Nişanlım aşırı ilgi istiyor bıktım!!

Noraliyana

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2019
19
14
22 yasındayım oda 26 yaşında beraber yaşıyoruz. Sabah uyanıyor bana sarılıyor öpüp duruyor ve uykumdan uyanıyorum onun yuzunden! Kalkıyorum sonra wcye gidiyorum su felan içicem uyanmışım sonucta kendime geleyim bi beni cagırıyor gel yanıma diye,ne var diyorum yine sarılıyor kahvaltı hazırlıycam diyorum sonra hazırla diyor yatakta sabah sabah sarılıp koklasmak ne ya 1 saat hay allahım neyse sabrediyorum yine. Sonra sende kalk diyorum mutfakta bu sefer ben kahvaltı hazırlarken sarılıyor iyice deliriyorum. Bana rahat yok telefona bakamıyorum,dizi izleyemiyorum,duşta bile cabuk çık özletme diyor,sürekli sohbet etmek sarılmak öpmek istiyor (cinsel ilişki kastetmiyorum) duygusal birisi ama soguyorum artık çok sıkılmaya basladım gecede uyurken aynı sey beni uyutmuyor ya konusur ya sarılır öper durur beni çıldırtıyo artık! 3 gündür saydırmadıgım laf hakaret kalmadı.. surekli tartısma bana duygusuz gamsızsın Beni sevmiyorsun evlenince böylemi olacak diyor, bende biraz olgun ciddi ol bu hareketlerini çocuksu buluyorum,beni daraltma,insan kendinede vakit ayırmalı diyorum. Trip atıyor yine aynı seyleri yapıyor sanki ben erkeğim o kız asırı sinir olmaya basladım 2 gün önce sabah uyandırdı diye kan beynime sıçradı büyük kavga ağzımı tutamadım agır birkac sey söyledim sonra telefonla ugrastım verdiği cevapları umursamadan cıktı telefonumu fırlattı camdan bende indim arabasını çizdim sonrada onun telefonunu alıp hattımı takıp aileme geldim. aradı baya hep olumsuz konuştum sizce ben mi abartıyorum yoksa haklımıyım? :KK43:

Son düzenleme:

tatlialirim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2015
6.072
8.392
iyi de neden hem kendine hem ona eziyet ediyorsun
bambaska insanlariniz, kendin gibi bir adam cok inan, ayni senin gibi biriyle beraber ol
anlamadim bu duruma o da neden katlaniyor
evli degilsiniz, cocuk yok, neyin inadi bu, salin birbirinizi
uyumsuz bir ciftsiniz belli

Tost tost

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2015
446
360
26
Birbirinize uygun degilsiniz açıkçası bende aşırı ilgi sevmem bu gerçekten insani bezdiriyor 😶ilginin de bir dozu var bence şükür kocam tam ayarında bazen abartıyor ve ben bunalıyorum sadece koca ilişkisi değil dost akraba küçüklükten fazla ilgi beni boğar bu tam bir karakter yapıyla alakalı tabi çok ilgiyi sevende var bilemiyorum
ama seni bunaltiyirsa cidden kendini boğulmuş gibbi hissediyorsan yeni hayat kur kendine ayrılma için illa şiddet gerekmiyor böyle şeylerde etkiliyor ama tek taraflı bir bitiş oluyor ayrılık. karşındaki çok uzulecegine eminim cunki onun tarafından bakarsak hiç bir sorun yok ilişkinizde

Noraliyana

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2019
19
14
Karakterler cok zıt arkadaslarıma anlatıncada ne guzel işte diyorlar ama o cok abartıyor ben agda vs yapacak fırsat dahi bulamıyorum

Noraliyana

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2019
19
14
Evet aynı ev içinde yasayınca böyle olacağını bilmiyordum şuan tamamen uyumsuz oldugunu düşünüyorum ayrılıcaz gibi

Noraliyana

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2019
19
14
Birbirinize uygun degilsiniz açıkçası bende aşırı ilgi sevmem bu gerçekten insani bezdiriyor 😶ilginin de bir dozu var bence şükür kocam tam ayarında bazen abartıyor ve ben bunalıyorum sadece koca ilişkisi değil dost akraba küçüklükten fazla ilgi beni boğar bu tam bir karakter yapıyla alakalı tabi çok ilgiyi sevende var bilemiyorum
ama seni bunaltiyirsa cidden kendini boğulmuş gibbi hissediyorsan yeni hayat kur kendine ayrılma için illa şiddet gerekmiyor böyle şeylerde etkiliyor ama tek taraflı bir bitiş oluyor ayrılık. karşındaki çok uzulecegine eminim cunki onun tarafından bakarsak hiç bir sorun yok ilişkinizde
Sonunda anlayan birisi :) ya evet tam olarak böyle. Sevmiyorum karakterim farklı. Ve ona anlatmaya calısıyorum anlamıyor bilerek anlamazdan geldiğini düşünüyorum artık bu insanla ömür gecmez yapacak baska hiçbirşey kalmadı

Pembis Hayaller

Huzurla gel Kelebeğim ❤
ÜZGÜN
Pro Üye
15 Ocak 2016
4.675
27.789
23
Walla kusura bakmayın bulmuşsunuz bunuyorsunuz :işsiz:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-09-2020

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 72 gün kaldı.

Miyelinleşme işlemi sinir hücreleri iletimini hızlandırmaya başladı. Miyelinleşme, sinir hücreleri arasındaki mesajlaşmanın kesintiye uğramaması için sinir hücrelerini hızlandıran ve yalıtımını sağlayan yağlı bir kimyasal madde olan miyelinin sinir hücrelerini kaplamasıdır. Kısaca sinirleri kaplayan ve yağlı bir madde olan miyelin, sinir hücrelerindeki iletimi, hızlı, kolay ve daha verimli hale getirir. Hazımsızlık nedeniyle oluşan baskıyı azaltmak için pozisyon değiştirmeyi ve yatmadan önce yemek yememeği deneyin.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

sweetgirlcandy

Daraldım 😒
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
2 Ağustos 2013
2.428
2.328
Nişanlınız aşırı ilgi istemiyor aşırı ilgi gösteriyor size karşı. İlgi güzel bir şey ama uykudan uyandırılsam her gün bu durumdan hoşlanmam. Ama diğerleri hoşuma gider.

07marla34

Her hata bakiredir tekrarı zevke girer
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
23 Mart 2014
1.132
1.188
Aslında güzel yurdumun yüzde doksanlık oranı sizin istediğiniz gibi erkek türüyle doludur. Siz ilginç bir şekilde azınlık olana denk gelmişsiniz, şans desek şansızlık mı desek...
Merak etmeyin zaman geçtikçe azalacaktır.

Secita_

Dünya simsiyah ama ben pembe görmek istiyorum. 🌸🌸🌸
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
768
3.680
24
Benim eşimde mutfaktayken sarılır nereye gitsem gelir uykudan uyandırcak şeye gelemedik henüz evlerimiz ayrı şuanlık ama 3 4 gün beraber kaldığımızda yanımdan ayrılmaz bende onun. çok hoşuma gidiyor beni istiyor olması ben öyle vıçvıçlığı sevmem ama onda hiç gözüme batmıyor hatta bende öyleyim ne yapsa yanında bitiyorum hiçte rahatsız olmuyoruz. sizin karakterleriniz zıt bence.

Noraliyana

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2019
19
14
Benim eşimde mutfaktayken sarılır nereye gitsem gelir uykudan uyandırcak şeye gelemedik henüz evlerimiz ayrı şuanlık ama 3 4 gün beraber kaldığımızda yanımdan ayrılmaz bende onun. çok hoşuma gidiyor beni istiyor olması ben öyle vıçvıçlığı sevmem ama onda hiç gözüme batmıyor hatta bende öyleyim ne yapsa yanında bitiyorum hiçte rahatsız olmuyoruz. sizin karakterleriniz zıt bence.
Evet ama sürekli her dakika her saniye beraber yakın durmak telefona bakamayacak kadar baska bir aktivite yapamayacak kadar hoşuma hiç gitmiyor sizin karsılıklı uyumlu bir durum

