Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Numaramın güvenliği

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve nilaygrsy tarafından 1 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1 Kasım 2010
    Konu Sahibi : nilaygrsy
  1. nilaygrsy

nilaygrsy Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    1
    Kızlarr bişey danışmam lazım! Ailemden gizli bir arkadaşlık sitesine üye oldum. Daha önce bir arkadaşım nişanlısıyla ordan tanışmıştı. Çok heyecanlıyım Ama annemler duysa kıyamet kopar. O yüzden numaramı vermek istemiyorum da kayıt olurken soruyo. Numaramı
    vermeden nasıl üye olurum sizce yaa bilen yardım etsin lütfenn :KK43:(( :18:

2. 1 Kasım 2010
  3. masumpr

masumpr Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    31
    bi numara salla cnm ben hep öyle yapıyorum ama anne babadan gizli iş çevirme benve :KK43:

4. 1 Kasım 2010
  5. DESPO

DESPO HATALIYSAM editöre bildir Pro Üye

Ödül Puanları:
    106

ya o sallamış olduğunuz numara tutarda birine denk gelirse?insanların başını derde sokarsanız ne olacak?birde akıl veriyorsunuz marfetmiş gibi...

6. 1 Kasım 2010
  7. Zepp

Zepp Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    146
    Bu bolumde Bilgisayarınızda yaşadığınız aksaklıkları buradan paylaşabilirsiniz. konunuzu en uygun bolume tasiyorum .

8. 22 Aralık 2010
  9. nilaygrsy

nilaygrsy Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    1
    sorunu çözdüm ben sağolun :) turkcellde rumara diye bir olay varmış, bildiğin geçici numara işte. 6 haneli nırmaranı vermek istemediğinde bunu veriyorsun yine sana ulaşıyorlar falan, bir bakın derim şekerler :)

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Mart 2015
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.