Neocate mama kullananlar

Teslime apo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2018
56
57
Merhaba arkadaşlar. Çocuğum 4 aylık bağırsağından rahatsız nek diye bi hastalık 3 kez ameliyat oldu. Ameliyat sonrası neocate mama başlandı. Icmek istemiyor. Vanilya aroması aldım ondan eklesem olur mu. Bilginiz var mı

Ming Shu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2019
243
342
Merhaba arkadaşlar. Çocuğum 4 aylık bağırsağından rahatsız nek diye bi hastalık 3 kez ameliyat oldu. Ameliyat sonrası neocate mama başlandı. Icmek istemiyor. Vanilya aroması aldım ondan eklesem olur mu. Bilginiz var mı
Kanama veya delik mi vardı bağırsakta?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-06-2020

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 187 gün kaldı.

Bebeğiniz karın bölgesinde soluk alıp verme hareketleri yapıyor. Bu hareketler bebeğinizin akciğerine amniyotik sıvıyı gönderip alır. Bu sıvının varlığının, akciğerlerdeki hava keselerinin düzgün oluşumuna etkisi önemlidir. Bugünlerde muhtemelen meme başı çevresinin (areola) koyulaşması ve areola çapının artması gözlemlenecektir. Bebeğinizin diş yuvaları gelişmeye ve şekillenmeye devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

CocoChanelmademoiselle

Bi kızı bi oğlu varmış 👩‍👧‍👦🥰🙏🏻
Pro Üye
Anneler Kulübü
22 Haziran 2016
11.111
55.190
Geçmiş olsun.neocate sindirimi kolay bi mamadır.vanilya şurubu aroması vs ekleyebilirsiniz.benim kızım vanilya şurubu ile de içmemişti.marketten koska nın keçiboynuzu pekmezini almıştım.1 Tatlı kaşığı katıyordum öyle içmeye başladı. 3 kere bu şekilde verdim,sonrasında sade verdim mamayı pekmez katmadan,içti.öyle öyle alıştırdım

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-04-2020

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 138 gün kaldı.

Amniyotik sıvı bebeğin hareketi desteklemek için mükemmel bir maddedir. Bebeğiniz amniyotik sıvı içinde takla, bükülme, keskin dönüşler gibi her türlü hareketi yapabilir. Amniyotik sıvı bebeğinizin büyümesi ve gelişmesinde çok önemlidir. Amniyotik sıvı bebeğinizin neşeli, sıcak ve temiz kalmasını sağlar. Bebeğinizin cildini koruyon Verniks tabakası hala bebeğinizin cildinde.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt