Nişan attım unutamıyorum pişmanım

ezgicano

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2015
88
76
Mesela sadece ailesi mi sence?adam kiskancliktan kuzeninin nisanina gondermiyor bir de nisani basiyor annesiyle.hadsizlik hat safhada nisan sahiplerinin de gecesini bozuyor.nerden buluyorki bu ozguveni.siddet olayina girmiyorum bile.evlensen annene bile gondermez bu adam.hayirlisi olsun ama bence verilmis sadakan varmis.bukdar asiri kiskanclik sevgi falan degil hastalik.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-03-2020

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 155 gün kaldı.

Bebeğinizin çoğu kemikleri ultrason üzerinde görünecek kadar sertleşti. Bazı kadınlar için gebelikte tuz alımının sınırlandırılması, gebelikte oluşan ödem ve şişliklerin azalmasına yardımcı olabilir. Bu konuda diyetinizde kullandığınız tuz ile ilgili olarak doktorunuzla konuşabilirsiniz. Eğer reflü veya mide yanmasından şikayetiniz varsa, doktorunuza veya ebenize alabilceğiniz güvenli ilaçları sorabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Cindrella man

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2019
11
16
Yediğin dayakları özlüyorsun herhalde. Geri dön de annesiyle bir olup seni eve kapatsınlar, hayatını zindan etsinler. Seneye buraya gelip açacağın konuları şimdiden hazırla.

makewayforthebadguy

Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2018
130
120
Insanları kanser etmek icin mi böyle konu açıyorsunuz? Ne demek akraba kınasına gondermemek siz köle misiniz? Bi de ozledim diyosunuz Allah bless akıl fikir versin yazk

ahsen90

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2017
779
1.232
Dayak yedigim halde seni ozledim gel dersen adamin gene sinirlendiginde napmasini bekliyorsun? Cinayete davetiye cikarmayin allah askina uzak durun soyle adamlardan. Siz bi kadin olarak degerlisiniz once bunu kendinize kabul ettirin. Size deger vermeyeni hem kalben hem zihnen salın gitsin.

Sultan Gezer

Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2019
119
63
hala napmaliyim mi diyorsun? dogru olan olmus zaten ailen cok haklis kuzeninin kinasina birakmayan seni cöp atmaya bile birakmaz.. akilli ol, hangi devirde yasiyor acaba o ? ayip ya kinaya basma fln ailesiyle ailesnin de mi zekasi kit demiyolar mi hele dur ayipdir kinayi basmak ne oluyor aile uyesinden biri evleniyor sonucta.. sacmalik ruh hastaligi var ailesinde herhalde.. sukur et kurtulsun asla doneyim deme.. gün gelir daha iyisi cikar karsina iyiki olmamis dersin..

Yabanmersini14

Sarı Çiceaaaghhh 🌻🌻
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2019
698
2.119
Cehennem kapısından dönmüşsün dönmeye de, içeri girip yanmak istiyorum diyorsun resmen 🤦‍♀️

Tweety

-Zık-
Pro Üye
24 Ocak 2011
36.919
26.644
Daha ortada bişey yokken seni döven adam evlenince napardı Allah bilir,
Kurtulmuşsun otur Haline şükret karşına daha iyi biri çıkar elbet.

sapsik58

"Kafayi duvara toslayan emoji"
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2014
10.641
9.913
Allah annen ve babana guc kuvvet versin. Bu donemde baskin ciksinlar ve gerekirse seni zincire baglasinlar. Baglasinlar ki sen bi anlik gaflete dusup ucuruma dogru ilerleme.

Yukarı Alt