Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

neden geç kaldın

Konusu 'Komik Yazılar' forumundadır ve nevbahar tarafından 24 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

24 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : nevbahar
  1. nevbahar

nevbahar Herkes Olmuş Sahtekar Pro Üye

Ödül Puanları:
    348
    - neden geç kaldın
    * yaa sorma metroyla geliyodum.....
    - metroya binip geç mi kaldın
    * metroya bindim 3.sn metro şarampole yuvarlanmasın mı
    - feyzullah iyice abarttın sende yaaa artık yalan söylemeyi bile abarttın
    * hayatım ama bak parmağım incinde şarampole yuvarlanırken
    - defooooooool feyzullaaaaaaaaaaaaaaaaah

- neden geç kaldın hayri ?
    * hayatım nerden başlasam bilmiyorum kuş tepeme sıçtı , tecavüze uğradım, gözaltına alındım....
    - hayri bütün bunlar nasıl bir arada oldu
    * hayatım tam sana doğru yola çıkmıştım , bi adam yanaştı yanıma bana yol sordu, sonra beni kuytu bi yere götürdü tecavüz etti bu sırada tepemize kuş sıçtı , bende adamı punduna getirdim "sana yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapma " dedim adam da " yaaap " dedi bende tam adamı .......... ken adam can havliye bağardı beni kurtarın diye polis geldi yanlış ifade verdi polis beni gözaltına aldı
    - hayri defooooooooooooool

-neden kaç geldin rıfkııı
    -toplantım vardı hayatım
    -rıfkı bugün pazar ne toplantısı ,iki gündür yoksun ortalarda allah cezanı versin rıfkı kimin yanındaydın söle çabuk
    -hayatım demek o kadar uzamış toplantı
    -uzatma rıfkı

hoca: neden geç kaldın
    öğrenci: kravatımı unuttum
    hoca:kendinide unutsaydın ya

yada eve dönüşte annenin direk kapıyı açar açmaz sorduğu sorudur;

anne:neden geç kaldın
    yawrucağız: ya işte biz ders çalışıoduk öle çalıştık öle çalıştık ki saate bile bakamadık sonra bi baktıkbıdı bıdı..
    anne:kes tamam,otel dimi burası çek git karşımdan.sabahtan akşama kadar yemek temizlik yap bıktım artık bide kız çocuğu olucak hiç yardım etmio bıdı bıdı..

şu sıralar iş hayatında da rastladığım sorudur;

müdür:neden geç kaldın
    işçi:saatimi kurmayı unutmuşum,sonra bi trafik dolmuşta kaza yaptı zaten ...
    müdür:eee..yedim mi?
    işçi:pek sanmıorum

+Niye geç kaldın şevket?
    -Hocam arkadaşlarla bilardo oynuyoduk, birden saat nasıl geçmiş anlamadım...
    +Sus bakim! Hep aynı yalanlar bıktım senden..
    - Bu karı bana hiç inanmıyo yaf.. Önyargı bu olsa gerek...

+Niye geç kaldın Fikri?
    - Toplantı vardı hayatım...
    +Ne toplantısı bu?
    - Karısını aldatanlar klubü toplantısı...
    + Hmmm.. Anladım.

-aşkım niye geç geldin,nerdeydin yaaaa
    +sorma başıma neler geldi
    -ne geldi?
    +sorma dedik ya

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.