Nişanlımın Ailesinden bıktım

sibelizim

Kağanin annesi
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2013
2.722
2.521
Evlenince herşey başka olacak bizim evimiz ayrı yolumuz ayrı olacak, biz artık aile olacağız''derse dediyse sana tavsiyem bu, siteyi otur hatim et.. Göreceksin ki asla öyle olmuyor. 6 yılım dedin ya uzaktan uzağa dahil olduğun bu durumun bizzat içinde olunca 1 ay 100 yıl gibi gelecek bunu da düşün. Bir de biz kızlar baba evinde sevdiğimize toz kondurmuyor, cansiper oluyoruz halbuki bak 7 nasıl ailemi yanlız mı bırakayım diyip kestirip atıyor. Babama mahçup mu olayım de bakalım ne olacak. Amma paragözsün denecek net. Ana babanı onların şartlarına uymaları için iknaya çalışma babam annem bilir de çünkü nişanlın bizim hayatımız demeyen biri

goksinn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2017
199
63
Herkes demiş ailesi seni ilgilendirmez nişanlın yapsın birikim vs
İyi de kolay mı yani adam en az 10 bin maaş almalı ki herşeyi tek başına yapsın
En sinir olduğum şey para yok diye ağlayıp ota b.ka para harcayan yalancı tipler
İlerde çok zorlanırsın emin ol
Evlenene kadar zaten psikolojin biter
Haklısınız

goksinn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2017
199
63
Evlenince herşey başka olacak bizim evimiz ayrı yolumuz ayrı olacak, biz artık aile olacağız''derse dediyse sana tavsiyem bu, siteyi otur hatim et.. Göreceksin ki asla öyle olmuyor. 6 yılım dedin ya uzaktan uzağa dahil olduğun bu durumun bizzat içinde olunca 1 ay 100 yıl gibi gelecek bunu da düşün. Bir de biz kızlar baba evinde sevdiğimize toz kondurmuyor, cansiper oluyoruz halbuki bak 7 nasıl ailemi yanlız mı bırakayım diyip kestirip atıyor. Babama mahçup mu olayım de bakalım ne olacak. Amma paragözsün denecek net. Ana babanı onların şartlarına uymaları için iknaya çalışma babam annem bilir de çünkü nişanlın bizim hayatımız demeyen biri
Zaten konuşacak aileler. Bakalım ne olacak

bubo

😻
Pro Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2018
1.389
4.804
Birsey soracagim, mobilya beyaz esya borclarini nasil boluseceksiniz? Yani aileler mi bolusecek? Yoksa yarisini nisanliniz, yarisini siz mi odeyeceksiniz?

goksinn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2017
199
63
Birsey soracagim, mobilya beyaz esya borclarini nasil boluseceksiniz? Yani aileler mi bolusecek? Yoksa yarisini nisanliniz, yarisini siz mi odeyeceksiniz?
Nişanlımın ailesi ve evlenince nişanlım ve ben ikimiz ödemek üzere bölüşecekmişiz

TurkuazM

Hayat ve su
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2010
3.270
1.058
Hayatını yaşamak varken neden bunları dert edip birde çekiyorsun emin ol bütün borçları size yıkıp üstüne birde çok borçlandı diye para ister böyle tipler hayat çok kısa sizde bence hayatınızı yaşayın Kvdeniz gibi hakkınızda hayırlısı olsun inş

bubo

😻
Pro Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2018
1.389
4.804
Nişanlımın ailesi ve evlenince nişanlım ve ben ikimiz ödemek üzere bölüşecekmişiz

Yani bence yaş o iş. Unutulur gider.. Okadar iyi niyetli olsalar suan somurmezler cocuklarini. Kendi borclarini kendileri odeyip oglum sen birikimini yap evleneceksin derler.

Bence sizin rest cekme zamaniniz gelmis. Nisanlinizla konusun. Ikinizin de calistigini, kimsenin yardimina ihtiyacinizin olmadigini soyleyin. Bizim esya borclarimizi odeyeceklerine, suan kendi borclarini odesinler. Biz kendi basimizin cagresine bakariz.. Mantikli olan bu deyin. Tartismadan guzel bir sekilde mantikli ve mantiksiz yonlerini vurgulayarak ailesinin onu somurdugunu anlatmaya calisin. Soz konusu ailesi oldugu icin nisanliniz durumu objektif olarak degerlendiremiyor.
Boyle giderse durumun iyi yerlere varmayacagini soyleyin.. Bunun adi somurmek baska birsey degil..

goksinn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2017
199
63
Hayatını yaşamak varken neden bunları dert edip birde çekiyorsun emin ol bütün borçları size yıkıp üstüne birde çok borçlandı diye para ister böyle tipler hayat çok kısa sizde bence hayatınızı yaşayın Kvdeniz gibi hakkınızda hayırlısı olsun inş
Doğru söylüyorsunuz