Naturallife Bromelain Kullananların Paylaşım Alanı

erguvan12345

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bu ürünleri kullanan arkadaşlar, gelişmeler konusunda bilgi verebilir misiniz?Ben kullanmaya başlayalı henüz 1 hafta olmadı.

erguvan12345

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Kızlar 2 haftadır bu 3 hapı kullanıyorum ancak pek kilo veremedim.Son zamanlarda uyuyamama problemim var ama yorgun degilim bu günde başım dönüyor midem bulanıyor:Bunlar ilacın yan etkileri olabilirmi lütfen cevap yazın.Vucuda bir zararının olmadıgını söylüyorlardı ozaman bu yan etkiler neden?İlacı bıraksam mı?Ben daha çok cabbagesoup with green tea tablletlerinden şüpheleniyorum

crystal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
ben ilkbaharda bromelain ve boswelia... haplarını kullanmıştım ama herhangi bir yan etki görmedim. belki dediğin gibi 3. olarak dediğin yapmış olabilir. ama yan etkiler genelde ilk zamanlarda olmazmı..

koyumor

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
665
Denemek için aldım. Fakat sadece bu ürünü kullanarak etkili sonuç alabilir miyim bundan emin değilim.

batum2002

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Ya kızlar bromalein ödem sökücü etkiside var diye duydum doğrumudur deneyen var mı?

Skaplaan

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Arkadaşlar merhaba,benim 3. Kutum fakat herhangi bir etkisini göremedim maalesef birlilte kullandığınız başka bir ürün var mı?1 hafta ara verip yeniden kullanmaya başladım.

karbeyaz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
101

slogar bromealin hapı deneyeceğim selülitten kurtulmuş kadının videosu ekledim

Yukarı Alt