması gerektiğni bi şekilde konu açıldıkça anlatıyorum ama o benim ona hala bişeylee hissedemediğimi anlamadı kaptırdı kendini gidiyor pat diyede söylemek nasıl olur ben yapamaycağım demek . Bi umut vermedim kesin olck diye ama niye böyle hassas düşünüyorum bu kadar söylersem çok üzülecek . Nasıl söyliyim yavaş yavaş soğuk uzak davranmaya başladım. İşim var yoğunum diye düşünüyor. Halbuki istesem vakit bulurum konuşmaya . İçimden gelmiyor. Nasıl anlatıym . Kendimi neden suç lu gibi hissediyorum
Kardesim bnşm acıkca söyle oda acı cekmessin gönül koymasın neyse onu söyle ugrasmasın hersey senşn elinde

Msspinkie

Hamd alemlerin Rabbi olan Allah'adır
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2016
4.910
8.905
Ne alakası var canım isinmadiysan kes at merhametten maraz çıkar derler bizim oradan. Senin bu merhamet iyiye gebe değil!

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-02-2021

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 119 gün kaldı.

Seks hayatınız etkilenebilir. Baba bebeğinize veya size zarar verme korkusuna kapılabilir. Hamilelik boyunca daha fazla seks arzusu veya cinsel dürtü düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Seks, sevgi dolu bir ilişkinin parçası olduğundan dolayı hamilelik sırasında seks teşvik edilmelidir. Tabiki komplikasyonlar, vajinal kanama ve sıvı kayıpları gibi durumlarda, ayrıca ikiz veya çoğul gebelik durumlarında seksden kaçınmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Muberra23

Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2020
228
147
Üzülecek ama siz süreyi uzattıkca umutlari artarak üzülme katsayisi da artacak.

Bence kisa net bi an once söyleyin. Millet 5 10 yillik sevgilisinden ayrılıyor bisey olmuyor, yeni tanıdığı biri icin intihar edecek değil. En fazla suçlar sizi ama emin olun 2 ay olmadan herkes her seyi unutur.

Sana bir sey söyleyeceğim, yanlis anlama, sen cok iyi bi insansin, ama içimde sana karşı his yok, hissedebilirim sanmıştım ama anladim ki asla degismeyecek, senin konuşman karakterin görünüşün hic biri ile alakali degil, tamamen benim icimde olan bir durum, vs vs olabildigi kadar kisa tutun ve umutvari hic bir soz kullanmayin ileriye yonelik
Çok çok teşekkür ederim 🌹🌹🌹

Nisa0676

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2020
187
72
Ama su bir gerceklş kadari de var er yada gec seni bulur yerin 7 kat atında olsan 7 kat ğzerindede olsan

Muberra23

Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2020
228
147
Kad

Kaderinde var her türlü bulur seni kadındaki kisi şstersende istemesen Rabbım dogdugunda yazar kadrini ne olacağını kiminle evlecegini hepsini kaderin güzel olur insallah
Aminnnn inşaAllah ya bide ben 4 kez rüyamda bir isim gördüm aynı isim bu o isim değil ama ben rüyaya aldanmıyım deyip tanımaya çalıştım hep ....

Nisa0676

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2020
187
72
Aminnnn inşaAllah ya bide ben 4 kez rüyamda bir isim gördüm aynı isim bu o isim değil ama ben rüyaya aldanmıyım deyip tanımaya çalıştım hep ....
Aynen rüyalar hep tersine cıkar derler hayır olsun insallah senin kalbin güzel oldulca kalbi güzel olan bulur seni

Suleymanin Hurremi

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2018
3.287
6.317
Ben sizi hatalı buldum bi insanla olup olmayacağını yani onu sevip sevemeyeceğini ilk konuşmada maksimum ikinci konuşmada anlarsınız. Zaten çekim yoksa herşey tamam olsa bile olmaz. Duygunuzdan emin olduktan sonra tanışma sürecine girmeli ona göre devam edip birbirinizi görüp tanımalıydınız. Baştan sonra hata yapmışsınız. Sevmeyecek insan 6 kere görüşmez. Olmuyorsa da bence görüşüp umut vermeyin kaldı ki uzak mesafe ilişkisiyse adam boşu boşuna gel git yaptırmışsınız hoş olmamış.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 168 cm. Başlangıç Kilom :94 Kg. Şimdiki Kilom :86 Kg.

