Nişanlımın ailesi belalı eski sevgilisiyle görüşüyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

eak

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2020
35
-7
Merhaba ben gerçekten yanlış mı doğru mu yapıyorum bilmiyorum ama nişanlımın eski sevgilisi beni taciz etmiş ve nişanlımın telefonunda çok afedersiniz cinsel organlarını parmaklarken kendisini çektiği videolarına rastladığım biri. Nişanlım irtibatını kesmesini söylediği halde çok sevdiği teyzesi hala o kızla görüşüyor nişanlımın ve benim haberlerini ona taşıyor dedikodumuzu yapıyor. Bende madem öyle tavrını koy illaki aynı ortamda buluncaksınız teyzen ama o kızla irtibatını kesmediği sürecede gereksiz samimiyete de gerek diyorum ama o tavrını koymuyor ve çok ağrıma gidiyor. Hani normal bir eski sevgilisi olsa tamam ama durum böyleyken ayıp bence ve nasıl daveanöam gerektiğini artık bilmiyorum her o teyzesiyle görüştüğünde kavga ediyoruz sizce bakış açım yanlış mı yada nasıl davranmalıyım ?

su-doku

sen bilirsin
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2017
9.371
31.995
nişanlının eski sevgilisine teyzeye saracağına nişanlına bak derim
sizinki masum değiliz hiç birimiz misali bir durum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-08-2020

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 11 gün kaldı.

Bu günden itibaren bebeğiniz, rahimde kaldığı her gün ortalama 14gr. alacaktır. Rahminizin üst kısmında bulunan kaslar her kasılma sırasında yaklaşık 25 kg. a eşit bir kuvvet uygular. Bu doğum sırasında kasların rahim ağzının açılması ve bebeği dışarı itmek için ne kadar kuvvet uygulanması gerektiğini gösterir. Eğer bebeğinizin başı aşağıya dönmemişse sezeryan doğum yapabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

eak

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2020
35
-7
Bence bu çok edepsizce bişey ilişkinde ne yaşarsan yaşarsın ama bunu internet yoluyla kocana bile atamassın yarın öbür gün telefonu çalınır bişey olur bunları düşünebilmeli bir insan. bu detayı söylememdeki sebep bu kız hakkında çok olumsuz şey gördüğüm için bu durumun zoruma gitmesi
Nişanlınız görüşmüyor ise takmamanız ilişkiniz açısından daha faydalı olur.
Yalnız anlamadığım bu cinsel içerikli videolar neden hâlâ nişanlınızın telefonunda ?
afedersiniz yazmayı atladım telefonunda değil ama yeni telefon alınca iphonelarda herşey yükleniyo ya öyle çıktı ortaya ve karşıma

eak

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2020
35
-7
Neden nişanlın o kızın videolarını saklıyor ? Senin nişanlın gevşekse parmakta atar dil de sallar o da bakar bakar ağızının suyu c..... damlar....
afedersiniz yazmayı atladım telefonunda değil ama yeni telefon alınca iphonelarda herşey yükleniyo ya öyle çıktı ortaya ve karşıma

Son düzenleyen: Moderatör:

Aybush

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
4.158
6.382
30
Mazisidir sizi ilgilendirmez ama şurda durum değişir seninle beraber mazisi i silmesi lazımdı...

turuncupijama

Guru
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2015
13.506
55.188
Onlarin birlikteliklerinde yasanan seyler onlari ilgilendirir.
Kiz kendi kendine gondermedi di mi o videoları?
Muhtemelen onda da nisanlınızın videolari var
Bu kadar ozellerine dahil olmasaniz keske.
Yada burada paylasmasaniz

petrapuella

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2016
4.826
21.490
Bence bu çok edepsizce bişey ilişkinde ne yaşarsan yaşarsın ama bunu internet yoluyla kocana bile atamassın yarın öbür gün telefonu çalınır bişey olur bunları düşünebilmeli bir insan. bu detayı söylememdeki sebep bu kız hakkında çok olumsuz şey gördüğüm için bu durumun zoruma gitmesi

Edepsizlik falan kız atmış sevgiliniz izlemiş. Belki de o istedi hatta. Böyle şeyleri anlatmamalısınız iki kişi arasındaki şeyler ulu orta anlatılmaz.

Sizi etkileyen bi durum yoksa bırakın kim kimle görüşürse görüşsün. Taciz demişsiniz o kısmı anlayamadım ne yaptı tam olarak ama gidip şikayet edin devam ediyorsa.

bulancak28

Sosyologia
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2010
4.593
980
31
Bu konumun sonunda pis şeyler olacak gibi. Biz burda neler neler okuduk, gördük. Nişanlınız masum mu cidden?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-03-2021

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 228 gün kaldı.

Daha sonra bebeğinizin kulaklarını oluşturacak kabarıklıklar gelişmeye başladı. Bebeğinizin bağırsakları göbek kordunu içinde oluşmaya başladı. Bebeğinizin kemikleri şekillenmeye başladı. Bebek sahibi olacağınız için ne kadar mutlu olursanız olun, hamileliğinizin ilk döneminde biyokimyasal dalgalanmalar sonucunda sinirlilik ve hafif deprasyon belirtileri göstermeniz doğaldır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.