Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Ne olur yardım edin. Dayanamıyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Kafkas322 tarafından 13 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

13 Temmuz 2018
    Konu Sahibi : Kafkas322
  1. Kafkas322

Kafkas322 Üye Üye

Ödül Puanları:
    18
    Ben cok aptalım biliyorum. Buraya defalarca yazdım. Akıl istedim. Buraya yazınca biraz rahatlamış hissediyorum en azından. 4 yıllık iliskimi bitirdim. Aldatmalar hakaretler yasadım. Beni aldattğı kızla bir geziye gittim diye arayıp konusmus. Ben ona cok anlam yükledim. O bitti dediğinde yalvardım agladım. O ara boşluktaydım ondan öyle bir hataya düştüm demsti. Gelgitler yasadım hep bi yanım bitir unutursun dese de bi yanım da onu bırakma bir daha böyle sevemezsin diyordu. Öğretmenim ve o da lise mezunu suanda da işi Yok annem öğrenince cok üzüldü. Suanda ayrıldığımı biliyor. Üzülme deyip duruyor nasıl kendine layık gördün o seni hak etmiyor işi Yok eger evlenirsen paranı yer oturur diyor. O böyle deyince daha cok ağladım cünkü ben gercekten evlenmek istedim. Keske sevmemiş olsaydım da ama suan bile seviyorum. Bana o kızla aynı yatakta bassan beni asla beni bırakamazsın demisti. O kızla cıkacam göreceksin dedi. Hattımı kıracam yurtdışına gidicem bütün hesaplarımı kapatacam bi fotoğrafımı bile göremeZsin dedi. Ama hala tüm hesapları acık. Beni engellediği sosyal medyadan acmıs. Bu sefer kapattım her seyi. Ama ölü gibiyim her an aklımda . Biri bahsetse gözlerim doluyor. Annem biri çıkınca karsına bugünlerine yanarsın diyor ama suan ne birini istiyorum ne de mutlu olurum gibi geliyor. Cok mutsuzum her seyi silebilsem Keske Zihnimden ;(

Dumanikara bunu beğendi.
  2. 13 Temmuz 2018
  3. elif1310

elif1310 Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    123
    Annen cok hakli. Üzülmeye degmez böyle bir adam için. Sevgini hakeden biri çıktığında anlayacaksın. Sevemem diye düşünme seversin yeniden. Bu ruh halinden cikmaya calis onu takip etme. Sevdigin seyleri yap. Bak ben bosandim ölüyordum aşkımdan ama simdi iyiki bitti diyorum. Ben de öğretmenim eşim lise mezunuydu ve sabit bir isi yoktu. Ayni annenin dediğini yaptı. Ben annemi dinlemedim bana cok söylediler. Iki cocukla kaldım sonra. Şanslısın ki yüzünü simdiden görmüşsün

MinikPiranha, 1Sen, studentttt ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  4. 13 Temmuz 2018
  5. Kafkas322

Kafkas322 Üye Üye

Ödül Puanları:
    18
    Allah yardımcınız olsun cok üzüldüm :KK43: 2 defa aldattı sevdiğim icin kalmıştım . Aramıyorum sormuyorum. O bi kac kez aradı kendini anlatmak icin bana 4 yılımı verdim sana dedi. Evlenmedim senin icin istesem suana kadar evlenmiştim dedi. Ve vicdan yaptırdı. O ben yurtdışına gidicem dediğinde tamam dedim ben o da sen beni kafanda bitirmişsin dedı. İçim yana yana bitti dedim. Ama cok fazla üzülüyorum :KK43:

6. 13 Temmuz 2018
  7. Kafkas322

Kafkas322 Üye Üye

Ödül Puanları:
    18
    Siz neden ayrıldınız :KK43:

8. 13 Temmuz 2018
  9. yvz13

yvz13 respect yourself..dont love more than God! Üye

Ödül Puanları:
    118
    zamana bırak
    neler unutuluyor bu da geçecek yalnızca sabır

10. 13 Temmuz 2018
  11. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Ödül Puanları:
    663
    Yardım almayı neden düşünmüyorsunuz?
    Bu anlattıklarınız hiç normal değil.

Miyav68, gecerzaman, Zemin ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  12. 13 Temmuz 2018
  13. Kafkas322

Kafkas322 Üye Üye

Ödül Puanları:
    18
    Unutmak istiyorum. Bıktım bu durumdan durup durup ağlıyorum :KK43:

14. 13 Temmuz 2018
  15. Kafkas322

Kafkas322 Üye Üye

Ödül Puanları:
    18
    Almayı düşünüyorum. Ömrüm boyunca böyle yasamaktan korkuyorum

16. 13 Temmuz 2018
  17. MissCherryBlossom

MissCherryBlossom Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Pro Üye

Ödül Puanları:
    463
    Annen hakli, yatakta bassan ayrilmazsin
    Yeni nesil ne kadar midesiz yahu, diger konuda da bir kiz yazmis ki beni aldatti ama cok durust ve efendi??!? Kafalar guzelll

Konu sahibesi sen neden normal bir hayat suremiyorsun? Adam gibi bir ise gir, adam gibi de bir sevgili bul bitti gitti neden yurtdisida izini unutturasin sen Nermin Bezmen falan misin?
    Su adami unut artik diger konunda da tokadi yiyip otursan ayrilmazsin yazdim sen de evet yazdin. Adam gibi bir ise gir, git calis, bu adami da bosver baska sevgili bul ama rica ederim biraz gururlu, magrur ol bu ne yahu adam yuzune zavallisin demis. Rica ederim bir kendine gel artik dunyada baska adam mi yok!

sedanur91, LeydiStark, nese-li_hilos ve diğer 20 kişi bunu beğendi.
  18. 13 Temmuz 2018
  19. Hayat ne garip

Hayat ne garip Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    123
    Eğer yazdıkların doğruysa bak beni cockkkkk ama çok iyi dinle
    Senin çözümün çarem su
    Hemen tedavi ol çok ciddiyim sen sadece onu takıntı yapmış alışkanlık etmişsin
    İlerde başka biri çıksa karşına sevebileceği bugünlerde için çok üzülecek pişman olacaksın
    Bende birini böyle kafaya çok taktım
    O dan başka biriyle yaşayamam olurum sanıyordum onla evlenmek istiyordum
    Su an başka biriyle evliyim hemde 10 yıllıkve iki çocuğum var dünyaya bir daha gelsem eşimle evlenirim yine
    Sakin ama sakın unutma bu boş adamı sen bir öğretmenin mesleğin kariyerin var sana layık birini bul
    Annen ne diyorsa doğru bunu sakın unutma bizler bak sana tecrübesiz vazgeç arkana bakmadan kaç o adamdan

elif1310 ve MissCherryBlossom bunu beğendi.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.