Ne olur,yardimci olun?

Oha diyorum

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2019
286
678
ya birdr kafama takilan bisey tecavuzu yapan sizin yakin cevrenizden biri geldi bunu kimseye anlatamiyorsunuz lutfen destek alin. bunu kimseyle paylasmak zorunda deegilsinz namus iki bacagin arasinda degil beyinde biten bisey. kendinizi suclu his etmeyin yapanlari allaha havale ediyorum hayatinizi kimsenin eline vermeyin kucuk degilsinz kocamn bir kadinsinz ayni yaslardayiz coluk cogugum var

fratnrmn

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2016
657
491
Çok geçmiş olsun öncelikle inşallah düzelirsin. Ama bu olayla evliliğinin ne alakası var? Sevgilin bunu bilip o şekilde mi kabul etti?

Bir de bir arkadaş olarak sana tavsiyem psikolojik destek al ve tedavi olmadan sakın evlenme. Evlilik kaçış yolu değil. Aksine evlilik çok sağlam bir psikolojiye sahip olarak girilmesi gereken bir yol. Evlenirsem düzelir diye bir şey asla yok :KK43:
Allahım yardımcın olsun. ❤❤❤
amin inşaallah.kacis yolu olarak görmüyorum ama atlatmak stiyorum bu durumu.

fratnrmn

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2016
657
491
ya birdr kafama takilan bisey tecavuzu yapan sizin yakin cevrenizden biri geldi bunu kimseye anlatamiyorsunuz lutfen destek alin. bunu kimseyle paylasmak zorunda deegilsinz namus iki bacagin arasinda degil beyinde biten bisey. kendinizi suclu his etmeyin yapanlari allaha havale ediyorum hayatinizi kimsenin eline vermeyin kucuk degilsinz kocamn bir kadinsinz ayni yaslardayiz coluk cogugum var

yapan kişi benim memleketimden amcanın arkadaşı olduğunu söyledi. görsem tanımam. belki karşılaşıp konuşmuş da olabiliriz bilmiyorum.tatiller de memlekete geldiğin de dışarı bile çıkmak istemiyorum.

fratnrmn

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2016
657
491
Birşey olmaz kaç yaşına gelmissiniz onay beklemeyin kimseden. Kötü bir şey yapmıyorsunuz sonuçta bırakın konussunlar sonra zamanla kabullenirler unutulur gider. Yaşınız küçük olsaydı ailenizi dinleyin sizin goremediklerinizi görürler derdim ama sizde kendiniz için doğru olanı gorecek yastasiniz
haklısınız

Oha diyorum

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2019
286
678
yapan kişi benim memleketimden amcanın arkadaşı olduğunu söyledi. görsem tanımam. belki karşılaşıp konuşmuş da olabiliriz bilmiyorum.tatiller de memlekete geldiğin de dışarı bile çıkmak istemiyorum.
adi pislik insan allahindan bulsun . karsinizdaki iyi midir bilmeme amaa siz kimsenin lafina bakmayin hayat sizin hayatinz akli basinda olmasanz ogretmen olamazdinz yasadigin travmayi atlatmam icin destek al ona buna anlatinca kimse anlamaz kimse bilmez sadece tek dert zar olur. malesef insanlarimiz boyle senin ne yasadigini kim nerden bilecek esinde sevfiginde annen baban da hepsi halindrn anlamayack zamaninda keske bunu yapanlari yanina birakmasydin. olan olmus allahinda bulsun

Eksi_Elma

Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2017
231
552
Bana sizin anlattiginiz kadarıyla eş seçiminiz çok da güven vermedi. Ailesinin yılda birkaç kez gelip sizde kalacağı şimdiden konuşuluyor? Nasıl bir düzeniniz olacak?

Evleneceğiniz insana bile tecavüz olayını anlatmak zorunda değilsiniz istemiyorsanız ama bekaret gibi bir korkunuz mu var?

Biraz panik halinde yazıyor gibi geldiniz. Benim eşim benden az kazanıyor ve benim maaşım daha da artar ilerde. Gelir farkımız artacak yani. Ben bunu sorun etmem, eşim de etmez. Sizin eşiniz eder mi? Türkiyede bunu kompleks yapmayacak erkek zor.

Böyle şimdiden annem gelecek kalacak konuşan adam profili de sorun edecek profile uygun.

fratnrmn

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2016
657
491
adi pislik insan allahindan bulsun . karsinizdaki iyi midir bilmeme amaa siz kimsenin lafina bakmayin hayat sizin hayatinz akli basinda olmasanz ogretmen olamazdinz yasadigin travmayi atlatmam icin destek al ona buna anlatinca kimse anlamaz kimse bilmez sadece tek dert zar olur. malesef insanlarimiz boyle senin ne yasadigini kim nerden bilecek esinde sevfiginde annen baban da hepsi halindrn anlamayack zamaninda keske bunu yapanlari yanina birakmasydin. olan olmus allahinda bulsun
amin inşaallah. kimseye anlatmak zorunda degilimama eylül de destek alacağım.. tşk ederim

fratnrmn

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2016
657
491
Bana sizin anlattiginiz kadarıyla eş seçiminiz çok da güven vermedi. Ailesinin yılda birkaç kez gelip sizde kalacağı şimdiden konuşuluyor? Nasıl bir düzeniniz olacak?

Evleneceğiniz insana bile tecavüz olayını anlatmak zorunda değilsiniz istemiyorsanız ama bekaret gibi bir korkunuz mu var?

Biraz panik halinde yazıyor gibi geldiniz. Benim eşim benden az kazanıyor ve benim maaşım daha da artar ilerde. Gelir farkımız artacak yani. Ben bunu sorun etmem, eşim de etmez. Sizin eşiniz eder mi? Türkiyede bunu kompleks yapmayacak erkek zor.

Böyle şimdiden annem gelecek kalacak konuşan adam profili de sorun edecek profile uygun.

panik halinde değil de misafir var zamanında cvp yazmak icin kısa kısa yazdım.
gelir farkını ben de sevgilim de sorun edecek değiliz.
her şeyi basından konuştuk söyledi.
ayrı evimiz olacak ama yılda 2 ay misafirimiz olacaklar. ben de her şeyi aileme anlattım. sonradan sıkıntı olmasın diye.
aynı şekilde de benim ailem de istediği zaman gelip kalacak.

Eksi_Elma

Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2017
231
552
panik halinde değil de misafir var zamanında cvp yazmak icin kısa kısa yazdım.
gelir farkını ben de sevgilim de sorun edecek değiliz.
her şeyi basından konuştuk söyledi.
ayrı evimiz olacak ama yılda 2 ay misafirimiz olacaklar. ben de her şeyi aileme anlattım. sonradan sıkıntı olmasın diye.
aynı şekilde de benim ailem de istediği zaman gelip kalacak.
2 ay biraz uzun degil mi? Neden böyle bir durum var? Eşinizi tanıyan sizsiniz ama benim burada okuduklarıma göre bu erkek aileleri 2 ay kalırsa daha uzun da kalıyor.

Bir de daha evlenmeden buna anlaşmak garip geldi. Süre uzarsa sizin için sorun olur mu? Yaş bence sorun değil, hatta en önemsiz kısım. 7 yaş çok büyük fark değil sizin yaşınızda.

Yukarı Alt