Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın
  1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

Nivea diamond gloss saç köpüğü !!!

Konusu 'Saç Şekillendirici Ürünler (jöle, krem, sprey ...)' forumundadır ve PapatyamsiHatun tarafından 19 Mart 2015 başlatılmıştır.

19 Mart 2015
    Konu Sahibi : PapatyamsiHatun
  1. PapatyamsiHatun

PapatyamsiHatun Dum spiro spero Üye

Beğenildi:
    1.112
    Ödül Puanları:
    78
    Arkadaşlar bu ürünü bugün edindim. Konuyu biraz daha açmak gerekirse dün saç düzleştirici, bugün başlıkta yazdığım ürünü edindim.
    Isıya karşı koruyormuş. Hatta onunla da kalmıyormuş birde ısı saça temas ettikçe bakım yapmış oluyormuş. Her neyse beni bu şekilde kandırdı bu ürün. Ama şunu merak ediyorum. Kullanan var mı ürünü ? Üzerinde düzleştirici ısısıyla alakalı bir şey yazmıyor. Israrla fön makinesinden bahsediyor. Emin olamadım. Bi rahatsızlık duymaya başladım. Saçlarımdan olmak istemiyorum. Bu ürünü kullanan varsa şunu sormak istiyorum, ürünü kuru saçıma uygulayıp hemen ardından düzleştirebilir miyim ? Tam açıklayıcı bir şey yazmıyor ürünün üzerinde. Yoksa illa ıslak saça uygulayıp kuruduktan sonramı düzleştiriciyi uygulamalıyım ? Tam olarak napmam gerektiği konusunda bilgim yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sare Lavinya bunu beğendi.
  2. 19 Mart 2015
  3. Sare Lavinya

Sare Lavinya En az 3 çocuk, Gökay & Aden & Kayra Pro Üye

Beğenildi:
    9.789
    Ödül Puanları:
    143
    bende merak ettim.

4. 20 Mart 2015
  5. PapatyamsiHatun

Beğenildi:
    1.112
    Ödül Puanları:
    78
    Canım ben köpüğü saçlarıma, saçlarım kuruyken uyguladım. Sonrasında 5-10 dakika bekledim ve saçlarımı düzleştirdim. Sonuçtan memnunum. Saç düzleştiriciminde etkisi vardır belki bilemiyorum. Ama durum bu. Köpük hoşuma gitti. Kokusuna da bayıldım. Saçlara dolgunluk kazandırıyor. Eğer böyle bir şeye ihtiyacın varsa denemeni tavsiye ederim.

6. 20 Mart 2015
  7. Sare Lavinya

Sare Lavinya En az 3 çocuk, Gökay & Aden & Kayra Pro Üye

Beğenildi:
    9.789
    Ödül Puanları:
    143
    benim saçlarım normalde kuru ve kıvırcık, düzleştirince illaki kabarıyor tel tel kullansam faydası olur herhalde

8. 23 Mart 2015
  9. PapatyamsiHatun

Beğenildi:
    1.112
    Ödül Puanları:
    78
    Benimde saçlarım kıvırcık. Yani bonus değilim ama kıvır kıvır diyelim. Ben memnun kaldım canım. Tavsiye ederim.:KK39:

10. 10 Nisan 2015
  11. KilicBaligi

KilicBaligi ✯✯✯ Albay ✯✯✯ Pro Üye

Beğenildi:
    7.946
    Ödül Puanları:
    438
    Bu köpük saçları sertleştiriyor mu yoksa doku mu sağlıyor?

12. 15 Nisan 2015
  13. PapatyamsiHatun

Beğenildi:
    1.112
    Ödül Puanları:
    78
    benim saçlarımda sertleşme falan olmadı. memnunum ben.

14. 15 Nisan 2015
  15. KilicBaligi

KilicBaligi ✯✯✯ Albay ✯✯✯ Pro Üye

Beğenildi:
    7.946
    Ödül Puanları:
    438
    Cevabın için teşekkür ederim.

16. 20 Nisan 2015
  17. strawberrylips

strawberrylips oğlum ve minik meleğim❤ Üye

Beğenildi:
    354
    Ödül Puanları:
    353
    benim saçlarım düz ve ince telli saçlarımı sertleştirmeyecek ve aynı zamanda hacim sağlayacak bi köpük arayışındayım sizce bende kullanabilirmiyim bu ürünü yani saçı ayrıca kullandıktan sonra mutlaka düzleştirici veya fön tarzı şeylerle birliktemi kullanmamız gerekli:KK51:

18. 20 Nisan 2015
  19. PapatyamsiHatun

Beğenildi:
    1.112
    Ödül Puanları:
    78
    Dene istiyorsan. Ben ardından illa fön makinesi yada düzleştirici kullanmıyorum. Ayrıca saçımı sertleştirmiyorda.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.