• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Nizip hakkında bilgi verebilir misiniz

Baharzdg

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2016
204
294
Merhaba ben nizipliyim ama tayin sebebiyle geziyoruz suriyeli kaynıyor eski nizip le alakası yok evet uygun antep iline gore ama çok gelistirememis kendini insanları dışardan gelenlere acayip bir gözle bakıyor bende anlamadim ama bu hep öyleydi orada.. Ben çok sıkılıyorum oraya giderken inş siz alirsirsiniz

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-10-2020

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 138 gün kaldı.

Amniyotik sıvı bebeğin hareketi desteklemek için mükemmel bir maddedir. Bebeğiniz amniyotik sıvı içinde takla, bükülme, keskin dönüşler gibi her türlü hareketi yapabilir. Amniyotik sıvı bebeğinizin büyümesi ve gelişmesinde çok önemlidir. Amniyotik sıvı bebeğinizin neşeli, sıcak ve temiz kalmasını sağlar. Bebeğinizin cildini koruyon Verniks tabakası hala bebeğinizin cildinde.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Optimussprime

🥳
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2019
697
722
Merhaba, Nizip e atandım ve en az 4 sene ordayım. Nizip hakkında bilgi verebilir misiniz orada calısan veya yasayan arkadaslar. Antep merkez cok pahalı nizip daha uygun diye duydum nizipi öne yazdım burası geldi . Doğru tercih mi yaptım acaba Hoppa
Öncelikle hayırlı olsun öğretmen misiniz? Benim ilk görev yerimdi Nizip. Yakın arkadaşım oralıydı onun tavsiyesiyle yazmıştım ve hiç pişman olmadım. Aynı sizin gibi yaptım tercihiminönce Nizip sonra Antep yazmıştım 😄
Nizip Antep’e yakın sayılır 45 km 40 dk. 5 dakikada bir de dolmusları kalkar Antepe. Yörenin sıkıntısı ise malum Suriyeliler. Ben 2017 de ayrıldım ordan ona rağmen çok vardı. Okullarda benim çalıştığım dönem sadece 5 lerde Suriyeli öğrenci vardı. Şuan öğrendiğime göre çoğu okulda yarı yarıya öğrenci Suriyeli. Haliyle bu pek çok sorunu beraberinde getiriyor:/
Bu arada Çoğu okulunu bilirim sizinkinki hangisi?

Bence en memnun kalacağız şey şüphesiz yemekleri olacaktır🤣orda yaşadığım öğle aralarının lezzetini hala ararım... İnsanları desen iyidir, Kürt- Türk ayrımı yoktur.
Ev konusu sıkıntı olmaz çok fazlaca sayıda apart var. Fiyatlar elbette Antep’e göre daha uygun. Antep’in o zaman bile kiraları çok yüksekti

Başka öğrenmek istediğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz 😊

Milenayy

Hayat kısa,anılar uzun.
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2015
578
277
Öncelikle hayırlı olsun öğretmen misiniz? Benim ilk görev yerimdi Nizip. Yakın arkadaşım oralıydı onun tavsiyesiyle yazmıştım ve hiç pişman olmadım. Aynı sizin gibi yaptım tercihiminönce Nizip sonra Antep yazmıştım 😄
Nizip Antep’e yakın sayılır 45 km 40 dk. 5 dakikada bir de dolmusları kalkar Antepe. Yörenin sıkıntısı ise malum Suriyeliler. Ben 2017 de ayrıldım ordan ona rağmen çok vardı. Okullarda benim çalıştığım dönem sadece 5 lerde Suriyeli öğrenci vardı. Şuan öğrendiğime göre çoğu okulda yarı yarıya öğrenci Suriyeli. Haliyle bu pek çok sorunu beraberinde getiriyor:/
Bu arada Çoğu okulunu bilirim sizinkinki hangisi?

Bence en memnun kalacağız şey şüphesiz yemekleri olacaktır🤣orda yaşadığım öğle aralarının lezzetini hala ararım... İnsanları desen iyidir, Kürt- Türk ayrımı yoktur.
Ev konusu sıkıntı olmaz çok fazlaca sayıda apart var. Fiyatlar elbette Antep’e göre daha uygun. Antep’in o zaman bile kiraları çok yüksekti

Başka öğrenmek istediğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz 😊
Evet öğretmenim, bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim böyle güzel seyler duyunca çok mutlu oluyorum.Hemen göreve başlamak içinde sabırsızlanıyorum :KK36:Atandığım Mehmet niyazi marufoğlu ortaokulu. Eğer okul hakkında da bilginiz varsa cok sevinirim :KK6: okulun yarısı mülteci öğrencilerden oluşuyormus ne tür dezavantajları olur hiçbir fikrim yok meslekte cok yeniyim ve birde okulun hizmet puanı cok düşük(14 puan) 4 sene sonra tayin isterken sıkıntı yasar mıyım bu konudada beni aydıntırsanız cok iyi olur:)) tekrardan cok tesekkurler :KK37:

Yukarı Alt