Ne zamandır bebek için uğraşıyorsunuz

kaç yıldır uğraşıyoruz

• Ankete Katılan
    30

BTRKLC

μηδέν άγα&
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canım ben ikinci bebek için 5 yıldır canla başla uğraşıyorumkaydirigubbakcemile2.13 yaşında oğlum var.o kardeş istediğinde 8 yaşındaydı.çocukda yıldı.anne askere giderken mi kardeşim olcak demeye başladı.-tatlicadiarzu-

irem naz

Canım OĞLUM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15
yedi sene oldu evleneli...
hiç korunmadık bu zamana kadar...
2005 ten beridir tedavi görüyorum...
gel görki tedaviler cevap vermiyo...:KK43:

tutkun09

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Bende 4 yıldır uğraşıyorum en sonunda 1 başarısız tüp bebek denemesi yaptık.Şimdiİse Geçen cuma bir tüp bebek denemesi yaptık ve perşembe sonucunu öğrenicem. Çok umutluyum inşallah tutar.Çünkü artık yoruldum.Dua istiyorum............

acem_kizi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Bende 4 yıldır uğraşıyorum en sonunda 1 başarısız tüp bebek denemesi yaptık.Şimdiİse Geçen cuma bir tüp bebek denemesi yaptık ve perşembe sonucunu öğrenicem. Çok umutluyum inşallah tutar.Çünkü artık yoruldum.Dua istiyorum............
arkadaşım mrb bende 2 yıldır ugraşıyom tüplerim kapalı tüp bebek yaptık 7 haftalık düşük yaptım bakalım kısmet ikincisi ne zaman olcak sen nerde yaptırdın tüp bebegi ALLAHIM inşallah bizim yüzümüzede güler bizde:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv: gördügün gibi gezeriz canım gelecegin anne adaylarına gel inan çok rahatlarsın

lotus79

kuzucuklarıma kavustum:))
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
acemmmmmmmm buldum senı.........
bende aceme katılıyorum kızlar gelecegın anne adylarına gelın mutlu olun.....
bu arada ben de 3 yıldır ugrasıyorum canlar:çok üzgünüm:

Yukarı Alt