• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Ne yapıcam bu kıllarla😓😓

denizumudum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2015
521
260
Kızlar bıktım vallaha istediklerimi giyememekten. Göbeğim , etrafı yanları, göğüs ucum göğüsümün tümü ve arası, ensem kuyruk sokumuna kadar kıl dolu. Gittim bir kliniğe ama bana ense , bel, göğüs arası , ucu ve göbeği lazer görür . Sırttakiler sarı tüy görmez daha da cogaltabilir dediler. Hiç iğnelinin lafınıda acmadılar. Bunları görecek bir lazer var mı yoksa gercekten iğneli mi yaptırmam gerek? Göğüsün etrafını da görmez zaten eger sırtı görmezse. Bosuna yaptırmak istemiyorum lazeri. Direkt iğneliden baslarım daha iyi. İlk resim göğüs aram ikincisi arkam. Göbeğimdekilerde aynı bu sekil. 😔😔
Senin gene azmış cidden ben ilk başladığımda okadar yoğundu ki siyah kıllar oluşmuştu ağdadan.Hormon bozukluğun var sanırım gidip ilk testlerini yaptır ilaçlarını al sonrasi için ben özel clnc medilife a gittim sanada önerebilirim.Kalanlar oldu tabi ama tüy şeklinde gözükmüyor.Azaltmak için gidebilirsin sonra kalanlar için iğneli uygun olur.Ben ilk göğüs bölgesi için denedim iğneliyi ama dayanamadım çok fazla dukları için acısıda fazla oldu.Sonra lazere karar verdim

Karanfilkokusu34

Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2020
121
171
Kızlar bıktım vallaha istediklerimi giyememekten. Göbeğim , etrafı yanları, göğüs ucum göğüsümün tümü ve arası, ensem kuyruk sokumuna kadar kıl dolu. Gittim bir kliniğe ama bana ense , bel, göğüs arası , ucu ve göbeği lazer görür . Sırttakiler sarı tüy görmez daha da cogaltabilir dediler. Hiç iğnelinin lafınıda acmadılar. Bunları görecek bir lazer var mı yoksa gercekten iğneli mi yaptırmam gerek? Göğüsün etrafını da görmez zaten eger sırtı görmezse. Bosuna yaptırmak istemiyorum lazeri. Direkt iğneliden baslarım daha iyi. İlk resim göğüs aram ikincisi arkam. Göbeğimdekilerde aynı bu sekil. 😔😔
Merhabalar bir sonuca ulaştınız mı? Benim de tüylerim aynen böyle. Lazere diyorum ama sırt ve göğüs bölgeme ince diye yapmıyorlar. Bacak ve kol için gidiyorum. Göğüs sırt ve göbek için ben tüy sarartıcı düşündüm size göre daha açık tenliyim olur mu acaba? Siz ne yaptınız merak ettim.

Girlsbelikegirls

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2018
257
37
Merhabalar bir sonuca ulaştınız mı? Benim de tüylerim aynen böyle. Lazere diyorum ama sırt ve göğüs bölgeme ince diye yapmıyorlar. Bacak ve kol için gidiyorum. Göğüs sırt ve göbek için ben tüy sarartıcı düşündüm size göre daha açık tenliyim olur mu acaba? Siz ne yaptınız merak ettim.
Merhaba cnm ben hormonlarıma baktırdım bir sorun yok. Ama yine de bu kıllarımı görecek bir lazer bulamadım. Görmez , aksine çoğalabilir de dediler. Kaldım böyle. Ağda mı yaptırsam düzenli sekilde güvenilir güzellik merkezlerine diyorum ama karar da veremedim. Benim tüylerimi sarartıcı sarartmıyor nedense. Ama duydugum kadarıyla sarartıcı uzatıyormus kılları cnm

Girlsbelikegirls

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2018
257
37
Senin gene azmış cidden ben ilk başladığımda okadar yoğundu ki siyah kıllar oluşmuştu ağdadan.Hormon bozukluğun var sanırım gidip ilk testlerini yaptır ilaçlarını al sonrasi için ben özel clnc medilife a gittim sanada önerebilirim.Kalanlar oldu tabi ama tüy şeklinde gözükmüyor.Azaltmak için gidebilirsin sonra kalanlar için iğneli uygun olur.Ben ilk göğüs bölgesi için denedim iğneliyi ama dayanamadım çok fazla dukları için acısıda fazla oldu.Sonra lazere karar verdim
Ağda daha mı kötü yapıyor cnm? Ben bir kaç kez agda yaptırmıstım bir kaç kez de veet in tüy dökücüsüyle almıstım bir fark olmadı ama sık sık yapmadıgımdan mı ne

Abusunannesi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2019
21
3
Lazer ince tüyleri kalınlaştırıyor...göbek çizgimi yaptırayım dedim etrafı daha beter oldu..iğneli deseniz 3 yıldır çene altı için gidiyorum inceldi ama bitmedi..inceyse eğer hiç ellerle derim...tüm vücut için gittim 8 seans yüzde 80 başarılı ama hala 4 5 ayda bir rotüş artırıyorum kurtulmak imkansız galiba

Yukarı Alt