O kadar caresiziz ki konu basbelasi kardesim

recheel

fredoom=hallucinations
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
276
Sanki tek çare taşınmak gibi görünüyor. Taşındığınızda da düzgün insanlarla iletişim kurabileceği faliyetlere yönlendirmek çözüm gibi duruyor. Ne bileyim mesela belediyelerin açtığı yabancı dil kursları ya da onun meraklı olabileceği şeyler. Benim kardeşimde lise de çok haytaydı çok özendiği bi ensturman çalmaktı kursa yazdırdık orda kendinden büyük bi kaç ünv öğrencisi ile arkadaşlık kurmuş ruh hali değişmişti şimdi iyi bi ünv den mezun ve devlet memuru oldu. Hayatta dönüm noktaları vardır ve bazen bunlar için köklü değişiklikler gerekebilir.

Angell007

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.121
Sanki tek çare taşınmak gibi görünüyor. Taşındığınızda da düzgün insanlarla iletişim kurabileceği faliyetlere yönlendirmek çözüm gibi duruyor. Ne bileyim mesela belediyelerin açtığı yabancı dil kursları ya da onun meraklı olabileceği şeyler. Benim kardeşimde lise de çok haytaydı çok özendiği bi ensturman çalmaktı kursa yazdırdık orda kendinden büyük bi kaç ünv öğrencisi ile arkadaşlık kurmuş ruh hali değişmişti şimdi iyi bi ünv den mezun ve devlet memuru oldu. Hayatta dönüm noktaları vardır ve bazen bunlar için köklü değişiklikler gerekebilir.
İnanın her yorum öyle kıymetli ki benim için çünkü aile olarak ne yapicaz hiç bilmiyoruz taşınma çözüm değil gibi düşünüyorlar ben ve eşim faydası olur yonundeyiz çünkü mahalle kotu bı mahalle ve mümkün olduğunca o mahalleye uzak bı yere taşınmaları için konusucam bakalım

Didemb16

Oğlak ♑️
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.333
Kardeşiniz ergen farkındamısınız, rahat bırakın, 22 yaşında erkek çocuğundan olgun bir adam çıkmaz, onu zaten yaşayacak, bunaltmışsınız belli, böyle yaparak daha çok kaçırırsınız, çalışmıyor mu o zaman para vermeyin, mecbur çalışacak, hala çalışmıyorsa hala ergendir

dstn33

ALLAH VAR GAM YOK.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6.670
Kızlar merhaba;
İnanın caresizlikten konu açıyorum uzatmadan direk konuya geçeyim 22 yaşında bı erkek kardeşim var bozuk arkadaş ortamı olan devamlı bı işte çalışamayan kafasına göre çıkıp kafasına göre eve gelen sorumsuz akılsız mantıksız gelecekle bı hedefi olmayan parasız pulsuz arkadaş ortamında gezip tozan bazı geceler eve gelmeyen evi terkedip günlerce yok olan bı kardeşim ailecek ne yapacağımızı şaşırmış durumdayız iyi davrandık olmadı kötü davrandık eve almadık oda olmadı psikolojik destek al gidelim doktora dedik onada yanasmio napilir ne edilir inanın kafayı yemek üzereyim düşünmekten annem onun yüzünden şeker komasına giriyor stresten yüzünde roza çıktı babam desen hastalanacak diye korkuyorum kardeşim epilepsi hastası aynı zamanda ama kötü durumda değil haplarını atarsa bayilmiyor atmazsa da 4 ayda bı nöbet geçiriyor
Sürekli bı işte çalışamıyor en uzun çalıştığı 3 ay şimdiye kadar belki inanın 100 yerde çalışmıştır kredi kartı borçlarını yeri geldi babam ödedi eve icra gelecek diye zaman zaman geçmişte madde kullandığını itirafta etti ama şuan hicbirsey kullanmıyorum diyor kullanmasa çalışır devamlı işte dimi ortamdan kopamamasinin sebebi ne olabilir ben düşünmekten çıldıracağım artık neden bu kötülüğü aileme kendine yapıyor anlayamıyorum ne yapılması lazım başına gelen var mı önerileriniz neler inanın her mesaj benim için o kadar değerli ki hepsini okuyup düşüneceğim herkese çok teşekkür ederim:KK43:
Psikiyatriste gidin nörolojik nedenlerden olabilir.yabana atmayın.nöroloji ile beraber takip edilsin.altta yatan nedeni bulmak lazım.

AnneAslan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8.789
Ewi tasiyin ortam degissin bakin bakalim ne guzel olur hersey insallah .
Etrafinizda onu yola getircek arkadaslik etcek isinde gucunde insanlar olursa bu daha kolay olur.

demetc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
311
Bi tanıdığımız oğlu uyuşturucu kullanıyordu babası oğlunu memlekete gönderdi çevresi değişsin diye orda bir süre çalıştı Allah kimseyi evladıyla sınamasın çok zor Allah yardımcınız olsun

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-02-2020

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 232 gün kaldı.

Bebeğinizin beynindeki hızlı gelişmeden dolayı bebeğinizin başı bedeninden daha büyüktür. Bebeğinizin burun çukurları kolaylıkla seçilebilir. Bebeğinizin gözünü oluşturacak kaslar oluşmaya başlar. Bebeğinizin bacaklarıda küreğe benzemeye başladı. Bebeğinizin göz, kulak, ağız, burun, dudak, dil ve dişleri oluşmaya devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Sepesel

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.787
Valla işte avrupalıların 18 yaşına gelince artık kendi başının çaresine bak deyip evden yollamalarının ne kadar doğru olduğunu bunları gördükçe anlıyorum.
Bu artık çocuk değilki yetişkin birey ne yaparsa kendi sorumluluğundadır siz karıştıkça daha beterinide yapar tabi alıştırmuşsınız çekin desteği ayrı ev tutun en fazla yerleştirin ne yapıyosa orda kendine yapsın siz ilgilenmeyin aklı başına geliyosa ne ala yoksa boşverin gitsin .
Türkiyede böyle yapan anne baba var mıdır acaba
Masallah milletimiz erkek cocuk sevdalısıya:/
Benimde konu sahibinin kardesi yaslarında sorumsuz bi kardesim var,snnemin babamın gözüne batmıyo bile,ekmek elden su gölden mis gibi yasıyo asalak şey😤

Vanilya Bitter

Akrep Kadını 🦂
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
754
Allah yardımcınız olsun.
Ne yazık ki kurtarmak için yatırılan yerlerde daha çok çevre yapıp çıkıyorlar bu işin ne kadar kurtuluşu olur İnan’ın bilemiyorum kimseye garanti verilmiyor...

Hiç unutmam bir gün iş çıkışı otobüste bir gardiyan abiyle konuşmuştum konu nasıl oraya geldi İnan’ın hatırlamıyorum kaç yıl öncesinden bahsediyorum, abinin oğlu madde kullanıyormuş bunu öğrenmiş dövsem daha çok eğilim gösterecek bir gece de mahallemi evimi ilimi değiştirdim dedi nasıl yaptın abi zor olmadı mı dedim hangi zorluk evlattan önce gelir ki kızım demişti...

O bir baba gözüyle söyledi ben anne olunca anladım her şeyi Allah hiç kimseyi evladıyla sağlığıyla sınamasın umarım bir şekilde düzelir bir açıklık gönül ferahlığı verir rabbim 🤲🏻

Yukarı Alt