O Bag ile içinizdeki tasarımcıyı açığa çıkarın !

O Bag ile içinizdeki tasarımcıyı açığa çıkarın !

Win Doğru cevap veren 3 şanslı üyemiz, Çok şık bir O bag çantaya ücretsiz sahip olacak!

Kazen

Babalar ve Oğulları
Administrator
12 Temmuz 2006
17.864
49.018
İtalyan tasarımı ve markası olan O Bag; kişiselleştirilebilir özelliğiyle tüm rakiplerinden ayrışıyor.

O Bag çantanızı oluşturan tüm parçalar kolayca değiştirilebilir. Elinizdeki parçaları bir araya getirilerek o günkü ruh halinize ya da kıyafetinize göre çantanızı tekrar tasarlayabilirsiniz. Emanuele Magenta tasarımı bu birbirinden renkli, kullanışlı ve bir o kadar da hafif çantalar renkleri ve modeliyle herkesi hayran bıraktıran cinsten.

O Bag’in en önemli özelliği insanlara kendi çantalarını tasarlama imkânı vermesi ve kişiye özel hissettirmesidir. Dolayısıyla O Bag’den satın alınan bir modelin aynısını başkasında göremezsiniz. Çoğu kadın her sabah giyeceği kıyafetten makyajına kadar her detayla bir tasarımcı gibi titizlikle ilgileniyor ve ayna karşısında en az yarım saatini harcıyor. Dolayısıyla tasarlamak kadınların doğasında var ve O Bag kadınlara istedikleri çantaları tasarlama zevkini tattırıyor. O Bag çantalarının sapları ve aksesuarları kişinin kendi zevkine göre değiştirilebiliyor. Böylece O Bag’i tercih edenler bir tasarımcı gibi kendi çantalarını yaratabiliyorlar.

O Bag’den bir çanta aldığınızda küçük bir aksesuarla modelin bütün havasını değiştirebiliyorsunuz. Bu ayrıcalıklı özellik O Bag’in saatlerinde ve gözlüklerinde de sunuluyor. O Bag saatlerinin ve gözlüklerinin çerçeveleri değiştirilebiliyor. Hatta saatlerin mekanizmalarında bile değişiklik yapılabiliyor.

Kişiler tasarımlarını ister evlerinde isterlerse mağazamızda yapabiliyorlar. Her şey onların hayal gücüne kalıyor. Bu süreçte onlara destek oluyoruz. O Bag ile kişinin her gün tasarımcı ruhu açığa çıktığı için hayal dünyası da gelişiyor.

20 farklı renk seçeneği ile plastik ya da kadife çanta gövdesini seçip, çanta sapını deri ya da ip tercih edebilirsiniz. Çantanın kenarlarına ise kürk, kumaş ya da yün takabilirsiniz. Tamamen kendi zevkinize bırakılan bu tasarım çantalar isterseniz yazın isterseniz kışın kullanabileceğiniz formlara girebiliyor.

O Bag çantalarının ağzı kapalı değil, hatta fermuarı da yok. Ama siz eşyalarım düzenli durmayacak diye üzülmeyin. O Bag onu da düşünmüş. Dilerseniz 20den farklı renkte ve tarzda cep ve çanta astarı bulunuyor.

Rengini ve tarzını beğen, sapını seç, astarını belirle ve Obag çantan hazır.

O Bag herkese, her zevke ve her bütçeye hitap eden bir çanta markası.

CocoChanelmademoiselle

Bi kızı bi oğlu varmış 👩‍👧‍👦🥰🙏🏻
Pro Üye
Anneler Kulübü
22 Haziran 2016
12.160
57.443
Doğru cevap nedir arkadaslar bizde katilalim anlamadim ben bunu instagram sayfasina da baktim ama anlamadim :)))

Edt: inceledigimde en cok pocket modeli hoşuma gittiği icin onu isaretledim insallah dogrudur :))

Son düzenleme:

lovesnob

La tahzen !
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2014
2.658
1.972
29
Çok güzeller bayılıyordum zaten bu modellere umarım bi şanslı kazanan da ben olurum ❤

Nevreste

Nirvana
Yönetici
Editor
Doğa Severler Kulübü
16 Ağustos 2010
184.991
308.005
1850866_obd84.jpg

Denas14__

Guru
Pro Üye
7 Eylül 2015
12.217
31.937
Kazen Kazen
instagram kullanmiyorum:/
fotograflara baktim bir ipucu bulamadim.
kendi sitesinde gezindim gene bulamadim.
bi ipucu sen versen cok mu kek anima denk geldi nedir. : (

Kova hatunu

Pro Üye
4 Mayıs 2011
21.604
34.507
"Ödül kazandığında hem bizi hem de O Bag sayfasını Instagram üzerinde takip ediyor isen hediye senindir"

instagram kullanmiyorsak : /
Bu iş yaş o zaman bende de :/

Denas14__

Guru
Pro Üye
7 Eylül 2015
12.217
31.937
Merhaba Denas14__, O Bag ile bil kazan yapıyoruz. Tek yapman gereken linkte yer alan sayfada ki soruyu doğru cevaplamak. Ödül kazandığında hem bizi hem de O Bag sayfasını Instagram üzerinde takip ediyor isen hediye senindir. O Bag Çanta Bil Kazan Başladı

@Lisabella yengee tek yapman gereken soruyu dogru cevaplamak demissin :))
ben bu ilk cumleyi aliyorum tek . hediye cikarsa ama instagram da takip etmiyorsun demeyin :)) tek yapmam gerekeni yapip dogru cevapladim :KK70:

Nevreste

Nirvana
Yönetici
Editor
Doğa Severler Kulübü
16 Ağustos 2010
184.991
308.005
Merhaba Denas14__, O Bag ile bil kazan yapıyoruz. Tek yapman gereken linkte yer alan sayfada ki soruyu doğru cevaplamak. Ödül kazandığında hem bizi hem de O Bag sayfasını Instagram üzerinde takip ediyor isen hediye senindir. O Bag Çanta Bil Kazan Başladı

@Lisabella yengee tek yapman gereken soruyu dogru cevaplamak demissin :))
ben bu ilk cumleyi aliyorum tek . hediye cikarsa ama instagram da takip etmiyorsun demeyin :)) tek yapmam gerekeni yapip dogru cevapladim :KK70:
Ama eklemiş ödülü kazandığınızda hem bizi hem de O bag sayfasını takip etmeniz gerekiyor.:ıslık:

Nevreste

Nirvana
Yönetici
Editor
Doğa Severler Kulübü
16 Ağustos 2010
184.991
308.005

Nevreste

Nirvana
Yönetici
Editor