O kadar caresiziz ki konu basbelasi kardesim

Angell007

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2017
1.515
1.330
Musluğu kesmek.
Keserken de ters davranmanıza gerek yok. Kredi kartı borcu mu gelmiş kendi sorunu. Paramız yok diyeceksiniz.
Daha çok borca batmamışken baştan yapım bunu.
Evet bende aynısını dedim baba ödeme diye eve icra gelecek diye ödedi babam kardeşim bı miktarını ödedi kalanı yok babam tartışınca al istende çıktım parada yok diyor lütuf olarak görüyor babama çalışıyor gibi davranıyor

Angell007

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2017
1.515
1.330
Bence en mantiklisi aynı çevrede olduğu sürece ulastiklarina tekrar ulaşır .
Ha isteyen her yerde yapar ama devamlı takip de olacaksınız kendini duzelltigini ispatlayana kadar.
Aklıma başka birşey gelmedi.
Allah hidayet versin inşallah kardeşine.
İnşallah çok sağolun çocukken de sorunlu bı çocuktu hiperaktivite bozukluğu vardı duzelemedi o duzelemedikce bizi mahvetti karakteri mi bu hastami ruhsal olarak anlayamıyorum çok zor Allah'ım kimseye vermesin:KK43:

cuytherock

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2011
3.309
7.515
Evet bende aynısını dedim baba ödeme diye eve icra gelecek diye ödedi babam kardeşim bı miktarını ödedi kalanı yok babam tartışınca al istende çıktım parada yok diyor lütuf olarak görüyor babama çalışıyor gibi davranıyor
Babanın üzerine mi acaba kartlar?
Para oldukça madde kullanımına da devam edecek maalesef:/

Gulenay4040

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2019
915
1.075
Evde annem babam var sadece.Babam evet yapı olarak biraz sert ama zaten babamda çalıştığı için denk gelmiyorlar annemde çok iyidir evlatlarina onu boğan bı ortam yok aslinda
Size göre yok belki ona göre vardır muhakkak onu mutsuz eden bişeyler varki soluğu sokakta alıp eve gelmiyor yoksa bi insan anne babasına evine neden böyle yapsın ki....

Avokadomm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2016
1.091
1.095
Kızlar merhaba;
İnanın caresizlikten konu açıyorum uzatmadan direk konuya geçeyim 22 yaşında bı erkek kardeşim var bozuk arkadaş ortamı olan devamlı bı işte çalışamayan kafasına göre çıkıp kafasına göre eve gelen sorumsuz akılsız mantıksız gelecekle bı hedefi olmayan parasız pulsuz arkadaş ortamında gezip tozan bazı geceler eve gelmeyen evi terkedip günlerce yok olan bı kardeşim ailecek ne yapacağımızı şaşırmış durumdayız iyi davrandık olmadı kötü davrandık eve almadık oda olmadı psikolojik destek al gidelim doktora dedik onada yanasmio napilir ne edilir inanın kafayı yemek üzereyim düşünmekten annem onun yüzünden şeker komasına giriyor stresten yüzünde roza çıktı babam desen hastalanacak diye korkuyorum kardeşim epilepsi hastası aynı zamanda ama kötü durumda değil haplarını atarsa bayilmiyor atmazsa da 4 ayda bı nöbet geçiriyor
Sürekli bı işte çalışamıyor en uzun çalıştığı 3 ay şimdiye kadar belki inanın 100 yerde çalışmıştır kredi kartı borçlarını yeri geldi babam ödedi eve icra gelecek diye zaman zaman geçmişte madde kullandığını itirafta etti ama şuan hicbirsey kullanmıyorum diyor kullanmasa çalışır devamlı işte dimi ortamdan kopamamasinin sebebi ne olabilir ben düşünmekten çıldıracağım artık neden bu kötülüğü aileme kendine yapıyor anlayamıyorum ne yapılması lazım başına gelen var mı önerileriniz neler inanın her mesaj benim için o kadar değerli ki hepsini okuyup düşüneceğim herkese çok teşekkür ederim:KK43:
Ya zorla bi hastaneye götürün tedavi olmasını sağlayın yada bırakın ne hali varsa görsün yokmuş gibi davranın eninde sonunda doğruyu yanlışı görür üstüne gittiğiniz içinde o hayat tatlı gelebilir ona o yokmuş gibi davranmayı deneyin

