Neden kadınlar eşlerinin bayan arkadaşlarını kıskanır?

• Ankete Katılan
    134

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17
* Her kadını tehlike olarak gördükleri için
*Kendilerine güvenmedikleri için
* Eşlerine güvenmedikleri için

yezavel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bende tanıyosam o bayan arkadaşı kıskanmam sanırım.sonuçta benimde karşı cinsten çok yakın dostlarım var ve eski sevgilim kıskanmıyodu bende kıskanmıyodum onun arkadaşlarını.ama genelleme yapacak olursak 2. şık dışındaki nedenlerden dolayı olabilir.

lotus_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
3 şıkkı da doğru olarak gösterebilirim..Güzel bir kadın her zaman için kıskanılır , bu kendinize güvensizliğinizle birlikte partnerinize olan güvensizliğinizden de kaynaklanır..

İlişkimizin başında bu nedenden dolayı hayli yıpratıcı tartışmaların içinde bulduk kendimizi ve tabiki çoğu benim kıskançlık krizlerimin uzantısıydı..Fakat zamanla insan karşısındaki insana güvenince kendisine olan güveni de yerine geliyor..

Şimdi kıskançlık dozunu kontrol etmeyi öğrendim ve daha mutluyuz.

Sevgiler..

E

EU1

Ziyaretçi
bana göre ben tanımadığım için kıskanırım şıkkı olsa o derdim gerçi böyle şeyler tanıdık tanımadık farketmiyo ama işte....

onetimes

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
16
bence eşime yaklaşan her kadın tehlikedir. heleki kadının sınırlı davranışları yoksa. bi nevi kıskançlık aslında.. bazende varlığımı hissettirmek adına :) normalden farklı davranabiliyorum.

mesure

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
Bir bayan helede güzel bir bayan benim eşimle arkadaşlık ediyorsa kimse kusura bakmasın bunun altından er geç birşey çıkar ben izin vermem verenede saygı duyarım.

E

eny

Ziyaretçi
Hangi birini kıskanacağım ki, hemşireler, ilaç firmaları, hasta yakınları, saldım çayıra Mevlam kayıra:Roflol:

yesilim

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
17
O Yakinlaşmalar Varsa Kiskançlik Sandiğimiz Duygular Kiskançlik Değil Bence .paylaşmak Istememek,kizmak,hirslanmak,anlaşilamamak.
Hemen Kendimizde Eksiklik Aramiyalim....
Bu Böyle Geldi Böyle Gidecek .kimse Ama Kimse Nedenlerini çözemiyecek.
O Kadar çok Neden Varki...

canan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
:mymeka: :mymeka: Kiskançliğimin Ortaya çikip çikmamasini, Eşimin Davranişlari Ve Bayan Arkadaşinin Davranişlari Belirler . Kiskanmaya Başladim Mi Ikisine De Dünyayi Dar Ederim

çok şükür şimdilik öyle Bir Durum Yok

emcan01

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
16
bir kadının en büyük düşmanı yine bir kadındır. napayım arkadaşlar kıskanırım dişi sinekten bile kıskanırım ama her seferinde kıskandığımı belli etmem

Yukarı Alt