• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Popüler Konu netflix abonesi misiniz ? En iyi netflix dizileri, film tavsiyeleri

Netflix abonesi misiniz ?

• Ankete Katılan
    141

SchonerDuft

güncel : 62.90 hedef : 54
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mart 2012
29.388
51.424
fi yi satın almışlar netflix dizi tam bir hayak kırıklığı bin pişman oldum zaten azra kohende dava açmış ay yapıma zaman kaybı oldu sadece benim için

umutluyum_2706

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2018
1.006
648

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-09-2020

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 110 gün kaldı.

Bebeğiniz doğumundan sonra yaşamı için önemli olan refleks hareketlerini yapmaya devam ediyor. Bebeğinizin ağzı ve dudakları artık daha duyarlı. Eğer bebeğinizin eli ağzına yakın bir pozisyona gelirse hemen başparmağını veya diğer parmaklarını emmeye başlıyor. Bugünlerde yüksek bir ses olduğunda bebeğinizin zıpladığını hissedebilirsiniz. Bebeğinizin gözleri gelişimini bugün yarın tamamlayacak ve bebeğinizin gözleri açılacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

umutluyum_2706

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2018
1.006
648

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-09-2020

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 110 gün kaldı.

Bebeğiniz doğumundan sonra yaşamı için önemli olan refleks hareketlerini yapmaya devam ediyor. Bebeğinizin ağzı ve dudakları artık daha duyarlı. Eğer bebeğinizin eli ağzına yakın bir pozisyona gelirse hemen başparmağını veya diğer parmaklarını emmeye başlıyor. Bugünlerde yüksek bir ses olduğunda bebeğinizin zıpladığını hissedebilirsiniz. Bebeğinizin gözleri gelişimini bugün yarın tamamlayacak ve bebeğinizin gözleri açılacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Kazen

Babalar ve Oğulları
Yönetici
Administrator
12 Temmuz 2006
17.459
46.950
abi the100 izleyin savaş dünyada yaşam bitiyorken insanlar nasıl mücadeleye giriyor seviyorsanız bu tarz dizileri izleyin her bölüm heycanlı biter mi bitiyor ya çok güzel bayıldım 4 sezon sürüyor.
4.sezondayım :)
bu arada the rain dizisini sevenler yeni sezon geldi bile :)

The 100 4. sezonu bulamadım ki ! 3 sezon bitti dizi yok oldu başka bir yere geçmiş olmasın ?

minik kalp0753

Sabırla Mucizemi Bekliyorum
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2018
7.585
17.235
The 100 4. sezonu bulamadım ki ! 3 sezon bitti dizi yok oldu başka bir yere geçmiş olmasın ?
ben neflix'te 4. sezona kadar izledim internettende 5. sezona başladım çok gariptirki sezonun devamı var ama neflixte yok bunun için şikayet dilekçesi yazmayı bile düşündüm :/

imzaben

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2018
8.899
36.834
Black mirrorun 5. Sezonu gelmis bu aksam izliycez esimle 3 bolum birden yuklenmis biz heralde 3 bolumude pes pese izleriz dayanamayip :-)

turuncupijama

Guru
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2015
13.149
52.709
film olarak bird box duymuştum sağdan soldan.
gece gece sinirlerim bozuldu.
izlemeyin.
sonu bir halta bağlanmadan, 2 saat boş yere gerildiğinizle kalırsınız.

Yukarı Alt