Nişanı attım,tecrubesi olan arkadaşlar ne olur yardım edin

ozsen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2010
536
0
5yıllık bi flörtten sonra nişanımız yapıldı,ve 40. günde bitti.Bitmesi gerekiyordu buna eminim ama yine de çok kötüyüm çok zor bu sevgiliden ayrılmak gibi bişey değil.Bide severken bitti üstelik.Daha önce yaşanyanlar ne zaman geçer bu süreç ne zaman iyi olurum.Yardım edin lütfen yorumlarınız benim için çok önemli.

desperateandy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2007
172
0
5yıllık bi flörtten sonra nişanımız yapıldı,ve 40. günde bitti.Bitmesi gerekiyordu buna eminim ama yine de çok kötüyüm çok zor bu sevgiliden ayrılmak gibi bişey değil.Bide severken bitti üstelik.Daha önce yaşanyanlar ne zaman geçer bu süreç ne zaman iyi olurum.Yardım edin lütfen yorumlarınız benim için çok önemli.
Peki neden bitti? Ortada çözümsüz sorunlar mı vardı canım? Tabiki çok zor bir süreç bende nişanlıyım şuan ve gerçekten nişanlılıkla flört dönemi çok farklı.. Kendini toparlaman herşey senin elinde..

ozsen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2010
536
0
Evet çözümsüz.Eskidende sinirli biriydi ama beni kırsa felan kıyamazdı barışırdık hemen herşey çok farklıydı.Geçen yıl bu vakitler askere gitti kısa dönem orda çok zorlandı psikolojisi bozuldu birde bisürü sorumluluğu var ailesi vs herşey onun üsrtündeydi derken çok ama çok değişti bana karşı da.Ama yinede sevgisine hep emindim.Nişan oldu 30 ekimde,nişandan sonra beni günde 1 kez aramıyodu bile çok farklıydı herkese karşı banada çok kötü.Dışarda felan hiç buluşmuyoduk bize gel oturalım diyodu eve gidiyodum eve gelince yemek yiyip uyuyodu ben annesi gille oturuyodum.bu benim için önemli bi sorundu.Ama herşeye dayanırdım beni bitiren küfürleri oldu.en ufak tartışma korkunç,iğrenç hakaretlere varıyodu.ve artık bunu bilerek yapmaya başladı sürekli si..ir gt diyodu en sonunda verdim ailesine yüzüğü ve altınları telim ettim.Böyle yani çözümsüz :KK43: 40 günde nişan bitti çok gururuma dokunuyo.insan nişanlısına ne olursa olsun s...r git,şere..iz dermi?madem kendine güvenmiyodu sevmiyodu neden benimle nişanlandı?ben zorlamadım ki çıkmaya başladığımzdan 3 ay sonra hep o ısrar etti okulum vardı vs okurken evlenelim ne olacak gibi çoook ısrar etti.ama şimdi böyle yaptı 2 gün oldu daha yolun açık olsun gibisinden duygusal bi veda mesajı attım ona bile sadece si...ir git diye cevap yazdı.ve daha aileme bile söyleyemedim bittiğini biran önce söylemeliyim ama çok zor...ne yapacağımı bilmiyorum,odamdan hç çıkmadan sürekli ağlıyorum.

neleroluyorhayatta

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2010
546
0
Evet çözümsüz.Eskidende sinirli biriydi ama beni kırsa felan kıyamazdı barışırdık hemen herşey çok farklıydı.Geçen yıl bu vakitler askere gitti kısa dönem orda çok zorlandı psikolojisi bozuldu birde bisürü sorumluluğu var ailesi vs herşey onun üsrtündeydi derken çok ama çok değişti bana karşı da.Ama yinede sevgisine hep emindim.Nişan oldu 30 ekimde,nişandan sonra beni günde 1 kez aramıyodu bile çok farklıydı herkese karşı banada çok kötü.Dışarda felan hiç buluşmuyoduk bize gel oturalım diyodu eve gidiyodum eve gelince yemek yiyip uyuyodu ben annesi gille oturuyodum.bu benim için önemli bi sorundu.Ama herşeye dayanırdım beni bitiren küfürleri oldu.en ufak tartışma korkunç,iğrenç hakaretlere varıyodu.ve artık bunu bilerek yapmaya başladı sürekli si..ir gt diyodu en sonunda verdim ailesine yüzüğü ve altınları telim ettim.Böyle yani çözümsüz :KK43: 40 günde nişan bitti çok gururuma dokunuyo.insan nişanlısına ne olursa olsun s...r git,şere..iz dermi?madem kendine güvenmiyodu sevmiyodu neden benimle nişanlandı?ben zorlamadım ki çıkmaya başladığımzdan 3 ay sonra hep o ısrar etti okulum vardı vs okurken evlenelim ne olacak gibi çoook ısrar etti.ama şimdi böyle yaptı 2 gün oldu daha yolun açık olsun gibisinden duygusal bi veda mesajı attım ona bile sadece si...ir git diye cevap yazdı.ve daha aileme bile söyleyemedim bittiğini biran önce söylemeliyim ama çok zor...ne yapacağımı bilmiyorum,odamdan hç çıkmadan sürekli ağlıyorum.
en doğrusunu yapmışsınız
ne bu böyle
çekilecek gibi değilmiş gerçekten
umarım karşınıza sizin değerinizi bilecek biri çıkar çok yakında