Nisa0676

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2020
187
72
Sen her zaman rabbin güwen dua et iyisiyle kötüsüyle hayırlsı olsun her zöan

Nisa0676

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2020
187
72
Ben sizi hatalı buldum bi insanla olup olmayacağını yani onu sevip sevemeyeceğini ilk konuşmada maksimum ikinci konuşmada anlarsınız. Zaten çekim yoksa herşey tamam olsa bile olmaz. Duygunuzdan emin olduktan sonra tanışma sürecine girmeli ona göre devam edip birbirinizi görüp tanımalıydınız. Baştan sonra hata yapmışsınız. Sevmeyecek insan 6 kere görüşmez. Olmuyorsa da bence görüşüp umut vermeyin kaldı ki uzak mesafe ilişkisiyse adam boşu boşuna gel git yaptırmışsınız hoş olmamış.
Bellki tanımak istemşstir sonra olmayacağını anlayınca vaz gecmis tir

Suleymanin Hurremi

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2018
3.287
6.317
Bellki tanımak istemşstir sonra olmayacağını anlayınca vaz gecmis tir
Ben çekimden bahsettim çekim olmadıysa tanışıp herşey uyumlu olsa bile olmaz ondan dedim. Çekim olduktan sonra hareketlerini beğenmez o zaman tabiki ayrılır. Ama konu sahibi baştan tam bi emin olamamış sevip sevmemekten.
Bende görücü usulü evlendim. Biz karşılıklı olarak o enerjiyi aldık birbirimizden konuştuk birbirimizi tanımak istediğimizi söyledik o şekilde görüşmeye devam ettik şartlar uyumlu geldi evlendik. Ki ailem de bana başından söyledi eğer olmayacak olumsuz bi his aldıysan adamı o kadar gel git yaptırma dedi. Bilmiyorum bana göre doğru olan bu...

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.

Nisa0676

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2020
187
72
Ben çekimden bahsettim çekim olmadıysa tanışıp herşey uyumlu olsa bile olmaz ondan dedim. Çekim olduktan sonra hareketlerini beğenmez o zaman tabiki ayrılır. Ama konu sahibi baştan tam bi emin olamamış sevip sevmemekten.
Bende görücü usulü evlendim. Biz karşılıklı olarak o enerjiyi aldık birbirimizden konuştuk birbirimizi tanımak istediğimizi söyledik o şekilde görüşmeye devam ettik şartlar uyumlu geldi evlendik. Ki ailem de bana başından söyledi eğer olmayacak olumsuz bi his aldıysan adamı o kadar gel git yaptırma dedi. Bilmiyorum bana göre doğru olan bu...
Sen olgun bir aileden geldigin belli ailen acık sözlüymüs tebrik ederim bazen şnsalr yanıla biliyotr hakkında hayırlsı olsun

Suleymanin Hurremi

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2018
3.287
6.317
Sen olgun bir aileden geldigin belli ailen acık sözlüymüs tebrik ederim bazen şnsalr yanıla biliyotr hakkında hayırlsı olsun
Teşekkür ederim. Konu sahibininde seninde hakkınızda hayırlısı olsun allah hayırlı insanlarla karşılaştırsın herkesi. Kısmet meselesi bu işler.

Muberra23

Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2020
228
147
Haklısınız , ama 2.ci görüşmede net bir duyguya sahip olabileceğimı anlayamadım