Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Nisanda size ne takildi? Veya Aileniz birsey istedimi?

Konusu 'Nişan (Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi)' forumundadır ve Matom tarafından 12 Ekim 2018 başlatılmıştır.

11 Aralık 2018
    Konu Sahibi : Matom
  1. plnergn

plnergn Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    68
    Şimdiden hayırlı uğurlu olsun canim. Ailelerinde ilk defa böyle birşey oluyorsa bilmemeleri normal en azından fikir olması açısından eşine 3 veya 5 bilezik 1 de set olabilir diyebilirsin arttırıp azaltmak onlara kalmış.Belki gerçekten fikrini öğrenmek amaclı sormuşlardır ama aile buyukleriyle bu konuların konuşulması çok hoş değil sen nişanlına citlatirsin o da kendi düşünmüş gibi söylesin ki senden fikir aldığı anlasilmasin ne olur ne olmaz temkinli ol:)) Bana nisanimda kayinvalidem kayinpederim 2 bilezik takti eşime para taktilar ailemde bana 1 bilezik takti eşime de çeyrek takmislardi onun dışında misafirlerimiz para ve gr altın takmıştı. Düğününde de 2 bilezike ilave 3 tane daha taktılar toplam 5 bileziği onlar taktı birde setle saat takmışlardı. Benim ailemde eşime saat takmışlardı.

2. 11 Aralık 2018
  3. Albunualalalal

Albunualalalal Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    63
    İsteyin isteyebildiğinizi fikrinizi soruyorlarsa:)
    Biz istemedik de noldu? Yine yaranamadık yine yaranamadık. Takılanlari da sonradan geri istediler verdik zaten.
    Nisanda onlar bir bilezik takti, biz esime saat taktik. Dugunde hasir ve set taktilar. Hasir , set ve babamin taktigi bilezik disindaki takilan bilezikleri onlara verdim.

4. 9 Ocak 2019
  5. Canselseveennn

Canselseveennn Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    ÇOK GÜZEL BİR CEVAP..