Nisan Anneleri Bebeklerinize Ferrum Damla Vermeye Ne Zaman Basladınız?

berrin_26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
4.ayımızı bıtırdık.bızım doktorumuz ferrum damlayı hala vermedı etrafımdakıler3.aydan ıtıbaren verılmesı gerektıgını soyluyor.sız basladınızmı??

wsw

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
87
oglumun 5. ayı bitmek üzere ve dr şimdiye kadar bize böyle bir damla vermedi d vitamini kullanıyoruz sadece bence ihtiyacı yoksa niye versinki hem bildiğim kadarıyla o vitamin ilacı değilmi demekki yeterince vitamin alıyo

Viola

Yiğitim bitanem..
Pro Üye
Emoji Skoru
3
Canım,ben 4 ayı doldurduğumuzdan itibaren hergün ferro sanol veriyorum.kilosu başına 1 damla..bebekler hamilelikte annelerin aldıkları demirle 4 aylık olana kadar idare ediyorlarmış ama daha sonra ihtiyaç hissediyorlarmış.et benzeride yiyemedikleri için şu aşamada damla ile takviye ediyoruz..

berrin_26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Tesekkurler arkadaslar sanirim en iyisi birde saglik ocagindaki ebemize sormak:))

sembar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
benim bebeğim de 4 aylık olunca verdi doktor.yalnız tadı çok iğrenç bebeğime verir vermez tükürüyor resmen şavaşıyoruz.

defne_sal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
bizde başlamadık daha önce kan sayımı yaptırdım sınırda geldi dr 2 ay sonra tekrar bakalım dedi ona göre başlarız dedi.

floras79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
bızde 4. ayımızı bıtırınce basladık.saglık ocagında 2. karmamızı yaptırmaya gıttıgımızde verdı ebemız.tadı gercekten cok kotu ama

bercis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
4.ayımızı bıtırdık.bızım doktorumuz ferrum damlayı hala vermedı etrafımdakıler3.aydan ıtıbaren verılmesı gerektıgını soyluyor.sız basladınızmı??
canım ben 2 haftadır veriyorum.4 ayımız bitince başladık ama tadı çok fena yaaa kusacak gibi oluyor içince kuzum.hemen arkasından su veriyorum haa bu arada tabii bezim dr. demirin emilimini artırmak için süt ile birlikte verme etkisini alır dedi.ben ara öğünde meyve püresi veririp arkasındanda ilacı veriyorum sonrada uyuyor zaten böylece 1 kaç saat geçmiş oluyor....

megilara

onelife,onesoul,onelove..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
26
biz de 4.ayımız dolduktan sonra başladık
ama gerçekten iğrenç bir tadı var,verirken acıyorum kızıma walla,
bir de kıyafetine damlarsa çıkmıyor lekesi

YASON

iki prenses annesiyim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
bizde 4 ay 1 haftalığız ama henüz başlamadık sadece devit3 kullanıyoruz...

Yukarı Alt