Neocate mama kullananlar

Teslime apo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2018
56
57
Merhaba arkadaşlar. Çocuğum 4 aylık bağırsağından rahatsız nek diye bi hastalık 3 kez ameliyat oldu. Ameliyat sonrası neocate mama başlandı. Icmek istemiyor. Vanilya aroması aldım ondan eklesem olur mu. Bilginiz var mı

Ming Shu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2019
243
339
Merhaba arkadaşlar. Çocuğum 4 aylık bağırsağından rahatsız nek diye bi hastalık 3 kez ameliyat oldu. Ameliyat sonrası neocate mama başlandı. Icmek istemiyor. Vanilya aroması aldım ondan eklesem olur mu. Bilginiz var mı
Kanama veya delik mi vardı bağırsakta?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-06-2020

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 193 gün kaldı.

Bebeğiniz artık hormonlar üretiyor. Bunlardan bir tanesi insülin. Plesanta da bebek kadar hızlı olmasada büyümeye devam ediyor. Bu noktada plasentanın ağırlığı yaklaşık 28 gr. Bu ağırlık doğumda yaklaşık 448-896 gr. olacaktır. Eğer bazı besinlere karşı tiksinti hissediyorsanız, vitamin ve minerallerden mahrum kalmadığınıza emin olun.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

CocoChanelmademoiselle

Bi kızı bi oğlu varmış 👩‍👧‍👦🥰🙏🏻
Pro Üye
Anneler Kulübü
22 Haziran 2016
11.074
55.113
Geçmiş olsun.neocate sindirimi kolay bi mamadır.vanilya şurubu aroması vs ekleyebilirsiniz.benim kızım vanilya şurubu ile de içmemişti.marketten koska nın keçiboynuzu pekmezini almıştım.1 Tatlı kaşığı katıyordum öyle içmeye başladı. 3 kere bu şekilde verdim,sonrasında sade verdim mamayı pekmez katmadan,içti.öyle öyle alıştırdım

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-04-2020

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 144 gün kaldı.

Bebeğiniz artık yenidoğan bir bebek kadar uykuya dalıyor ve uyanıyor. Bebeğiniz uyuduğu zaman, en favori pozisyonuna geçer. Bir çok bebek çeneleri göğüslerine yaslanmış pozisyonda uyurlarken bir kısım bebek başlarını geriye doğru yaslar. Bebeğinizin cildi artık daha az şeffaf.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt