Nişanım atıldı lütfen yardımcı olur musunuz kafam çok karışık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

g-0898

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2017
80
40
Sende benı yanlış anlama amma velakin senınde ayrılman hayırlı olcak senınkınden de bı cacık olmaz küçük bir tavsiye
Yok yanlış anlamıyorum ama bazı şeyler kolay olmuyor ne yazık ki

g-0898

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2017
80
40
Evlendın dıyelım o zaman daha zor olucak aynı mantık
Yani haklısın ama zaman gösterecek evlilik için daha önümüzde baya bir yol var aslında bazen de bundan kaynaklı sorun yaşadığımızı düşünüyorum yaklaşık 2 yıl sevgililik 2 yıl nişanlılık süreci yaşadık ve hala daha 2 yılımız var

Oydar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2018
1.277
3.711
Yani haklısın ama zaman gösterecek evlilik için daha önümüzde baya bir yol var aslında bazen de bundan kaynaklı sorun yaşadığımızı düşünüyorum yaklaşık 2 yıl sevgililik 2 yıl nişanlılık süreci yaşadık ve hala daha 2 yılımız var
Her yerde karşına çıkıyor gibi oldum ama değişmeez düzelmez bir şeyler iyiye gider diye zamanını harcama.

g-0898

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2017
80
40
Her yerde karşına çıkıyor gibi oldum ama değişmeez düzelmez bir şeyler iyiye gider diye zamanını harcama.
Önceden böyle değildi anlayamıyorum son zamanlarda bunları yapıyor aklım ermiyor

Niloyatospikk

Aşk çok güzel hele de karşılıklıysa...
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2016
11.970
18.283
31
Yarıya kadar okudum değmeyecek bir insana onca emek şimdi bir oyun havası açın da böyle bir kişiden kurtulduğunuz için göbek atın sinir geldi bu saatte bir de defol git demiş hadsiz böylesi biri için bırakın bunca cümleyi yazmayı ağzımı bıçak açmam

unicorrnn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2020
11
5
27
Yarıya kadar okudum değmeyecek bir insana onca emek şimdi bir oyun havası açın da böyle bir kişiden kurtulduğunuz için göbek atın sinir geldi bu saatte bir de defol git demiş hadsiz böylesi biri için bırakın bunca cümleyi yazmayı ağzımı bıçak açmam
Verdiğim emekleri bırakamadım bende inanın. Yoksa Farkındayım olanların ama kalbimi dinledim ben.

Simal0401

Unutulacak dunler var ..
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2020
1.172
2.230
İnan bana asıl devam etseydin mahvolurdun.
Evlilik böyle bir şey değil ve malesef ki sevgi her şeye yetmiyor .Ne kadar fedakar ,iyi niyetli, düşünceli,gözü toksan o kadar degersizsin,işte insan oğlu boyle.Nolur kendi degerinin farkına var .Böyle bir insan için değmez , rabbim karşına kıymet bilen birini çıkarsın 🙏

unicorrnn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2020
11
5
27
İnan bana asıl devam etseydin mahvolurdun.
Evlilik böyle bir şey değil ve malesef ki sevgi her şeye yetmiyor .Ne kadar fedakar ,iyi niyetli, düşünceli,gözü toksan o kadar degersizsin,işte insan oğlu boyle.Nolur kendi degerinin farkına var .Böyle bir insan için değmez , rabbim karşına kıymet bilen birini çıkarsın 🙏
Amin teşekkür ederim 🙏

Niloyatospikk

Aşk çok güzel hele de karşılıklıysa...
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2016
11.970
18.283
31
Verdiğim emekleri bırakamadım bende inanın. Yoksa Farkındayım olanların ama kalbimi dinledim ben.
Şükür kurtulmuşsunuz yarıya kadar okudum ailenize falan gelmiyormuş yok iş bahane falan evlenince hiç getiremezdiniz ailenize tek başına gider gelirdiniz hep siz vermişsiniz vermişsiniz karşı tarafta gık yok ailenizi sıkı tutun size ne güzel destek olmaya çalışmışlar karşı taraf kıymet bilmemiş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.