nedense içimde bi umut var..

biopelin

Hayat akan bir sudur..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
Bu ay aşırı yorgunluk, sabah bulantıları, uyku hali ve devamlı yemek yeme isteği gibi şikayetlerim var..henüz bir gecikme olmadı ama en riskli günde bir girişimde bulunduk..:eek:
Büyük ihtimalle bu şikayetlerim sıcaklardan ama nedense içimde bir umut var..İşin ilginç yanı beni tanıyanlar bilir..biyoloğum ve şu anda istesem kan testi ve idrar testimi kendim yapabilirim..ama hayalkırıklığı yaşamamak için kendimi zor tutuyorum.Bugün nöbetçiyim gece uzun ..belli olmaz belki yaparım..:smiley-cool:

xoxzlem35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
hadi hayırlısı canım...inşllah herşey gönlünce olur...ve inşallah hamişsindir :)

DerinSu

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
43
cnm biliyormusun bende senin gibiyim.:)az önce yazdım bir konuya zaten.öyle hissediyorum galiba var bişyler.hadi hayırlısı,inş vardır ikimizin de:CüvCüv::CüvCüv:

TATOSH

Huzurumm eşim,yavrum♥️
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
180
rabbim gönlüne göre versin canım...inşallah muradına erersin bizide teyze yaparsın..sevgilerrr

E

EU3

Ziyaretçi
aman ben biolog olsam zırt pırt yaparım kız beklemek ne kelime yap kurtul merakından

baby nurse

izmiri çok özlüyor....
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
inşallah şu mübarek kandil gününde herkezin duası kabul olurda hamile haberini alırız

Yukarı Alt