Naturallife Bromelain Kullananların Paylaşım Alanı

Çaxgxla A.

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Bende kesinlikle reklam yapıldığını düşünüyorum.
Belki gerçektende faydalıdır ama böyle kandırılmaya çalışılınca insanın alası gelmiyor.
Bromelain solgarda da var bu arada, miligramıda hiç düşük değil, 500 mg.dı yanlış hatırlamıyorsam.
yani natural life almak zorunda değiliz.

E

EU3

Ziyaretçi
Burda solgar ,naturallife kavgası yapacagınıza iyi olan faydalımı faydasızmı onun tartısmasını yapın lütfen ,bu baslık Naturallife bromelain ve boswellia kullanan varmı diye ,niye bazı baska firmalar tutusuyor anlamıyorum.Bu firmanın urununu kullanan varmı diye .:)Kendinizi bu kadar acık etmeyin

crystal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
ben bu iki ürünü de forumdan edindiğim bilgiye dayanarak kullandım ama memnun kalmadım. solgarın bromelainini aldım bakalım o etki edecekmi bu arada muradın bi ürünü vardı hatta onunla ilgili de bi başlık açmıştım kullanan ya da bilgisi olan varmı diye.. almayn arkadaslar hiçbi değişiklik olmadı üstelik 140 milyondu.. solgarın bromelaini hem ucuz digerlerine göre hem de solgar belki bi umut etki eder.. cok bi ümidim yok acıkcası

E

EU3

Ziyaretçi
arkadaşlar ben hala birinci kutularımı bitiremedim hatta baya da var içinde cunku cok duzensız almaya basladım unutuyorum.. bikaç gün hiç almıyorum sora aklıma gelıo ıcıyorum falan,böyle olunca da bi etki göremedim.. kutum bitene kadar hiç yoktan duzenlı yapıym dedim.. bakalım bi iki haftada etki olursa devam edicem.. ama benim anlamadıgım kilo verdiğini yazmış herkes.. sanki yan etkisi selülit tedavisiymiş gibi anlaşılıyo,yani bu ilacın asıl etki alanı nedir bilen varmı?
burası solgar naturallife kavgasına donmus dedimya alın size bir ornek daha

E

esrasueda

Ziyaretçi
MRHABA arkadaşlar.ilk msj.dikkatimi çekti konu selülit oluca kulak kesildim.ben kilo vermek istemiyorum.sadece selülit problemim.bronmelain tek başına işe yarar mı?

crystal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
burası solgar naturallife kavgasına donmus dedimya alın size bir ornek daha
yoo hiç o niyetle yazmadım!!! ben de buradan ögrendım natural life'ı ve kullandım sonra da yorumumu yazdım.burada bazıları reklam falan dıyo dıye ınsan kendını zan altında bırakılmıs hıssedıyo ondan acıklamak amacıyla yazdım. naturallıfe pahalıydı solgara gore ondan dolayı da bu defa solgardan aldıgımı soyledım ama ıstedıgınız yere cekebılırsınız tabıkı!!!

gulayb

yeni yıl, yeni hedefler
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
28.05'te başlamıştım iki ürünü kullanmaya... İkisini kullanırken cildinizde bariz bir sıkılaşma hissediyorsunuz, özellikle bacaklarımdaki selülitlerde kısmen azalma ve toparlanma gözlemledim ama kilo kaybı yaşamadım. Ancak ürünleri kullanırken diyet yapmadım, belki yapabilseydim daha da işe yarayacaklardı.

Yalnız şunu belirtmek istiyorum; ben Naturalife'ın tabletlerini almıştım. Kutuyu açtıktan 2-3 gün sonra Bromelain tabletlerinde benekler belirdi ve kapağı açtığımda keskin bir acımsı koku yüzüme çarpıyordu. Kutular nispeten serin ve karanlık bi dolapta duruyordu. İst'te yaşıyorum, burada bir hayli nem var ama hiçbir ilaç açıldıktan sonra uzun süreler saklanmazsa bu şekilde bayatlamıyordu. İlk defa bu markada böyle bişeyle karşılaştım, dikkatinize...:enbuyukkk:

sebnos

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Uyari:her ne bitkisel takviye olsun yada ilaç olsun kutuyu actiginiz anda pamugunu atin yoksa nem yapar ve kullandiğiniz sey bozulur.haberiniz olsun bu solgar ,natural life ,douglas lab. Olsun pamugu cikartip cope atin size doktor tavsiyesi

sebnos

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Ardaslar yazıma baslamadan once ,ister reklam diyin ister ne derseniz diyin.Ben doktorum ve suanda DOĞAL TIP VE GUZELLİK KONGRESİ İCİN AMERİKADA CALİFORNİADAYIM.Burda firma yetkilisi yani bunu TÜRKİYEYE GETİREN Natural Life Firmasının doktorlarıda var hem burdaki eyaletlerdeki calışan doktorları hemde türkiyede iki doktoru daha(yalnız cok yaksıklılar :)).Türkiyede aldım 1,5 hafta kullandım cok faydasını gordum.Yaklaşık iki haftadır burdayım ve burdada eczanelerde satılıyor ama turkiyedekinden biraz farklı.Neyse burdan aldım türkiyedeki lahana furyasında sonra .İkinci haftam yalnız bunun kulllanım sartlarına cokiyi uymanız lazım.Cunku bilimsel calısmalar hemen kilo vermeye baslayamıyorssanız vucudunuzun bir direnc durumunu ve bu direnc durumunu kırmanız icin belirli sure gecmesi gerektigiv epes etmeden kullanmanız gerektigini soyluyor.
1-Boswellia serrata (3*1) Yemeklerde sonra
2-Bromelain 800gdu (3*1 yemek aralarında,,
3-Cabbage and Green Tea (Lahana ) yemeklerden yarım saatonce 2 bardak su ile icilecek
Bakın ben su anda tam 3,5 kilo verdim ve selülitlerimdeki azalmada cabası
Bunları yalnız aldıktan sonra kutudan pamugunu cıkartıp atın benden size doktor tavsiyesi.Burda gnc ,solgar ,natural wealt,naturallifetime gibi bir suru firma var ama butun doktorlar aynı seyi soyluyor duzenli kullanın ve kullanım sartlarına uyunn.Fırsat buldukca yazacagım.Birde FaST food dan kacının kanser olmak istemiiyorsanız.

Yukarı Alt