Nisa'n ayı klomen kullananlar buraya

_selvim_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2015
191
84
Kızlar klomen kullanımına adetin 5 . Günü başlıyacağım . 08.04.17 gününe denk geliyor .
Estrofem verdi 7 gün iç dedi. E2 56 çıktı .Dostinex içmeye başladım .
Triot hapı .

Yonca___

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2017
1.556
2.825
nisan ayı tedaviye başlayanlar var mı ? Klomen ilk kullanıyorum .
Tutma olasılığı nedir .
Kaç gün sonra yumurta oluşumu oluşuyor.
Merhabalar ben martta basladim ilk klomene. regl 5. Gunu baslaniyo 5 gun boyunca icip regl'in 11 yada 12. Gunu doktora gidiliyo. yumurtan yeterli boyuta gelince gobekten catlatma ignesi vuruluyo. Bende 12. Gun yumurtam 19 mm olmustu. 3 gun sonra tekrar gel dedi 23.5 mm oldugunda igneyi vurdu. Ancak husran. Bu tedavi 5 yada 6 kez tekrarlaniyormus sanirim. Bende bugun yeniden klomene basladim. 2. Denemem olacak. hayirlisi allahtan

_selvim_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2015
191
84
Merhabalar ben martta basladim ilk klomene. regl 5. Gunu baslaniyo 5 gun boyunca icip regl'in 11 yada 12. Gunu doktora gidiliyo. yumurtan yeterli boyuta gelince gobekten catlatma ignesi vuruluyo. Bende 12. Gun yumurtam 19 mm olmustu. 3 gun sonra tekrar gel dedi 23.5 mm oldugunda igneyi vurdu. Ancak husran. Bu tedavi 5 yada 6 kez tekrarlaniyormus sanirim. Bende bugun yeniden klomene basladim. 2. Denemem olacak. hayirlisi allahtan
Merhaba CAnım bende ilk defa tedavi olmaya başladım 2 yıldır evliyiz olmuyor korunmadık hiç . Bana adetin 5 . Günü günde bir kez iç dedi . Buğün ikinci içtim 15 Nisa'nda gel dedi. Bana neden günde bir iç dedi anlamadım .

Yonca___

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2017
1.556
2.825
Merhaba CAnım bende ilk defa tedavi olmaya başladım 2 yıldır evliyiz olmuyor korunmadık hiç . Bana adetin 5 . Günü günde bir kez iç dedi . Buğün ikinci içtim 15 Nisa'nda gel dedi. Bana neden günde bir iç dedi anlamadım .
Anladim canim. bana sabah aksam gunde 2 tane dedi. Belki farkli bir ilac yazmisya sana troidle ilgili onunla alakali bir durum vardir onun icin bir tane demistir. Bilemiyorum. Canim ya ins bir an once aliriz kucagimiza. cok zor surecler :KK43: 17 nisanda yumurta takibine gidicem. Sende yaz merak ederim. Umidimizi kaybetmek yok

_selvim_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2015
191
84
Anladim canim. bana sabah aksam gunde 2 tane dedi. Belki farkli bir ilac yazmisya sana troidle ilgili onunla alakali bir durum vardir onun icin bir tane demistir. Bilemiyorum. Canim ya ins bir an once aliriz kucagimiza. cok zor surecler :KK43: 17 nisanda yumurta takibine gidicem. Sende yaz merak ederim. Umidimizi kaybetmek yok
Off varya sorma millet Çart çurt doğuruyor bizde kafayı yiyecek haldeyim allahım bize yardım etsin inş. Tüm gönülden isteyen her kadına anne olmayı nasip etsin .

Yonca___

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2017
1.556
2.825
Off varya sorma millet Çart çurt doğuruyor bizde kafayı yiyecek haldeyim allahım bize yardım etsin inş. Tüm gönülden isteyen her kadına anne olmayı nasip etsin .
beni guldurdun. Haksizda degilsin. Ama oyle dusunmeyelim kopeklerde doguruyo sonucta. yapacak birsey yok. Duana cani gonulden aminnnn diyorum. Hala guluyorum

Yonca___

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2017
1.556
2.825
beni guldurdun. Haksizda degilsin. Ama oyle dusunmeyelim kopeklerde doguruyo sonucta. yapacak birsey yok. Duana cani gonulden aminnnn diyorum. Hala guluyorum
Bende 4 yillik evliyim bak sana teselli olsun. Ve hic bir sorunu olmayip hamile kalamayanlardanim. Esimde bende hersey normal. profa gidiyorum ugras didin sonuc sifir. Allah verecek yapacak birsey yok. Bir kac deneme sonra yaptiririz asilama bosver saha fazla uzulmeyelim

Linammmm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2016
1.052
975
Bende klomen kullanıyorum bugun bitti. Ben reglinin 3.gunu içmeye basladm günde 3 tane sabah öğle akşam bugün bitti şükür estrofem ve folbiol verdi onlarıda içiyorum 12 nisan randevum var bakalım. Ovulasyon testi kullanıyorum çift çizgi yumurtluyorum galiba belim ve kasiklarimda ağrı var arada bir

Yukarı Alt