• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Ne yapıcam bu kıllarla😓😓

Girlsbelikegirls

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2018
258
37
Kızlar bıktım vallaha istediklerimi giyememekten. Göbeğim , etrafı yanları, göğüs ucum göğüsümün tümü ve arası, ensem kuyruk sokumuna kadar kıl dolu. Gittim bir kliniğe ama bana ense , bel, göğüs arası , ucu ve göbeği lazer görür . Sırttakiler sarı tüy görmez daha da cogaltabilir dediler. Hiç iğnelinin lafınıda acmadılar. Bunları görecek bir lazer var mı yoksa gercekten iğneli mi yaptırmam gerek? Göğüsün etrafını da görmez zaten eger sırtı görmezse. Bosuna yaptırmak istemiyorum lazeri. Direkt iğneliden baslarım daha iyi. İlk resim göğüs aram ikincisi arkam. Göbeğimdekilerde aynı bu sekil. 😔😔

Eklentiler

obsessedone

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2019
29
11
Fotoğraftakileri ben lazerin bitirebileceğine inanmıyorum. Koltuk altı, bacak, genital gibi yerler hariç lazerden mağdur olan insan sayısı çok fazla. Kolunda memnun olan birkaç tanıdığım olmasına rağmen pek çok kadının pişman olduğunu da biliyorum. Bence koltuk altı hariç bel üstü lazer için pek uygun değil. Sonra çok daha yaygınlaşıp kalınlaşabilirler. Ki bu kadar kıl olmasının nedeni ya genetik ya da hormonal ki o durumda emin olun yarardan çok zararı olur. Yine de sizin tercihiniz.

moda tas ogrt

.....
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2014
565
529
Bence sırtınızdakiler fazla göze batmıyor, tüy sarartici kremlerle sarartsaniz olur . Bacak , kotuk alti gibi bolgeler icin lazere gidebilirsiniz . Diger yerlere hic dokunmayin, cunku jiletle aliniyor islemden önce , daha da artarsa kurtulması zor olur.

Girlsbelikegirls

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2018
258
37
Fotoğraftakileri ben lazerin bitirebileceğine inanmıyorum. Koltuk altı, bacak, genital gibi yerler hariç lazerden mağdur olan insan sayısı çok fazla. Kolunda memnun olan birkaç tanıdığım olmasına rağmen pek çok kadının pişman olduğunu da biliyorum. Bence koltuk altı hariç bel üstü lazer için pek uygun değil. Sonra çok daha yaygınlaşıp kalınlaşabilirler. Ki bu kadar kıl olmasının nedeni ya genetik ya da hormonal ki o durumda emin olun yarardan çok zararı olur. Yine de sizin tercihiniz.
Öncelikle tesekkürler yorumun için. Bu ay gideceğim hormon testleri için doktora. Genetik oldugunu biliyorum cunku kardeşlerim de böyle ama ne olur ne olmaz hormonlarıma baktıracagım. Ensemi görüpte sırtımı görmeyecegini söylemesi de sacma geldi zaten.cunku aynı kıl rengi ve yapısı. :/

Girlsbelikegirls

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2018
258
37
Bence sırtınızdakiler fazla göze batmıyor, tüy sarartici kremlerle sarartsaniz olur . Bacak , kotuk alti gibi bolgeler icin lazere gidebilirsiniz . Diger yerlere hic dokunmayin, cunku jiletle aliniyor islemden önce , daha da artarsa kurtulması zor olur.
Daha önce sarartmıştım. Ama hiç işe yaramadı. Yine göze battı. 😓 İdrekt iğneliye gidecegim galiba 😒

L4L4

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Mart 2014
2.288
10.863
Tüm bacak lazere gittim alt bacak süper ama üst bacak daha ince kıl olduğundan hiç bir işe yaramadı maalesef. İncr olanlara dokunma sev onları uff bende çok takıyodum saldım artık 😁

Bir de iğneli ile yıllar sürer çılgın mısın :rolleyes:

Girlsbelikegirls

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2018
258
37
Tüm bacak lazere gittim alt bacak süper ama üst bacak daha ince kıl olduğundan hiç bir işe yaramadı maalesef. İncr olanlara dokunma sev onları uff bende çok takıyodum saldım artık 😁

Bir de iğneli ile yıllar sürer çılgın mısın :rolleyes:
Cok takıgım ondan 😀 en azından seyrelsin ya daha az göze carpar sanırsam 😀 ne zman bunları da görebilen lazer yapcaklar ya😓 buz lazer diyorlar sözde ama o da yalanmıs 😔

Girlsbelikegirls

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2018
258
37
ağda yaptırısın canım yaz başı bitti gitti :KK50:kışın kim görecek :KK48:
Ağda ben de alerjik reaksiyon gösteriyor malesef 😓 her yerim sivilceleniyor, pütürcükler cıkıyor ve bir daha ki kıllar cıkana karar gecmiyor. İzleri kalıyor. Hassas cilt yapım var 😓 Sırf bu yüzden ne agda yapabiliyorum ne jilet vurabiliyorum vücuduma. Tüy dökücüler bile mahvediyor yakıyor cildimi 😓

Mdmray

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2009
1.235
1.675
Ağda ben de alerjik reaksiyon gösteriyor malesef 😓 her yerim sivilceleniyor, pütürcükler cıkıyor ve bir daha ki kıllar cıkana karar gecmiyor. İzleri kalıyor. Hassas cilt yapım var 😓 Sırf bu yüzden ne agda yapabiliyorum ne jilet vurabiliyorum vücuduma. Tüy dökücüler bile mahvediyor yakıyor cildimi 😓
o zaman lazerden başka çare yok diğer ayva tüylerine de bitkisel bir şeyler uygulayabilirsin..

Yukarı Alt