Negatif sonuç alan PCOS'lular

ferdaerd

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
23
Selam kızlar, bizim bu ay bir tüp bebek denememiz oldu ancak sonuç maalesef negatif :KK43: Sonraki üç ay kendiliğinden de olabiliyor diye bir yazı okudum sitede. PCOs'lular için de geçerli midir bu? Eşimde bir sıkıntı yok. 5-6- ay bir deneme daha düşünmüyorum, kafamı toplamam lazım. Bir de soğan kürüne başlasam mı diyorum ama adet de düzensiz oluyor biliyorsunuz. Acaba şimdi başlasam bir zararı olur mu? Aranızda yapan oldu mu hiç??? İ. Saraçoğlu'na mail gönderdim, başlayabilirsiniz dedi ama çok da içme sinmedi. Zaten yumurtalıkların feleği şaşıyor ya kaydirigubbakcemile3 Yapan varsa aranızda sorayım dedim??

yellowbomb

günün birinde!!!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
Selam kızlar, bizim bu ay bir tüp bebek denememiz oldu ancak sonuç maalesef negatif :KK43: Sonraki üç ay kendiliğinden de olabiliyor diye bir yazı okudum sitede. PCOs'lular için de geçerli midir bu? Eşimde bir sıkıntı yok. 5-6- ay bir deneme daha düşünmüyorum, kafamı toplamam lazım. Bir de soğan kürüne başlasam mı diyorum ama adet de düzensiz oluyor biliyorsunuz. Acaba şimdi başlasam bir zararı olur mu? Aranızda yapan oldu mu hiç??? İ. Saraçoğlu'na mail gönderdim, başlayabilirsiniz dedi ama çok da içme sinmedi. Zaten yumurtalıkların feleği şaşıyor ya kaydirigubbakcemile3 Yapan varsa aranızda sorayım dedim??
niye canım soğandanmı yumurtaların feleği şaşıyosempatiksalakcinnimerak ettim de

TOPRAK28

Allahım sana emanetiz...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
Arkadaşım ben de PCOS luyum.2 kez negatif sonuç aldım 3. de hamile kalabildim.Biz PCOS lular tüp bebekte en başarılı guruptayız.O yüzden moralini bozmadan yola devam et.Bir de ben 3. denememde glukopaj kullanmıştın 2-3 ay sen de dr. danışarak kullanabilirsin.Bir de bol bol su içmeye başla.Su hayat unutma.Tedavin sırasında ve sonrası stresten uzak durmaya çalış.Bol proteinli gıdalar ye.Kafeini kes.İnşallah sen de bir an önce nazlı kuzuna kavuşursun...

ferdaerd

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
23
niye canım soğandanmı yumurtaların feleği şaşıyosempatiksalakcinnimerak ettim de
Yok yok soğandan değil, bir ayda yükleniyoruz ya yumurtalıklara neredeyse bir yıllık yumurta üretiyor, sonrasında adet düzensizlikleri de olabiliyor o bakımdan. :KK31:

ferdaerd

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
23
Arkadaşım ben de PCOS luyum.2 kez negatif sonuç aldım 3. de hamile kalabildim.Biz PCOS lular tüp bebekte en başarılı guruptayız.O yüzden moralini bozmadan yola devam et.Bir de ben 3. denememde glukopaj kullanmıştın 2-3 ay sen de dr. danışarak kullanabilirsin.Bir de bol bol su içmeye başla.Su hayat unutma.Tedavin sırasında ve sonrası stresten uzak durmaya çalış.Bol proteinli gıdalar ye.Kafeini kes.İnşallah sen de bir an önce nazlı kuzuna kavuşursun...
İnşaallah canım ya, Allah razı olsun. Glukopaj aklıma gelmedi değil aslında ama doktor bir şey demedi, ben doktora önereyim bari :)

midye

Rabbim şükürler olsun
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
bende temmuzda negatıf sonucu aldım bızde esımdede sorun var yanı anlıcan ıkı taraflı hayırlısı cok sukur yınede deneme sansımız var bunu bulamayanlarda var sogan kurunu bende duydum kullanmayı dusunuyorum. pko bende agır sonuclara neden oldu kılo seker hastalıgına sebeb oldu suanda mayıstan berı seker ılacı kullanıyorum dedım ya hayırlısı hepımız ıcın

ferdaerd

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
23
bende temmuzda negatıf sonucu aldım bızde esımdede sorun var yanı anlıcan ıkı taraflı hayırlısı cok sukur yınede deneme sansımız var bunu bulamayanlarda var sogan kurunu bende duydum kullanmayı dusunuyorum. pko bende agır sonuclara neden oldu kılo seker hastalıgına sebeb oldu suanda mayıstan berı seker ılacı kullanıyorum dedım ya hayırlısı hepımız ıcın
Şeker ilacı işe yaradı mı? Bir de bu ilacı verirken insülin seviyeni ölçmek içn test yaptılar mı? Benim durumum ağır değil çok şükür, adetlerim düzenli, 5-6 kg fazlam var o da hareketsizlikten. Kistim de yok, sadece yumurta yeterince gelişip çatlamıyor ama adetle kendni atıyor. Soğan kürünün işe yarayacağını düşünüyorum ama rahimde incelme falan yapar mı diye korkuyorum.

cemre18

Herşey çocuklarım için
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
arkadaşlar size moral olsun diye yazıyorum.ben 4 kere tüp bebek denedim.3ü kimyasal gebelikle sonuçlandı.son denemenin ardından o ay doğal yolla hamile kaldım.:nazar::nazar::KK71:şu an 15 haftalık hamileyim.pkoluyum.doktor belki bundan sonra tedaviye bile gerek kalmadan hamile kalabileceğimi söyledi.pkoluların bazıları doğumdan sonra düzeliyormuş.darısı sizin başına.

gulsumay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
amiiiinnnnn.
bende 2 kez negatifimi aldım. bu ay dinleniyorum. sonra ilaçla kendimi hazırlayıp şu preseed adlı ürünü alıp kullanmayı düşünüyorum. bizde ikimizdede var problem. allah büyüktür. rabbim hz zekeriyya ya 90 lı yaşlarda baba olmayı yine 90 lı yaşlarda olan kısır eşinden nasip etti. bizede nasip edecek inanıyorum. inşallah çok sürmez beklemelerimiz. ben 1.5 yıllık evliyim. bazen kendime acele ettiğim için kızıyorum. yani tüp bebek en son denemem gerekirken ilk denedik. olur sandık olmadı. nasip allah ın takdiri ona sığınıyor ancak ve ancak ondan istiyoruz. ümidimi kesmiyorum iki taraflı problem var ama belki rabbim doğal yoldan verir diye umutlanıyorum. rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın. inşallah 2011 yıl başı gelmeden hamiş kalırım, hamiş kalırız....
sevgiler...

Yukarı Alt