Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Ne Yediğini Söyle Karakterini Söyleyeyim

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve hercai34 tarafından 29 Mart 2007 başlatılmıştır.

29 Mart 2007
    Konu Sahibi : hercai34
  1. hercai34

hercai34 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    "Modern Living" Dergisinde yayınlanan araştırmaya göre; yenilen yemeklere göre karakter tahlili yapan uzmanlar, yeni tanışılan insanla geleceğe yönelik bir ilişkinin olup olmayacağını anlamak için; başbaşa yemeğe çıkılmasını öneriyorlar. Tanıştığınız kişinin sizce güzel olup olmadığına karar verebileceğiniz, sevilen yemeğe göre karakter tahlili şöyle:

KIRMIZI ET SEVENLER: Kaba ve bencil olan kırmızı et severlerin romantizmle hiç alakaları yoktur ve genellikle iyi bir eş olamazlar. Bu özellikler, eti elleriyle yemeyi sevenlerde kendini iyice gösterir.

BALIK SEVENLER: Balık yemeyi sevenler, titiz, kibar, sabırlı, uysal ve iyi bir eş olurlar. Her ortama uyum sağlarlar ve ne istediklerini ve kendileri için neyin iyi olacağını bilirler.

SEBZE SEVENLER: Sebze sevenler, hayatta emin adımlarla ilerleyen ve çok zor aşık olan, aşık olunca da o kişiden vazgeçemeyen kişilerdir. Ama, seçici oldukları için genellikle kendilerine uygun olan eşi bulmakta zorluk çekerler.
    MEYVE SEVENLER: Meyve sevenler, yaratıcı bir ruha sahiptirler ve renkli giyinmekten hoşlanırlar. Yaşadıkları her gün ayrı bir eğlence olduğu için, onlarla yaşamak büyük bir keyiftir.

ZEYTİNYAĞI SEVENLER: Zeytinyağı sevenler, aşka tutkun insanlar olarak hayatları boyunca çiçekten çiçeğe konarlar ve romantizmin doruklarında yaşarlar.

TATLI SEVENLER: Tatlı severler, renkli karakterleri ile dikkat çeken ve asla hareketsiz duramayan kişilerdir. Ama, ilişkilerinde sürekli arayış içinde olan bu kişiler, istikrarlı birliktelikler yaşayamazlar.

2. 29 Mart 2007
  3. jasminflower

jasminflower Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    hadi yaa inannayım mı şimdi ben buna?

4. 29 Mart 2007
  5. Kires

Kires Guru Üye

Ödül Puanları:
    348
    hercai34 ben inanıyorum

6. 29 Mart 2007
  7. EU1

EU1 Ziyaretçi

Ben hepsini severim ve asla ayırmam ben nasıl karekterde oluyorum aceba.

8. 29 Mart 2007
  9. character

character Ziyaretçi

ben de hepsini severim..

10. 31 Mart 2007
  11. melikeden

melikeden Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    keşke herkezde aynı sonucu verseydi de ona göre arkadaş seçseydik ama ...

12. 31 Mart 2007
  13. yares

yares Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    88
    aşk olsun ben kırmızı eti çok severim amahiçte kaba degilimdir bunlar bana uymuyor hiç Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

14. 3 Nisan 2007
  15. ffcamdankalp

ffcamdankalp Guru Üye

Ödül Puanları:
    286
    şimdi anladım başıma gelenlerin hepsi sebze yemektenmiş :))

16. 10 Eylül 2013
  17. Beliz

Beliz SiyahBeyaz Üye

Ödül Puanları:
    16
    Meyveye inanılmaz bir düşkünlüğüm var.. Çocukluğumdan beri olmazsa olmazım..
    Ama bunların hepsini deeee çok severim.Hangi gruba giriyorum? Ortaya karışık birşey oldum ben..

Everything; but, little little in to the middle. :KK1: :KK1: :KK1: :KK1:

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.