Nişanım atıldı lütfen yardımcı olur musunuz kafam çok karışık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Cahil Filozof

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2015
726
768
26
Ben anlamadim, dugun yok bir sey yok neden onlarda kaldiniz ki? Bana cok yanlis geldi.
Ayrica Allah kurtarmis, basta zor gelir ama alisirsin.

unicorrnn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2020
11
5
27
Ben anlamadim, dugun yok bir sey yok neden onlarda kaldiniz ki? Bana cok yanlis geldi.
Ayrica Allah kurtarmis, basta zor gelir ama alisirsin.
İş dolayısıyla gitmek zorunda kaldım kalacak yerim yoktu zaten ev tutulduktan sonra nikah yapacaktık Ben işe başladım akabinde yaşandı herşey bir Kaç haftada olup biten mevzulardı nasip değilmiş.

zorunlunick

BiCiftMavi💗
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2020
3.944
5.395
Siz resmen adama 2. Anne olmuşsunuz ya bir erkek için bu kadar çırpınmak bana çok saçma geliyor hiç mi kendine saygın yok yalvarıyosun falan hala mesaj atma derdindesin. Yapma bunu kendine.
Ne anneligini gördün Allah aşkına sacmalamissin

Sultan Gezer

Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2019
587
427
nişanlımla ayrıldım o nişanı attı. Ben çok zor bir süreçten geçiyorum
Bence kurtulmuşsun dua et yol yakınken görmüşsün bukadar ilgisizlik düşüncesizlik olamaz hem kendisi tarafından hem ailesi tarafından resmen sen kendin ailenle çabalamışsın okadar mı değerin ki ? Asla arkama bakmadan giderdim

Papatyaakadiin

E Y L Ü L
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2020
336
445
Canım benim, böyle bir adam için sakın üzülme. İş yerine gelir emin ol. Yılların gitmesin yeterki. Zararın kıyısından dönmüşsün. Boşanma aşamasında olan birisi olarak söylüyorum, bizde severek evlendik, onunda maddi durumu iyi değildi benim babam erkek evladı evlendiriyor gibi destek oldu altın olsun daha sonra maddi yardım olsun. Ama sonuç ? uyuşturucu kullanımı, kendini sürekli aşağıda görmesi , ailen zengin ya yurtdışında okuturlar seni demesi daha sayamayacağım kadar psikolojik şiddet. Ayrıca fiziksel şiddette vardı. Ekmek paramızın olmadığı günlerde bile bırakmadım onu. Afedersin ped alacak para yoktu ama borca uyuşturucu alırdı. Kafamda telefon kırana kadar sabrettim. Bu söylediklerimi 10 ay yaşadım.Sözün kısası , şükret Haline diye anlattım. Belki fiziksel şiddeti olmayacaktı sana ama psikolojik olarak çökertecekti seni. İnsanlar değişmez çünkü. Hele ki yalvarman hiç hoş değil. Evlendiğin zaman sana saygısı olmayacaktı. Sen bana yalvardın bile diyecekti. Onunla doğmadın o gitti diye ölmezsin, o yokkende bir hayatın vardı senin.Her zaman dik dur, kimseye boyun eğme, herkes kaybettiği şeylerin değerini bir gün anlayacak emin ol... Sen kendi değerini bil yeter. Kendine saygın olsun. Keşke senin kadar şanslı olsaydım da nişandan dönseydim emin ol evlenip boşanmak kadar yıpratıcı değildir nişandan dönmek. Bundan sonraki hayatında dilerim çok mutlu olursun ve karşına seni anlayan senin gibi düşünen birisi çıkar 🙏🏻❤️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.