Angell007

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2017
1.515
1.330
Size göre yok belki ona göre vardır muhakkak onu mutsuz eden bişeyler varki soluğu sokakta alıp eve gelmiyor yoksa bi insan anne babasına evine neden böyle yapsın ki....
İnanın bilmiyorum bı düzeliyor diyor ki babam beni iyi çekiyor annemin hakkını odeyemem benim evladım olsa ben cekmem telafi edicem öyle seviniyoruz ki 1 ay geçiyor tamamen farklı biri oluyor yine sil baştan çok ciddi psikolojik problemleri olduğunu düşünüyorum ama goturemiyorum ikna edemiyorum

sendemibrutus

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2013
2.034
1.826
Kızlar merhaba;
İnanın caresizlikten konu açıyorum uzatmadan direk konuya geçeyim 22 yaşında bı erkek kardeşim var bozuk arkadaş ortamı olan devamlı bı işte çalışamayan kafasına göre çıkıp kafasına göre eve gelen sorumsuz akılsız mantıksız gelecekle bı hedefi olmayan parasız pulsuz arkadaş ortamında gezip tozan bazı geceler eve gelmeyen evi terkedip günlerce yok olan bı kardeşim ailecek ne yapacağımızı şaşırmış durumdayız iyi davrandık olmadı kötü davrandık eve almadık oda olmadı psikolojik destek al gidelim doktora dedik onada yanasmio napilir ne edilir inanın kafayı yemek üzereyim düşünmekten annem onun yüzünden şeker komasına giriyor stresten yüzünde roza çıktı babam desen hastalanacak diye korkuyorum kardeşim epilepsi hastası aynı zamanda ama kötü durumda değil haplarını atarsa bayilmiyor atmazsa da 4 ayda bı nöbet geçiriyor
Sürekli bı işte çalışamıyor en uzun çalıştığı 3 ay şimdiye kadar belki inanın 100 yerde çalışmıştır kredi kartı borçlarını yeri geldi babam ödedi eve icra gelecek diye zaman zaman geçmişte madde kullandığını itirafta etti ama şuan hicbirsey kullanmıyorum diyor kullanmasa çalışır devamlı işte dimi ortamdan kopamamasinin sebebi ne olabilir ben düşünmekten çıldıracağım artık neden bu kötülüğü aileme kendine yapıyor anlayamıyorum ne yapılması lazım başına gelen var mı önerileriniz neler inanın her mesaj benim için o kadar değerli ki hepsini okuyup düşüneceğim herkese çok teşekkür ederim:KK43:
Yemin ediyorum ki benim ağabeyimi anlatmışsın canım.Kaderinize kusun kaderiniz bu bizimde başımiz aynı dertlerden muzdarip ya bir an ablam yengem filan konu açtı sandim o kadar ayniyizki...Annen şeker hastası şekeri 400 500 babam tansiyon hastası 12 / 20 korkuyorum birgun ağabeyim sebepleri olacak kaç senedir biz böyleyiz umudunu kırmak istemem ama alışsan iyi edersin malesef düzelmiyorlar..😨

Gulenay4040

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2019
915
1.075
İnanın bilmiyorum bı düzeliyor diyor ki babam beni iyi çekiyor annemin hakkını odeyemem benim evladım olsa ben cekmem telafi edicem öyle seviniyoruz ki 1 ay geçiyor tamamen farklı biri oluyor yine sil baştan çok ciddi psikolojik problemleri olduğunu düşünüyorum ama goturemiyorum ikna edemiyorum
Önce siz bi gidin psikiyatri ye bi doktora durumu anlatın size yol yordam gösterir mücadele ediyorsun kardeşin için emeğinin karşılığını alırsın inşaAllah

Angell007

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2017
1.515
1.330
Babanın üzerine mi acaba kartlar?
Para oldukça madde kullanımına da devam edecek maalesef:/
Babamın üzerine değil ama ev adresinden eve gelio borç kağıtları 400 TL olan borcu olmuş 2 bin tl babamda iyice batmasin die ödedi para vermiyorlar ama biraz çalışıp çıkıp elindeki parayı yiyo

Yukarı Alt