Ne yapıcam bu kıllarla😓😓

yasmingncc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2016
213
190
Peki kaç seansta bitebileceğini söyledir cnm.? Saat olarak bir sey dediler mi? Sen neresi için yaptırıyorsun? Deneyimlerinden haber edersne sevnirim acısı hakkında da :)

Gider gitmez hemen kimin ihtiyacı varsa yazcam onlara. Konu açıcam ama direkt mesaj atarsanız onuda cevaplarım aynı sorundan muzdaripiz malum

Mujde611

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2019
22
1
Kesinlikle iğneli epilasyona git gerekirse bir işe gir her yerini yaptır kurtul bendede aynı sorun var bugün sırtım için ilk seansa gittim inşallah kurtulurum bende diğer iğneli epilasyon ile kurtulanlar gibi boşuna lazerle ugrasma tüylerin ince en etkili kesin çözüm iğneli bunu sakın unutma canım

yasmingncc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2016
213
190
Kesinlikle iğneli epilasyona git gerekirse bir işe gir her yerini yaptır kurtul bendede aynı sorun var bugün sırtım için ilk seansa gittim inşallah kurtulurum bende diğer iğneli epilasyon ile kurtulanlar gibi boşuna lazerle ugrasma tüylerin ince en etkili kesin çözüm iğneli bunu sakın unutma canım
Kesinlikle haklısın. Lazer girmeyen yerlerde iğneliden başka bi çözüm olduğunu düşünmüyorum.

blge_03

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
508
354
hangi sehirdesiniz? nereye gittiniz acaba

Yukarı Alt