Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Ne yaşadım ben şimdi?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve Astoria tarafından 9 Haziran 2018 başlatılmıştır.

9 Haziran 2018
    Konu Sahibi : Astoria
  1. Astoria

Astoria Still alive who you love... Üye

Ödül Puanları:
    393
    Güncelleme: sayfa 23, sayfa 33, sayfa 40, sayfa 66, sayfa 75

Merhaba kızlar, yazmayım dedim ama işin içinden çıkamıyorum. Hayatımın hep monoton geçmesinden şikayet ederdim keşke etmeseymişim, dalga geçtiğim 3. sınıf yaz dizilerinden beter oldu.

Bir önceki konumda erkek arkadaşımdan ayrıldığımı ve ani bir şekilde birisiyle tanışarak flört aşamasına geçer gibi olduğumdan bahsetmiştim. Bilmeyenler buraya tıklayabilir (Bu arada konu içinde konu linki vermişim fark ettim de Inception gibi. Konuception) Neyse, ben bu yeni tanıştığım arkadaşımı yemeğe aldım geçtiğimiz Çarşamba günü. Güzel güzel yemeklerimi yaptım, çocukcağız geldi. Kız kardeşim, ben, o çok güzel bir yemek yedik, muhabbetimiz falan güzeldi. Sonra kız kardeşim "Ben arkadaşlarımla buluşacağım" dedi gitti, yalnız kalmaya pek hazır değildim kız kardeşime o kadar kaş göz yaptım sallamadı çıktı gitti uyuz. Ben de kahve yaptım, balkona çıktık baya güzel muhabbet ettik. Kız kardeşimleyken daha resmi takıldı, benimleyken daha rahattı yine güldürdü etti beni. Neyse sonra kalktı saat gece 12.30 gibi. Geçirirken hani normal sarılıp yanaktan öpüşme yapayım dedim, öyle olmadı. Şak diye öptü beni. :oops: Sonra "İyi geceler, çok güzeldi her şey" dedi. Ben cevap veremedim, o kadar beklemediğim bir anda oldu ki hala yazarken bir tuhaf oluyorum. Çıktı gitti sonra ben hala kapının ağzındaydım düşünün.

Neyse gittim sersem sersem, balkona oturdum yine. Telefon da balkonda kalmış bu vedalaşma sırasında. Baktım mesaj gelmiş. Kızlar malum mu oldu, telepati mi, artık ne dersiniz buna bilmiyorum. Mesaj eski sevgilimden gelmiş ve ben çocuğu uğurlarken atılmış. Mesaj aşağı yukarı şöyle bir şey: "Astoria, günlerdir uyuyamıyorum. Seni düşünmeden yapamıyorum. Ben salağın tekiyim, seni başkaları için nasıl üzebildim? Ne olursun beni affet, en azından bir şeyler söyle yoksa ben buna dayanamayacağım."

Mesaja cevap vermedim. Üstüne üstlük çocuk beni bu vedalaşmamızdan beri aramıyor. Her gün arayıp sesimi duymak istediğini söyleyen çocuk aramıyor. İki gündür ne mesaja cevap verdim ne de çocuktan bir haber aldım. Kız kardeşim "Sen ara, belki o da senden bir adım bekliyordur" diyor ama kendim de aramak istemiyorum, sanki nasıl desem öptü diye kendi kendime gelin güvey olmuşum, çocuğa yamanmaya çalışıyormuşum gibi olacak. Allah aşkına nedir bu kızlar, bir şeyler söyleyin. Ben daha önce hiç bu kadar karışık şeyler yaşamadım. Belki aranızda benzer şeyler yaşamış olanlarınız vardır.

Son düzenleme: 17 Haziran 2018
    Slogan, lapland, Lorentz ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. 9 Haziran 2018
  3. nooption

nooption memento mori memento vivere Pro Üye

Ödül Puanları:
    418
    ahaha ast:))
    çocuk senin kapıda öle mel gibi kaldığının artı karşılık vermediğinin farkındadır.
    çekindiği için aramıyor. utandığı için aramıyor karşılık alamadığı için.
    eski sevgiline gelince debelensin dursun diyorum ben.

NeuroCathy, hippoglisemi, Hebehubele ve diğer 20 kişi bunu beğendi.
  4. 9 Haziran 2018
  5. Gonlugzel

Gonlugzel 26/05/2019<3 <3 Üye

Ödül Puanları:
    18
    Kalbinin sesini ve mantıgını dinle derim gerisi boş zaten

6. 9 Haziran 2018
  7. _CaNanSu_

_CaNanSu_ Guru Pro Üye

Ödül Puanları:
    338
    :KK51:
    Giderken yapmış yapacağını...
    Güzel bir öpücükle sarsmış sizi:))

Aklınızda yer edinmiş...
    En güzelini yapmış:)))
    Gelişmeleri yazın merak ederimo_O

8. 9 Haziran 2018
  9. Astoria

Ödül Puanları:
    393
    Ya eski sevgilimin o anda mesaj atması çok garip değil mi? Mesajı okuyunca sağa sola bakındım sanki gözetleniyormuşum gibi hissettim, tövbe tövbe :) Sen de kız kardeşim gibi düşünüyorsun yani. Ne yapacağımı bilemiyorum ya.

10. 9 Haziran 2018
  11. KaraTurna

KaraTurna bir varmış bir yokmuş!!! Pro Üye

Ödül Puanları:
    313
    Seni kızdırdığını düşünüp çekiniyordur bence.
    Ayrıldığını görmemiştm, geçmiş olsun ve hayırlı olsun. Hızlı bir geçiş yapmışsın :)

12. 9 Haziran 2018
  13. Astoria

Ödül Puanları:
    393
    Çok mu romantik komedi filmi izliyor nedir ama etkiyi verdi cidden. :) Aramıyor ki, normalde her gün arardı. Gelişme olur mu bilmiyorum. :/

melankolimm ve _CaNanSu_ bunu beğendi.
  14. 9 Haziran 2018
  15. Gonlugzel

Gonlugzel 26/05/2019<3 <3 Üye

Ödül Puanları:
    18
    Benim kocisimde ilk bulusmamizda tokalasirken birden optu aa deyip kaldm ama bnimde cok hosuma gtmisti ilk bakis asigı

16. 9 Haziran 2018
  17. Astoria

Ödül Puanları:
    393
    Hiç beklemiyordum inan ki, tamamen tesadüfen gelişti her şey. Umarım hayırlı olanı yaşıyorumdur, teşekkür ederim. :)

18. 9 Haziran 2018
  19. Nillyy26

Nillyy26 Üye Üye

Ödül Puanları:
    18
    Her iki adamı da çöpe atın. Siz de anı yaşayın. Neden niye aradı aramadı kısımlarına takılınca her şey geri sarıyor. Eğer deger veriyorlarsa çabalasınlar siz de görün. Canı isteyince arayıp istemeyince aramayan adamdan hic bir sey olmaz. Gerci belki bir sorunu vardir?

Hebehubele, nezesali, melankolimm ve diğer 11 kişi bunu beğendi.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.