NIFTY Testi

2kedi_1deli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2013
3.754
3.389
34
J

Insallah.cok teskkur ederim biraz taktim kafaya dogrusu.ama doğru diyorsunuz cok mantikli.ben 20.haftada yaptirdim.detaylidan sonra kalbinde arsa teshisi koyuldugu icin cinsiyeti biliyordum yani.cinsiyetini soylemedi nifty bana.siz kac haftaliksiniz
Ben suan 20. Haftadayim. 14 te yaptirdim nifty i ikili testimde risk yoktu ama degerler biraz dusuktu yaptirdik.. cinsiyeti biliyodum zaten ama yine ordanda ogrendik.. rapora yazmiyor yasak diye arayarak ogrenebiliyorsunuz. Istanbulda misiniz detayliyi nerde yaptirdiniz. Detayli haftam geldi malum

Sirine26_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2019
22
4
35
Ben suan 20. Haftadayim. 14 te yaptirdim nifty i ikili testimde risk yoktu ama degerler biraz dusuktu yaptirdik.. cinsiyeti biliyodum zaten ama yine ordanda ogrendik.. rapora yazmiyor yasak diye arayarak ogrenebiliyorsunuz. Istanbulda misiniz detayliyi nerde yaptirdiniz. Detayli haftam geldi malum
Bilmiyordum cinsiyet konusunu.o aralar cok üzgün bir bekleyis yasiyordum aklima gelmedi hic.ben eskisehirdeyim.burada yaptirdim detayliyi

Adanali0134

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2019
299
176
Merhaba, yazınız dikkatimi çekti. Nifty yaptırdım ben de sonuç bekliyorum. Cinsiyet artık yasaklandı mı? Çok şaşırdım. Ne dediniz de söylediler size?

2kedi_1deli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2013
3.754
3.389
34
Merhaba, yazınız dikkatimi çekti. Nifty yaptırdım ben de sonuç bekliyorum. Cinsiyet artık yasaklandı mı? Çok şaşırdım. Ne dediniz de söylediler size?

Turkiyede genetik testlerle cinsiyet belirlemek yasak oyuzden rapora yazilmiyor yeni bisey degil yani. Onam formunda yaziyor zaten. Bisey demedik arayip soylediler ama biz baya birebir iletisim halindeydik

mualllim

Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2018
130
64
35
Ankara da Bi merkezde toplanıp orada n amerikaya gönderiliyor ben de bugün kan verdim çok moralim bozuldu ikili testin sonucu kötü. Ense kalınlığı ve burun kemiğinde sıkıntı yok ama kanda risk 1\50 çıktı doktor önerdi bunu. 3500 TL istedi. Şimdi sıkıntılı bekleyiş geri sayım başladı. 10-12 güne çıkarmış sonuç. Bana da doktora da mail gelecek. Allahım inşallah hepimizin bebiş leri sağlıklı olur.. Bu arada 13+3 hatalıyım 36 yaşındayım.
Merhaba. Test sonucunuz ne çikmiştim.

Yukarı