smuwiLa

Popüler Üye
Pro Üye
3 Ekim 2010
10.733
2.517
Cok üzüldüm canım.
Olmayınca olmuyor iste peki siz takılarınızı teslim ettikten sonra hic aramadımı sizi.

ozsen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2010
536
0
Hayır smuwila aramadı,annesi ablaları arıyorlar çok üzülüyolar onlar.beni severlerdi bende onları,annesi ağlıyo sürekli beni haklı görüyolar.Kendi kimseyle konuşmuyomuş tek başına oturup düşünüyomuş.

yellowbomb

günün birinde!!!
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2010
2.849
5
allh yardım etsin yaa gerçekten askerde psikolojisi bozulmuş ayrılık mesajına s.r git yazılırmı

yellowbomb

günün birinde!!!
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2010
2.849
5
Hayır smuwila aramadı,annesi ablaları arıyorlar çok üzülüyolar onlar.beni severlerdi bende onları,annesi ağlıyo sürekli beni haklı görüyolar.Kendi kimseyle konuşmuyomuş tek başına oturup düşünüyomuş.
canım yaa niye böle ki bu çocuk tedavi falan görsün bence

I3EI3EK

^^2012^^
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2010
92
0
canım ya çok üzüldüm gerçekten. ben de nişanlandıktan sonra sürekli kavga ediyorduk bir gün çok büyük bir kavgamız oldu bana küfretti ve beni terketti nişanı o attı çok gururum kırıldı aradım beni arama zamanımı harcama dedi ben de aramadım aileme söyledim böylelikle bitmiş oldu aradan 10 gün geçti hiç birbirimizi aramadık ki biz her gün 20 defa konuşurduk. 10 gün sonra bana bir mesaj attı ben de cevapladım derken -tekrar konuşmaya başladık ve şu an beraberiz . benle ayrıyken çok düşünmüş herşeyi tek tek düşünmüş pişman oldu sanırım böyle işte canım. ben o 10 günlük dönemde ruh gibiydim. psikoloğa gittim bence gidebilrisin çok faydasını gördüm canım. düşünmemeye çalış kendine bir meşguliyet bul oyala kendini istersen psikoloğa git tatlım.kolay değil biliyorum ama ilk 3 gün çok kötüydüm ağlama krizleri geçirdim bir de ben yalnız yaşıyorum yanımda kimse yoktu. ama zaman her şeyin ilacı. o sıralar tek istediğim şey "zaman çabuk geçsin" di.

flamekiss

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2009
1.305
31
canım ya çok zor bi durum yaşadığın seni anlayabiliyorum. zaten insan evlilik arefesinde ne kadar sevse de 'doğru mu yapıyorum yanlış mı' diye düşünmeden edemezken, sen bi de bu tarz sıkıntıların içine girmişsin. bence bu tarz laflar aranızdaki saygıya zarar vermiş, dolayısıyla ne kadar çok seviyorum desen de onun saygısının azalması zamanla senin sevginin azalmasına yol açacaktır. ailesi seni seviyordur elbette, bu tarz bir insana katlanman bile büyüklük çünkü. ama hayat ailesiyle yürümüyor sende bilyosun. kapıyı kapattın mı iki kişi kalıyosun evin içinde. ki daha aynı eve girmemişsiniz bile, şimdi senn en mutlu zamanların omalııydı, nişanlılık güzel bi dönem, senn nazının en çok geçeceği dönem. şimdiden byle olduysa sen bence en doğrusunu yapmışsın. rabbim herkes için hayırlısını verin inşallah

Yukarı Alt