• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Nerede eksiğim??

__kartanesi__

Yaşıyoruz işte öylesine...
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2014
119
764
Sen istesen herşeyi yaparsın ama... Benim tanıdığım bütün boğa kadınları çok güçlü çok başarılı akıllarına koyduklarını yapan insanlar hep özenmişimdir. Ama çokta güzel yemek yerler :halay:
Ay inşallah ben sen o tanıdığın boğa kadınlarından olabilirim :) evet yemek konusunda bu burç baya yetenekli hatta kilolarımdan kurtulalı anca bir sene olacak o yüzden uzak durmaya çalışıyorum ama öyle bir Boğaz var ki tüm çabalar nafile:KK48:

Luis Alberto

Guru
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2009
478
396
Öncelikle ozguven gelusimibu artırmak lazım...Sosyal aktiviteler planlayin..spora gidin..dans,tiyatro gibi sanatsal faaliyetler edinin... kendinize guveniniz artarsa insanlar la rahat iletişim kurarsiniz hem..kurslara katılın, dağcılık egitimi alin..cevreniz genisler...hem bayan hem erkek arkadaş edinirsiniz..ve de bakımlı olun.. kuaför e mutlaka gidin..guzel giyinmek çok onemli

__kartanesi__

Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2014
119
764
Öncelikle ozguven gelusimibu artırmak lazım...Sosyal aktiviteler planlayin..spora gidin..dans,tiyatro gibi sanatsal faaliyetler edinin... kendinize guveniniz artarsa insanlar la rahat iletişim kurarsiniz hem..kurslara katılın, dağcılık egitimi alin..cevreniz genisler...hem bayan hem erkek arkadaş edinirsiniz..ve de bakımlı olun.. kuaför e mutlaka gidin..guzel giyinmek çok onemli
Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim:)

sonundaoldu

Guru
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2012
10.324
16.767
sen alıcı gözüyle bakmamışsın :KK70:
benim kardeşlerim 25 yaşında ikiz. biri öğretmen biri doktor. onlarında hiç olmadı. bence güzeller de.
ama hem onlar konuya uzak hem de kısmet.
ben 25 yaşımdayken anneydim. çünkü benim için evlilik yakındı yani.

lou salome

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2015
2.419
6.200
Kendinize dışarıdan bir gözle bakın. Erkeksi misiniz. Kaba mısınız. Asık suratlı mısınız. Muhabbetiniz mi sıkıcı ya da boş.

Yoksa güleryüzlü, güzel giyinen, eğitimli, zarif, hoş bir kadınla ilgilenir herkes. Arkadaş olarak da sevgili olarak da.

Problem sizde. Ama ne acaba. Onu bulmak lazım

__kartanesi__

Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2014
119
764
Kendinize dışarıdan bir gözle bakın. Erkeksi misiniz. Kaba mısınız. Asık suratlı mısınız. Muhabbetiniz mi sıkıcı ya da boş.

Yoksa güleryüzlü, güzel giyinen, eğitimli, zarif, hoş bir kadınla ilgilenir herkes. Arkadaş olarak da sevgili olarak da.

Problem sizde. Ama ne acaba. Onu bulmak lazım
İşte ben aktif biri değilim. Çekingenlik ve utangaçlık hayatımın her aşamasında hatta iş hayatına çok zor alıştım hatta alışamadım sırf bu yüzden :KK43:

Yukarı Alt