Nişanı attım ama ya sonrası?

tebessum221

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2011
46
0
ben iki ay öne dört yıllık beraberlıgime son verdım nişanımı nişanlımın ailesi yüzünden bozdum. sımdı unutmaya çalışıyorum bazen başarılıyım bazen en güzel gunler aklıma gelip benı tekrar başa donduryor şimdi uzakta görmüyorum yenı işe gırdım etrafımda bır sürü insan var ama sankı başka bırı olamaz gıbı hayatımda sankı tekrar ona dönecegım sonunda mantıgım buna izin vermıyor tabıkı ama sankı yenı bırı gırmez gıbı hayatıma yada nişandan ayrılmış oldugumdan hoşlansa bıle baştan bıter gıbı gelıyor ikinci baharım olur mu bılemıyorum acıkcası 25 yaşındayım tekrar yenı bırını tanıyıp evlılık aşamasına kadar bı süre yıllarımı alacak yenı kışıye eskı nışanlımı acıklamak zorun damı olacagım bılmıyorumm nişandan ayrılıp sonrasında mutlulugu bulanlar varsa bana bı umut lazım :KK43:(benım durumumu yaşayanlar sonunda neler yaşadı meraak edıyorum anlata bılır mısınızz acaba :KK43:(:-)kkk:

mavera04

Güneşin doğduğu yerdeyim:)
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2009
3.788
339
dur canım sen naptın yaaa hemen karamsarlığa kapılma neden önceden nişan attın diye istemesinlerki seni..
insanlar 2. hatta 3 evliliklerinin ardından evlenmek istiyo..
seninki neki..
daha çok yeni biraz daha zaman geçsin kendini toparlarsın ve zamanı geldiğindede hayatına tabi yeni biri girer ve mutlu olursun ..
duyguların daha çok taze kendini böyle karamsarlığa itme hayat güzel ve yaşamaya değer...:KK34:

tebessum221

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2011
46
0
ben iki ay öne dört yıllık beraberlıgime son verdım nişanımı nişanlımın ailesi yüzünden bozdum. sımdı unutmaya çalışıyorum bazen başarılıyım bazen en güzel gunler aklıma gelip benı tekrar başa donduryor şimdi uzakta görmüyorum yenı işe gırdım etrafımda bır sürü insan var ama sankı başka bırı olamaz gıbı hayatımda sankı tekrar ona dönecegım sonunda mantıgım buna izin vermıyor tabıkı ama sankı yenı bırı gırmez gıbı hayatıma yada nişandan ayrılmış oldugumdan hoşlansa bıle baştan bıter gıbı gelıyor ikinci baharım olur mu bılemıyorum acıkcası 25 yaşındayım tekrar yenı bırını tanıyıp evlılık aşamasına kadar bı süre yıllarımı alacak yenı kışıye eskı nışanlımı acıklamak zorun damı olacagım bılmıyorumm nişandan ayrılıp sonrasında mutlulugu bulanlar varsa bana bı umut lazım :KK43:(benım durumumu yaşayanlar sonunda neler yaşadı meraak edıyorum anlata bılır mısınızz acaba :KK43:(:-)kkk:
daha derın konular var galıba kımse yorum yapmıyoo:KK43:(

tebessum221

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2011
46
0
dur canım sen naptın yaaa hemen karamsarlığa kapılma neden önceden nişan attın diye istemesinlerki seni..
insanlar 2. hatta 3 evliliklerinin ardından evlenmek istiyo..
seninki neki..
daha çok yeni biraz daha zaman geçsin kendini toparlarsın ve zamanı geldiğindede hayatına tabi yeni biri girer ve mutlu olursun ..
duyguların daha çok taze kendini böyle karamsarlığa itme hayat güzel ve yaşamaya değer...:KK34:
teşekkür edrım çok sağol bu şekilde tekrar evlenıp mutlu olan ınsanları gorup dumak istıyoum gercekten karamsarım sanırım erkekler sankı boyle şeylere takıyorlar özellıkkle evlenmek istedıklerı kişi için

hypatia

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2010
2.803
12
Canım ben söz, nişan atmadım ve bekarım ama kesinlikle böyle bir korkun olmasın.

Senin kısmetin olduktan sonra isterse bütün dünya birleşsin aranız bozulamaz, evlenirsiniz ya da sana kısmet olmadıktan sonra isterse herkes aranızı yapmaya çalışsın olmaz.
Hiç böyle korkutma kendini, evlilik dışı çocuğun olmadı, namussuzluk yapmadın. Sadece talihsizlik yaşadın.

İsteyen, seven, aşık olan erkek böyle şeyleri görmez bile. Sakın kendini üzme:) Rabbim bundan sonra karşına hayırlı insanlar ve ailelerini çıkarsın, inş.

mavera04

Güneşin doğduğu yerdeyim:)
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2009
3.788
339
teşekkür edrım çok sağol bu şekilde tekrar evlenıp mutlu olan ınsanları gorup dumak istıyoum gercekten karamsarım sanırım erkekler sankı boyle şeylere takıyorlar özellıkkle evlenmek istedıklerı kişi için
karamsar olacak bi durum yok bence dedim ya daha duyguların çok taze ...
böyle şeylere takan insanlarla zaten birlikte olunmaz:97:
yeri ve zamanı geldimi daha ne mutluluklar çıkar insana hatyatta ..

yoygun0891

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2008
366
0
her ilişki bıtımı ınsan kendısını sankı bı enkazın altından cıkmıs gıbı hısseder haklısın yerıne yenısı gelınce onada verıceksın yıllarını ama bu gecen yılların hıc degılse bos ve yanlız gecmıyecek yenı bı ınsanı tanımak kıtap okumaya benzer ne kadar cok ınsan tanırsan ufkunda o kadar gelısır gerı dönme olmamıs olamamıs bunu sende gormussunkı nısanı atmıssın sendekıa aslında gecmıse özlem degıl alışkanlıkdan dogma bı hıssıyat haklısında kolayd egıl 4 senın adı var ama bırde daha önünde gecırecegın o kadar yıllarını dusun bak sen benden 5 yaş kucuksun yanı benden 5 sene öndesın demek insanlara kendını kapatma ınankı gun gelecek sende sevıp sevıleceksın bu hayatta kım bır kere sevdıde gıttıkı herkes hersekın ustune sevebılmıstır unutabılmısdır bunuda unutma skaına karamsarda olma nısanımı anlatmak zorunda kalıcam demıssın sole dusun karsındakı yenı ınsanı sen nasıl tanımak ıcın can atarsın sorarsın onu öğrenmeye calısrısın karsındakı ınsanda senı merake dıcek nısanı nıye attıgını sana neyın ters ve mutsuz ettıgını ögrenmek amaclı sorucaktır içini rahat tut

tebessum221

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2011
46
0
Canım ben söz, nişan atmadım ve bekarım ama kesinlikle böyle bir korkun olmasın.

Senin kısmetin olduktan sonra isterse bütün dünya birleşsin aranız bozulamaz, evlenirsiniz ya da sana kısmet olmadıktan sonra isterse herkes aranızı yapmaya çalışsın olmaz.
Hiç böyle korkutma kendini, evlilik dışı çocuğun olmadı, namussuzluk yapmadın. Sadece talihsizlik yaşadın.

İsteyen, seven, aşık olan erkek böyle şeyleri görmez bile. Sakın kendini üzme:) Rabbim bundan sonra karşına hayırlı insanlar ve ailelerini çıkarsın, inş.
amin sağol güzel dileklerin içinn

Yukarı Alt