ne yapsam olmuyor yardım edin!!!

elif xsxahin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
benden yaşça baya büyük evli kuzenimi 4yıldır seviyorum..belkide imkansızlığını bildiğim için ona kavuşmadığım için bu kadar aşığım ama ne yapacağımı bilmiyorum..herkes bu durumuma ya gülüyo ya da sacma buluyoo ne yapmalıyım

derman

Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin.
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.604
benden yaşça baya büyük evli kuzenimi 4yıldır seviyorum..belkide imkansızlığını bildiğim için ona kavuşmadığım için bu kadar aşığım ama ne yapacağımı bilmiyorum..herkes bu durumuma ya gülüyo ya da sacma buluyoo ne yapmalıyım
kuzenin biliyor mu tam bir aşk faciyası. bence sen bu yoldan geri dön. zaten evliymiş birde kuzenin yani. :dilcikar:

K

kahve_molası

Ziyaretçi
bu yaşlarda yani muhtemelen yaşın küçük böyle saplantılar olabiliyor
biraz etrafına bak yaşına uygun özelliklede bekar birini bulursun

Kurkmantolu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
526
biraz agır konuşucam ama sizin gibiler yüzünden evli ailelerinin yuvaları yıkılıyorr.. dünyanın sonu geldi.. bekar erkekmi kalmadı dünyada..

leylek82

çok zor bazen....
Pro Üye
Emoji Skoru
20
nefis terbiyesi diye bişe var.öyle kendini bırakıp arabask takılan kendinden bi haber insanlara sinir oluyorum.ben anneme hep,şöyle derdim.''ben kendimi sakıncam ilk güzel bakışımı,ilk bi erkeğin elini tutuşunu,ilk kendimi bırakışımı eşime saklıycam.Allhtan tek isteğim benim karşıma hayırlısını çıkarsın.''ve sonuç eşime aşığım.rüya gibi nişanlılık geçirdim ve vicdanım rahattı.insan isterse duygularını kontrol edebilir.ansızın aşk hikayeleri palavradır bence.böyle kendini kaptıranlar hep ikinci kadın olmaya mahkumdur.tabi benim sözlerim evli erkeklere göz dikenlere bilmem anlatabildim mi:enbuyukkk:

esraaaa86

Mucizemm
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
131
birincisi bi insan kuzenine o gözle nasıl bakar.. hadi onu geçtim ikincisi adam evliii.. allah ıslah etsin ne diyimmm.. yaaa böyle kızları gördükçe artık kadınlardan tiksiniyorumm başka erkekmi kalmadııı arkadaşımm.....

esraaaa86

Mucizemm
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
131
çok sinirlendim valla.. zaten başıma ne geliyosa yine bayanlardan geldii.. eger bayanlar biraz kendine çeki düzen versee kimse üzülmezz... amaa yokk nerdee gider özellikle evli erkeklereee takılırlarr .. ayıp ayıppppppp:eek:klava:

Yukarı Alt