obstetrık ultroson

txuxliiinnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kızlar drum doppler obstetrık ultroson dıye bır sey yazmıs receteye.23.haftada cekılıyormus.yonlendırdıgı merkezde 180 ytl dedıler.ama arastırmadan bu mıktar cok fazla gıbı geldı .yaptıran varmı .daha uygun fıyata bıldıgınız bır yer varmı.ızmır yada aydın olabılır.unıversıte hastanelerınde yaapılmıyormu.fisfisfis
bu ıstenen 3 boyutlumu 4 boyutlumu .ben anlamadım ıkısıde ayrı seylermı.kafamçokkarıştı

Hera

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
80
kızlar drum doppler obstetrık ultroson dıye bır sey yazmıs receteye.23.haftada cekılıyormus.yonlendırdıgı merkezde 180 ytl dedıler.ama arastırmadan bu mıktar cok fazla gıbı geldı .yaptıran varmı .daha uygun fıyata bıldıgınız bır yer varmı.ızmır yada aydın olabılır.unıversıte hastanelerınde yaapılmıyormu.fisfisfis
bu ıstenen 3 boyutlumu 4 boyutlumu .ben anlamadım ıkısıde ayrı seylermı.kafamçokkarıştı
sanırım bu dediğin ayrıntılı ultrason oluyor ben yaptırdım ama kendı doktorum baktıgı ıcın ekstra bı ucret odemedım diğer izmirli arkadaşlardan belkı baska yerde yaptıran varsa bılgı verır mutlaka ücret ve yer konusunda

barcli

ELVİN'İM ABLA OLUYOR
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
tülin benim drumda aynı yazdı 3 boyutlu dedi

seni yönlerdirdiği yer gelişim ege spect teşhis merkezi mi bende aradım 180 ytl dedi fiyatı

ben gitmicem ama daha kararım kesin değil ama alah korusun bişi olduğunda ben ondan sonra ne yaparım öle bi durumda allah korusun

txuxliiinnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
evet canım aynen orası bende gıtmesemmı dıyom ama olmaz sımdı sonra hep aklıma takılacak.keske yaptırsaydım dıye...daha uygun bır yer varmı dıye arastırıyorum .ama yok sanırım.esım sınır oluyo.saglık guvencen var herseye para verıyoz ozelden dıye.ama napıcaz ıste saglık sektoru boyle.

ezra2001

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
evet canım aynen orası bende gıtmesemmı dıyom ama olmaz sımdı sonra hep aklıma takılacak.keske yaptırsaydım dıye...daha uygun bır yer varmı dıye arastırıyorum .ama yok sanırım.esım sınır oluyo.saglık guvencen var herseye para verıyoz ozelden dıye.ama napıcaz ıste saglık sektoru boyle.
canım benim dr prof özelden gidıorum,bu cuma benımde ayrıntılı yapılacak,her tıbbı cihaz kendısınde war başka yere yönlendırmıor,ücreti 150 ytl , dvd ye çekıp verıo ücrete dahıl,özel sigortan warsa geçerlı,ben ücret ödemıorum,özel sigortam öduo.

barcli

ELVİN'İM ABLA OLUYOR
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
esracım ben aradım şimdi özel sağlık sigortasıyla anlaşmamız yok dedi

txuxliiinnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
barclıcım aslında esranınkı gıbı ozel saglık sıgortan varsa baska yerlere sor.enazından odeyen yere yaptır.benım yok.galıba bu ege gelısım baya sıgortaya kapatmıs kendını parası olan gelsın dıyo.

barcli

ELVİN'İM ABLA OLUYOR
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
esranın dediği dru aradım ama özel sağlık sigortayı karşılamıo dedi anlamadım bende esracımda girmedi dünden beri soramadım da merak içindeim açıkçası

gulcinf

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
kızlar ben buca tıpa gidiyorum ve geçen hafta normal kontrole gittiğimde doktorum ayrıntılı ultrason yapıcaz dedi ve aynı ultrason aletiyle daha detaylı inteledi hepsi bu..4 boyutlu için 1 ay sonra 50 ytl fark vericem o kadar...iyice bi araştırın bence..

Yukarı Alt