nazara geliyoruzzzz!!!!

ceremino

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaslar nazara inanırmısınız?ben cok ınanıyorum ve bu yuzden de basıma gelmeyen kalmıyor,belkıde bunlar benım kuruntularım,bazen bunu da dusunmuyor degıım.ornegın cok guzel gıden bi ilişkim var.seviyeli bi, ilişki ama yoktan yere tartistıgımız anlar oluyor ben bunu nazara baglıyorum siz ne dersınız?

tualina

batuhan'ım can oğlum...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
ceremino bende çok inanırım nazara,baş ağrıları falan yaşarım nazar yüzünden sana tek tavsiyem ilişkini anlatma kimselere dillenmesinilişkin, bunu ben denedim anlatsam hemen arkasından bir tartışma yaşıyorduk ama şimdi anlatmıyorum ohhh gül gibiyiz .... darısı sana...

mesure

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
Acaba bizdemi nazara geliyoruz :uhm: aman nazar değecek birşeyimizde yok ama :1closedeyes:

ceremino

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
evet haklısın bence de en mantıklısı anlatmamak,ilgilendigin ve fikrini benımle paylastıgın için tesekkurler

MTS

Minik meleğim hoşgeldin..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
evet kesinlikle bende nazara çok inanırım .eşimle güzel geçen bi anımı birine anlatınca ortada hiç bir sebep yokken durduk yere tartışırız veya durduk yerde saçma sapan sakarlıklarım olur....

ceremino

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
evet kesinlikle bende nazara çok inanırım .eşimle güzel geçen bi anımı birine anlatınca ortada hiç bir sebep yokken durduk yere tartışırız veya durduk yerde saçma sapan sakarlıklarım olur....
evet en ıyısı kımseye cok mutlu oldugumuzu bellı etmemek :nazar::nazar:

E

EU1

Ziyaretçi
kesinlikle inanıyorum ve bende çok nazara geliyorum nasıl korunur bilmiyorum bilen varsa söyleyin arkadaşlar

Yukarı Alt