Ne olur,yardimci olun?

fratnrmn

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2016
657
488
Merhaba Kk
Iyi bayramlar
31 yaşındayım evlenmek istiyorum ama ailem istemiyor 4 5 aydır ikna etmek için uğraşıyorum.(Ailemin sorun ettikleri yaş büyük benden ben öğretmenim sevgilim güvenlik ve yılda hir kaç kez ailesi ziyaretimize gelecekler) Babam bayramda ablaların gelsin akranlara soracam dedi. dün konuyu artı ablamlarla konuştuk ablamlar kendi istiyorsa olsun kararını vermiş dediler.babam bana ben istemiyorum dedi konuşma arasında " Aman birak Ne hali varsa görsün ben tamam derim sen sıkıntı yasayacaksin " dedi çekti gitti.
amcamlardan biri de onaylamıyoruz biz de konuşun vazgeçsin demiş.

Ailemin bilmediği ak benim yıllardır anlatamadığım bir durum var.m geçmişte tecavüze uğradım. Ben bu olayi da unutmak istiyorum. Evlenip düzeni kurup yoluma bakmak istiyorum.

Ama ailemin tepkileri o kadar çok bunalttı ki beni zerre hevesim kalmadı evlilige dair.Mucadele edecek gücüm kalmadı.

Artık ne düşünecegimi bilmiyorum.Nasil bu nurumun içinden çıkabilirim. Yorumlarınız için tşk ederim.

fratnrmn

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2016
657
488
Kocaman kadınsın razı olurlarsa olsunlar yoksa da evlen git. Önemli olan karşındaki kişiye güvenmek.

Ayrıca anasız babasız insan mı bulacaklar size? Gelirler de kalırlar da. Normal.

Onlar in korkuları anne baba yaşlı oldukları için uzun kalır zorlanacaksin diyorlar. kocaman kadınım ama böyle mutsuz üzgün olduklarında hevesim kalmıyor. Ailemin benim yanimda olmalarını istiyorum iyi günde de kötü günde de.
Allah belanı versin der gibi ne hali varsa görsün dediği için tamamen hevesim kurudu

tokatli fistik burhan

İiiiinivirsite mezunuyum.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2012
1.310
3.177
Siz mutlu olacağınıza inaniyorsaniz bosverin. Büyükler her zaman doğru bilmiyorlar. Bazen boş inat onlarınki.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-04-2020

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 227 gün kaldı.

Yarına kadar, bebeğinizin alt uzuv ayak plakaları gelişmiş olacaktır. Ayrıca bebeğinizin göz retinasındaki pigment oluşmuş olacaktır. Bebeğinizin kulağını ve dış kulak kanallarını oluşturacak ufak kabarıklıklar başın her iki yanında bulunmakta. Hamilelik sırasında kafein kullanımını kesmeniz en azından minumum düzeye indirmeniz gerekmektedir. Artık ultrason taramalarında bebeğinizin ağız, burun ve dudaklarını görebiliyorsunuz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

fratnrmn

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2016
657
488
Karşı çıkmalarının debebi nedir? Ve siz sadece tecavüz olayından kurtulmak içinmi evlenmek istiyorsunuz?

7 yaş büyük benden. mesleği bir öğretmene denk değil diyorlar.
sirf tecavüz olayından dolayı evlenmek istemiyorum 2.plânda o. tanıdığım anlaştığım biri o yüzden evlenmek istiyorum..

Mstfamls

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2019
121
133
Birşey olmaz kaç yaşına gelmissiniz onay beklemeyin kimseden. Kötü bir şey yapmıyorsunuz sonuçta bırakın konussunlar sonra zamanla kabullenirler unutulur gider. Yaşınız küçük olsaydı ailenizi dinleyin sizin goremediklerinizi görürler derdim ama sizde kendiniz için doğru olanı gorecek yastasiniz

Yukarı Alt