Noraliyana

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2019
19
14
Nişanlınız aşırı ilgi istemiyor aşırı ilgi gösteriyor size karşı. İlgi güzel bir şey ama uykudan uyandırılsam her gün bu durumdan hoşlanmam. Ama diğerleri hoşuma gider.
Kendiside ona sarılmamı istiyor sürekli gel gel cagırıyor baska odaya gittiğimde bende işim var diye bagırıyorum o geliyor bu sefer karakterlerimiz bu konuda zıt evet

sweetgirlcandy

Daraldım 😒
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
2 Ağustos 2013
2.428
2.328
Kendiside ona sarılmamı istiyor sürekli gel gel cagırıyor baska odaya gittiğimde bende işim var diye bagırıyorum o geliyor bu sefer karakterlerimiz bu konuda zıt evet
Valla şimdiden bu düşüncedeysen rahatsızsan ayrıl. Bunun bir de cinselliği var hiç çekemezsin gibi duruyorsun

hyptiamath

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2020
82
18
28
Aşırı lakayt davranıyorsa can sıkar ama bizlerde genelde ilgi isteriz sen boğuluyorsan tabiki sıkıntı ama zaten evlendikten sonra azalır bi insan sürekli böyle devam etmez kesinlikle

Ally

Guru
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2007
2.155
125
Yadırgayanlar olmuş ama benim erkek arkadaşım da böyle olduğu için çok iyi anlıyorum. Benimki de ilk günden beri sürekli iş yerime yada iş çıkışıma gelmeye başladı ben hemen herkesin öğrenmesini istemiyordum şimdi de bütün gün görüntülü konuşmak istiyor bende arkadaşlarını ara biraz da diyorum yada bahanelerle kaçmaya çalışıyorum artık sıkıldığımı açıkça söylüyorum eskisi kadar darlamıyor yapışık ikiz gibi yaşamak gerçekten zor siz de eğer ayrılmak istemiyorsanız bu hareketlerinin sizi boğduğunu açıkça söyleyin bence kendisi anlayacak gibi görünmüyor çünkü

ereeves

venus
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2017
293
334
22 yasındayım oda 26 yaşında beraber yaşıyoruz. Sabah uyanıyor bana sarılıyor öpüp duruyor ve uykumdan uyanıyorum onun yuzunden! Kalkıyorum sonra wcye gidiyorum su felan içicem uyanmışım sonucta kendime geleyim bi beni cagırıyor gel yanıma diye,ne var diyorum yine sarılıyor kahvaltı hazırlıycam diyorum sonra hazırla diyor yatakta sabah sabah sarılıp koklasmak ne ya 1 saat hay allahım neyse sabrediyorum yine. Sonra sende kalk diyorum mutfakta bu sefer ben kahvaltı hazırlarken sarılıyor iyice deliriyorum. Bana rahat yok telefona bakamıyorum,dizi izleyemiyorum,duşta bile cabuk çık özletme diyor,sürekli sohbet etmek sarılmak öpmek istiyor (cinsel ilişki kastetmiyorum) duygusal birisi ama soguyorum artık çok sıkılmaya basladım gecede uyurken aynı sey beni uyutmuyor ya konusur ya sarılır öper durur beni çıldırtıyo artık! 3 gündür saydırmadıgım laf hakaret kalmadı.. surekli tartısma bana duygusuz gamsızsın Beni sevmiyorsun evlenince böylemi olacak diyor, bende biraz olgun ciddi ol bu hareketlerini çocuksu buluyorum,beni daraltma,insan kendinede vakit ayırmalı diyorum. Trip atıyor yine aynı seyleri yapıyor sanki ben erkeğim o kız asırı sinir olmaya basladım 2 gün önce sabah uyandırdı diye kan beynime sıçradı büyük kavga ağzımı tutamadım agır birkac sey söyledim sonra telefonla ugrastım verdiği cevapları umursamadan cıktı telefonumu fırlattı camdan bende indim arabasını çizdim sonrada onun telefonunu alıp hattımı takıp aileme geldim. aradı baya hep olumsuz konuştum sizce ben mi abartıyorum yoksa haklımıyım? :KK43:
Derde bak 😄